Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bir scooter modeli?????

Motovento
    REKLAM ALANI
    bobschevy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok kromajlı ve kromaj didonlu bir tip scooter modeli var ama hangi marka ve model olduğunu bilmiyorum... Bilenler varsa yardımlarınızı bekliyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam dostum bende bütün scooter modellerini inceliyorum forum ana sayfada faydalı bilgiler linkinin altında bütün motosiklet firmalarının adresleri var belki bakmışındır ama yinede hatırlatayım dedim. eğer bakmadıysan oradan mutlaka ulaşabilirsin bu bilgiye diye düşünüyorum. kolay gelsin

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım senin anlattığın motor tahminen bu
    honda shadow

buda ikiz kardeşi asya motor fiyatı anahtar teslim 1750 ytl

ilk resimdeki honda şu an üretilmiyor ancak ikinci elini bulursun gidonu krom olan scooter bunlar başka varsa bilen arkadaşlar yardımcı olur
    bu kadarda kopya olurmu ya

Arkadaslar bu gorunumdeki scooterlara bitiyorum acikcasi. ikisininde orjinal bir gorunumu var.

mlis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhabalar ben bıraz once uye oldum ve tam aradıgım seyın bu scooter oldugunu gordugum ıcın
    .suan bır woswosum war onu satıp bu tarz bı scooter bakıyorum yardımcı olursanız coook sewınırım ankara da oldugumu eklemem yararlı olabılır belkı sımdıden tesekkurler

Hosgeldin mlis.Klasik tip scooterlar biraz pahali ama acikcasi ayri bir gorunumleri var.Motosiklet almaya karar verdiysen Cin mali motosikletlerden uzak durmani oneririm.Turkiye pazarinda motosikleti alinabilecek bir kac tane firma var: Honda,suzuki ,yamaha,kawasaki,ducati,ramzey,vespa ve Cin mali yerine Kanuni marka motosiklet alinabilir.

http://www.vespaturkiye.com/ adresinde aradigini bulabilirsin .

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar fiyat yazdım pahalı falan değil honda zaten yok asyanınkide 1750 ytl
    daha açık yazarsam 1 750 000 000 tl 125 cc 4 zamanlı size sitenin adresinide veriyorum girip bakın
    http://www.asyamotor.com.tr/asyaas125t.htm

magnetic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bservet, Vespayi simdi inceledim fiyatlari cok pahali. Asyamotor da Cin mali.En iyisi 2. el iyi bir scooter alip karoserini klasik tip scooter a donustureceksin.

mlis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ikinci ellerini nasıl bulabilirim ankaradayım honda yı cok begendım
    ama sanırım onunda sıfırı yok buyuzden fıyatlandırılmamıs

mlis , ikinci el icin Ankara Gimat yakininda pazar gunleri kurulan bir oto pazari var.Hemen yanina motosikletini satanlar da geliyor.Buraya bir bakiver.Ama inceledigin motosikletin motor ve sasi numaralarini uzerinde tahribat yapilmis mi ve ruhsattaki numara ile ayni mi bak. www.egm.gov.tr den plakayi girerek kaza ve hirsizlik sorgulamasi yap.Sorgulama sonucu renk ,model ve yil bilgileri ruhsattaki ile ayni mi bak.Vergi dairesinden vergi borcu var mi arastir.Buraya kizilay (SSK binasi onu) Turkerler magazasi onunde duragi olan 297 ve 220-221 numarali mavi halk otobusleri gidiyor.

Bir de 0 motosiklet satan bazi yerler 2.el de satiyor.Forumdan faydali bilgilere eris ve sirket adreslerine bak.Ankara da opera yonunden gelip heykelin onunden gecersen caddenin sonunda motosiklet satan yerler var . Oraya da bir bak.

Ama alirken mutlaka motosikletin calinti mi degil mi arastir.Bir de forumdan 2. el motosiklet alirken isimli yaziyi oku.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler