Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bmw K1200r

Motovento
    REKLAM ALANI
    andackaracan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar fuardan bu motoru almak üzereyim ne dersiniz. Önerilerinizi bekliyorum.
    Andaç Karacan
    İstanbul

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Hayırlı olsun. Güzel seçim.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Bu motor üzerine yorum yapmaya gerek yok şimdiden hayırlı olsun
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

marwel114 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw G650 Xmoto
    ooooo harika bir motor bir de sarı alıyorsan...

hayırlı olsun diyelim alırsan koyarsın artık fotoları

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    önce resmini koyalım arkadaşllar ona göre yorum yapsın ..

şaft tahrikli güzel bir alet .. alacak para varsa bence çok yoruma açık bir alet değil.. yalnız 120 km üstü hızlarda öndeki cam rüzgarı kesermi bilemem bi deneme sürüşü yapıp o camın varsa biraz daha uzun olanından taktırtılarak alınabilir .
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    arkadasım harika bir makina ama eminim ki her güzel sey gibi muhtesemde bir fiyatı vardır.şimdiden hayırlı olsun. kardesss.

Motosikleti
    Siyah YBR 125
    Sanırım biraz geç kaldım ama hakkında bir titreşim söylentileri var tabi ne kadar doğru bilmiyorum bundan sonra alıcak olan arkadaşlar bu konuyu bi araştırsın derim...Bende bu aletin farlarına aşığım

HaYaLeT01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çim Biçme Makinesi
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önce resmini koyalım arkadaşllar ona göre yorum yapsın ..

şaft tahrikli güzel bir alet .. alacak para varsa bence çok yoruma açık bir alet değil.. yalnız 120 km üstü hızlarda öndeki cam rüzgarı kesermi bilemem bi deneme sürüşü yapıp o camın varsa biraz daha uzun olanından taktırtılarak alınabilir .
    Öndeki cam küçük görünmesine rağmen ilginç bir şekilde görevini yerine getiriyor. Ne demişler, önemli olan büyüklüğü değil, işlevi... 120km değil, 240km bile gayet rahat bir sürüş sergiliyor. Tabii yine karşılaştırdığınız modellere bağlı olarak yoruma açık.

Alıntı umutus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım biraz geç kaldım ama hakkında bir titreşim söylentileri var tabi ne kadar doğru bilmiyorum bundan sonra alıcak olan arkadaşlar bu konuyu bi araştırsın derim...Bende bu aletin farlarına aşığım
    5,000-7,500 devir arasında can sıkan bir titreşim geliyor motordan. Bunu da ya yüksek viteste düşük devirlerde kullanarak çözüyorsunuz, ki gerekli durumlarda ivmelenmeye geç cevap veriyor, ya da düşük viteste 7,500+ devirlerde kullanıyorsunuz, onun da tadına doyum olmuyor, fakat bu kez de oldukça yüksek süratlere çıkıyorsunuz. Örneklemeyle, daha 1.viteste 100km üzerine rahatlıkla çıkabiliyorsunuz. SS olmayan bir motosiklet için büyük bir iddia.
    oderint dum metuant

madcenter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600F
    Arkadaşlar bende bu motosikletten almak istiyorum çekiniyorum malum Bmw parça pahalıdır bıktım aldığım herşeyden zarar etmekten ya zorla satıyorsun yada satamıyorum şuan ki motorumu satışa koymadım zamanın da alırken rahat satılır mantığı ile aldım bakalım ne olacak k1200r için toplam ilan adedi 10 tane tüm Türkiye genelinde tavsiyeleriniz nelerdir
    Honda CBF 250, Keeway Superlight 150, Stadion M48 1975

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)