Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

2.000 ytl ye ne alayım

Motovento
    REKLAM ALANI
    SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Arkadaşlar cup veya scoter istiyorum vitesliye razı olmadılar.Motor almayıda bugün geçirdiğim sinir krizinden sonra almaya razı oldular.

Bekliyorum tavsiyelerinizi
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    superkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat
    Sana Mondial 125 RT'yi öneririm.Fiyat Çok uygun ve Görünümü fena değil.Ama şimdi onu alacağına git Kanuni Trex al diyecekler olabilir.Ama bilmiyorlarki iki motorunda aynı olup Kanuni'nin sadece adını kullanarak fiyatı arttırdığını.

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    arkadaşım bence şu an yapmak isatediğin görücü usulü evliliğe benziyor. sırfı motor alıyorsun ama istediğin motoru alamıyorsun aynı sorunu bu arlar bende yaşadım. bu sebepten birazcık soğudum motorlardan. eğer okuduysan 1956 BMW m vardı ve toplayacaktım. ama dedem Ben sana burdan istediğin motoru alırım onu ger ver dedi ki ben 6000 ytl demiştim cayar diye o kabul etmişti bende iade ettim motoru. bu seferde 2000 ytl lik otomatik vitesi motorlar var bu yeter sana deyince ben motor falan istemiyom deyip kestirip attım. sırf 2 teker isteseydim mahallede50 cc lik hero scooter var 800 ytl alırım ben. bence ailenle tekrar görüş vitesli 125 cc ile 125 cc lik scooter teknik konular dışında arzettiği tehlike bakımından bir far yok. CC sınırı koysalar anarım da vitesli vitessiz motor aynı cc deyse korktukları açıdan bir fark taşımamakta.

inşallah dilediğin motoru alırsın.

sevgimle...
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

exile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    ooo adamım hadi yine iyisin ben yeni aldım sende aldınmı edirne sokaklarının altını üstüne getiririz çok sevindim ya..

adamım 2sinide tavsiye etmem kullanımı çok zor geldi bana trafikte kontrol 0

hea hani şu asya motorun klasikleri varya 125 lik olabilir sana

1800 e 1900 e mct 250 de var haberin olsun..

skyline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O da olur bea:)
    Bence mondilerin veya kanuninin cuplarından birini al..Artan paraylada güvenlik ekipmanlarını alırsın..
    Bu arada sonunda alacaksın demek...Hayırlısı artık..Darısı başıma
    [B][COLOR="Red"][FONT="Comic Sans MS"]Ne mutlu TÜRKÜM diyene[/FONT][/COLOR][/B]

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    honda wawe -honda innova- yamaha nouvo (tam otomatiktir) bunların ikinci elleri 1200-1750 -2000 ytl arası
    2000 ytl ye ikinci el ybr al ilerde az zarar ederek satarsın...
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    keeway al bence ailen öbürlerine izin wermez

ustaoglu4840 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YbR 125 :)
    kardeşim benim be adına çok sevindim hadi hayırlısı olsun

Motosikleti
    bence alma kışa doğru al daha ucuza alırsın senin ehliyetin varmı bakayım?
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    ustaoglu4840
    eywallah kardeşim
    bur-k@
    ehliyetim yok kışa kadar dayanamıycam

Ayrıca keeway matrix 150 mi alayım yoksa cup olan partnerinden mi matrix 150 çok yakar mı acaba
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    hadi şimdiden hayırlı olsun kazasız belasız bin bence bütçene mutlaka güvenlik ekipmanlarınıda ekle ondan sonra motor fiyatlarına bak

keeway arn-150 bi bak derim.

Motosikleti
    olum acele etme bak sonra benim gibi hataya düşersin bence kışa doğru al ... hatta ilk ehliyetini al ondan sonra motor al ben tam tersini yaptım içimde hep polis durdururmu diye kurt düşüyor.... doya doya gezemiyorum... benden söylemesi..

vitesli al hiç olmazsa elinin altında devirlendirebileceğin bir alet olur

toros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt600e-CBX250
    125 innova almanı öneririm 2.el
    toros iyi günler diler

Motosikleti
    hondanın cup modellerinde parçaları cok ucuz benden söylemesi....

bell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dünyadaki en pahalı benzinin satıldığı yer
    Çin malı motosiklet alıcaksan keeway almanı tavsiye ederim hazır indirimde yaptılar.Ama kaliteli bi motosiklet istiyorum dersen honda activa veya beat alabilirsin ancak bu motorlar keeway kadar gösterişli değillerdir.bilginize

O Krizden Benimde Geçirmem Lazim Gerçi Bitkisel Hayata Girsemde Bana Aldirmazlar Motosikleti

kozmiktohum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİDEN-250MCT
    abicim napacan çin motorunu iki günde dağılır o bırak binme olurmu öle şey alla alla sen ki bütün forumlarda ucuz çin mallarını kötüleyen şimdi çin malı scootermı alıcan bu ne pehriz bu ne lahana turşusu
    büyük okyonuslarda küçük balık olacağına küçük göllerde büyük balık ol

Motosikleti
    Alıntı kozmiktohum adlı üyeden alıntı
    abicim napacan çin motorunu iki günde dağılır o bırak binme olurmu öle şey alla alla sen ki bütün forumlarda ucuz çin mallarını kötüleyen şimdi çin malı scootermı alıcan bu ne pehriz bu ne lahana turşusu
    abisi hatasını vurma yüzüne düzeliyor yavaş yavaş

appleworm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 125 t (ZEYTİN)
    Alıntı kozmiktohum adlı üyeden alıntı

vallahi bende şaşırdım bu durumaa şimdi ne desemkiii bisey diyemiyorum..
    Kozmiktohum tohum lafı ağzımdan aldın vallahi tam ben böyle bisey yazacaktım simdiii iyi demissin hos demissin güzel demissin yaniii
    ben, ceytin ve ZEYTİN dağ bayır tepe gezer dolaşırız hiç sıkılmadan:D

Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Abicim o kadar çok mutluyum ki sizleri çok seviyorum artık inşallah oluyor benimde motorum

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler