Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

98 model TL1000r hakkında bilenler paylaşırsa sevinirim.

Motovento
    REKLAM ALANI
    ThE_KINgPIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar tl 1000r lar hoşuma gidiyor bu aralar temiz bi tane buldum.çift egzost olması ilgi çekici.severim öyle motorları ama özelliklerini bilmiorum.
    silindir,beygir,max hız,ne biliosanız yazarsanız sevinirim....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    başlangıç için hyosung gt 250 r mı honda cbr 125 mi?
    piyasayı bilenler.R1i sezon sonu kaça alabilirim??_!!yardım!!
    8.ooo ytl peşin paraya alabilicegim motorlar nelerdir?
    98 model TL1000r hakkında bilenler paylaşırsa sevinirim.
    Üzerine söz söylemeye gerek yok herhalde
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

ThE_KINgPIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım bu ne demek şimdi.evet lütfen senin gibi insanlar söz söylemesinler.araştırma yapıorum.ve burdaki işi bilen insanlardan yardım alıyorum.bu arada motor egitimi almaya başladım.bu yüzden alıcagım makine ilk ve son olucak her sene degiştirmek istemiyorum bu yüzden bu kadar titizim.neyse senin gibi insanlar benim forumuma yazmassa daha çok sevinirim by
    haha bu arada arkadaşın senin forum başlıklarında benimkilerden kalır yanı yokmuş be.mondial 250 bilgi-suzuki gs arıyorum-hyosung-hyosunga döndüm.yılan kendi egrisini bilmez deve boynun egri der misali....

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=20377

Kendi başlığındaki bbrr nin son sorusuna cevap verme tenezzülünde bile bulunmamışsın.

Kendi başlıklarıma gelince hepsi aldığım veya almayı ciddi olarak düşündüğüm makinalar hakkındaydı. Gs 500 hala ciddi manada aklımdadır.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

salihgureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yahu adamın kafası karışmış işte n var bunda hepimiz motor almadan önce sudan çıkmış balık gibi oluyoruz hani motorculuk biraz daha anlayış arkadaşlar karşınızda dolmuşçu yada taksici yok MOTORCU var...
    bu arada dostum http://www.bikez.com da binlerce motor özelliği var bi dene istersen.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    sen bu motorun markasını biliyo musun?

ya iyide anlayamadığım bişi war yani ne biliym bana komik geldi sen uygun bi tane bulmuşsun yani uygun olduğunu anlamışsın ama beygirini vesaier geçtim silindir sayısını bile bilmiyosun bana ilginç geldi yani herhangi bi art niyet yok bu sözlerim de ama ilginç

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    Ertuğrul_Öz söylenmesi gerekeni söylemiş.
    Benim de sana cevabım aynısıdır!
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    markası suziki ama artık ben arkadaşın ciddiyeti hakkında ciddi şüphe sahibiyim ..önce gt250 r ile cbr ı kıyasladı sora 600 cc bi süper sport sordu şimdi 1000 cc ...diğer başlığındada demiştim yine diyorum yarın hayabusa ...goldwinge kadar yolu var gibime geliyo ...aslında iyi niyetli ama forumlarda tutarlı olmak gerekli....
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

memin1857 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer
    Diğer başlıklardada uzun uzun tartışmıştık gerçi, bir oraya bir buraya gitmenden bende pek ciddi olmadığını düşünüyorum ama yinede yazalım bakalım:

TL1000R bence güzel değil. Çünkü 2 silindirli bir makina. Racing motorlarla yüksek devir 4 silindir sesi artık bütünleşti. Yani yüksek devirli chopper gibi ses çıkarıyor ve güncel 1000liklere göre daha güçsüz. (135HP) Şekil olarak artçı koltuğunun üstünde kapak varken hayabusaya benziyor ama ön far tasarımı çok eski olduğunu hemen belli ediyor. 265km/h yapıyor bu arada. Benim düşüncem budur.

Daha önceki başlıklarındada söylediğim gibi tecrübene, parana bakarak sana SIFIR NAKED motosiklet tavsiye ediyorum. Rahaaat rahat sorunsuz binersin. Honda CBF500, Kawasaki ER-5, Hyosung GT650 yakışır sana.

ESKİMİŞ motosiklet sevdandan vazgeçmende ısrar ediyorum. Başına çok dert açıcak, defalarca söyledim.

Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    markası suziki ama artık ben arkadaşın ciddiyeti hakkında ciddi şüphe sahibiyim ..önce gt250 r ile cbr ı kıyasladı sora 600 cc bi süper sport sordu şimdi 1000 cc ...diğer başlığındada demiştim yine diyorum yarın hayabusa ...goldwinge kadar yolu var gibime geliyo ...aslında iyi niyetli ama forumlarda tutarlı olmak gerekli....
    Dünde 10 milyara R1 diyordu http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=20595

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    uğraşmayın 19 yaşındaki arkadaş ile
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler