Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Mont alicaktim ikilemde kaldim azcik yardim...

Motovento
    REKLAM ALANI
    rochas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250
    scorp dün bende revit'in devil modelini alıyordum (250 Euro Yapı kredi'ye 8 taksit), son anda senin gibi almaktan vazgeçtim. Belki bugün alırım. Ama şimdide formdaki yazılardan sonra ne yapabileceğime karar veremiyorum. (fiyatlar, markalar çelişkisinden ötürü)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 600f Hemde Gümüş...
    Alıntı rochas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    scorp dün bende revit'in devil modelini alıyordum (250 Euro Yapı kredi'ye 8 taksit), son anda senin gibi almaktan vazgeçtim. Belki bugün alırım. Ama şimdide formdaki yazılardan sonra ne yapabileceğime karar veremiyorum. (fiyatlar, markalar çelişkisinden ötürü)
    yaw ne kdr zormus karar vermesi dun Spyke lari gordum dahada kafam karisti ama bisey ogrendim sanirim yaza yri kisa ayri mont almak gerekiyo...

Bu arada cvp yazan arkadaslara tesekkurler. Spyke kullanan varmidir ki ?
    HONDA 600f -2008- >> Kawasaki Er6 N -2007->> Derbi 125 Nude -2006-

Artik No Kawasaki Yes Honda =)

matiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İşte bazı fiyatlar belki yardımcı olur...

MONTLAR
    -DELTA NEBRASKA CORDURA JACKET 80 €
    -REVIT TEMPO MONT 379 YTL
    -REVIT MONZA MPNT 400 YTL
    -REVIT MONTECARLO MONT 400 YTL
    -CLOVER GP5 MONT 200 €
    -CLOVER ZETA MONT 220 €

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı scorp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar hala alamadim Montu dun Spyke marka montlara baktim cok hosuma gitti fiyatlardada indirim varmis ama yine almadim, Acayip cikmaza gidiyo bu mont isi Sizce Spyke nasil Adam Revitten iyi fln dedi bende bi sorayim dedim REVİT vs SPYKE sizce hangisi ? ? ? Bu arada spyke in cogu modelinin tipi Revitten daha guzel...
    Kadıköy Fenerbahçe stadı'nın orada istediğin bütün kaliteli markalar mevcut ;)
    Ayrıca Spyke çok çok iyi bir markadır... Revitten kat kat üstündür.. Ama çok da pahalıdır...

Zaten Revit kaliteli montların arasında en kötülerinden biri... Yani Revitten önce her zaman Clover , Dainese , Spyke , hatta Richa gelir bence... Ama demiyorum kalitesiz... Çok kaliteli ama diğerlerinin yanında daha kötü...

Ayrıca Richa ve Clover'in 3 katlı modellerinin 2 katı çıktığında yaz için çok ince bir mont kalıyor...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    spyke nerde var ki ben de bakiyim bi ara
    [COLOR="Red"][B]Been here, done that before and survived[/B][/COLOR]

cuneytovuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer (kırmızı)
    Arkadaşım belki çoktan almışsındır ama ben bugün itibar
    yle Revit Airforce mont sahibi oldum daha öncede daha bol kesim bi revit kullanıyodum ve bazı araştırmalar yapmıştım mesela sırtta falan bulunan pedler darbe emme testlerinde çok başarılı,nefes alırlığı testler sonucu en üst seviyede olarak belirtilmiş gerçektende teri iyiboşaltıyor,konyanın -15 derecesinde dahi beni saatlerce koruyor altta sadece kazakla.Pantolonunda revitse yatay fermuar sayesinde tulum gibi kullanabiliyosun ve herşeyden önemlisi hayatını emanet ettiğin kumaşlar mühendislik harikası ilerde para biriktirip deinese de alıcam canımızı kıymetli.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler