Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ducati monster....

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kararsız....
    ikinci el ducati 96-98 aralığında monster dark almak istiyorum arkadaşlar ..6 milyar civarında bulabilirmiyim? kasım ayı itibariyle alım olayım gerçekleşecek..teşekkürler şimdiden.....
    [COLOR="purple"]karadutum..[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    halilertan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono Factory
    bu ülkede hiçbirşeyin garantisi yok, yarını kim görmüş, sen paranı cebine koy ozaman bakalım neler alabileceğine ok.....
    let it be

Motosikleti
    kararsız....
    Alıntı halilertan adlı üyeden alıntı
    bu ülkede hiçbirşeyin garantisi yok, yarını kim görmüş, sen paranı cebine koy ozaman bakalım neler alabileceğine ok.....

garantisi yok....hımm...teşekkürler....

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Alıntı vastaak adlı üyeden alıntı
    ikinci el ducati 96-98 aralığında monster dark almak istiyorum arkadaşlar ..6 milyar civarında bulabilirmiyim? kasım ayı itibariyle alım olayım gerçekleşecek..teşekkürler şimdiden.....
    bulursun, eğer denk gelirse temizini de bulursun. ama bulacağın monsterların geneline 3-4 milyar masraf etmen gerekecektir.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    O model Monster'ları tavsiye etmem
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

zx12r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR600 F
    gerekirse 1 kaç ay binme daha genç daha yakışıklı olanlarına bakmanı tavsiye ederim aldığın motorsiklet markası ve modeli(racing , kros,chooper,v.s.) ne olursa olsun yaş yönünden genç olsun.

Motosikleti
    kararsız....
    Alıntı Shamyl adlı üyeden alıntı
    O model Monster'ları tavsiye etmem
    hımm peki neden??

Alıntı zx12r adlı üyeden alıntı
    gerekirse 1 kaç ay binme daha genç daha yakışıklı olanlarına bakmanı tavsiye ederim aldığın motorsiklet markası ve modeli(racing , kros,chooper,v.s.) ne olursa olsun yaş yönünden genç olsun.
    teşekkürler...buna öncelikli dikkati vereceğim ...

oedipus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardes bende cok meraklandim monsterlara hemde bir haftadir vizir vizir ariyorum,8e buldum btane 99model.dark galiba 620,ama son anda vazgecirildim cunku daha once motora binmisligim yok daha dun pratik olsun diye ybr ye bindim 125lik bilirsin,ama galiba alacagim motorda 250lik twister olacak.tabi senin onceden tecruben varmi bilemem.he bu arada,bakmam istersen arabam.com da motosiklet aramaya gir,zaten iki tane ducati var,biri bahsettigim motor. http://motosikletim.milliyet.com.tr/...spx?sid=653643

Motosikleti
    kararsız....
    Alıntı oedipus adlı üyeden alıntı
    kardes bende cok meraklandim monsterlara hemde bir haftadir vizir vizir ariyorum,8e buldum btane 99model.dark galiba 620,ama son anda vazgecirildim cunku daha once motora binmisligim yok daha dun pratik olsun diye ybr ye bindim 125lik bilirsin,ama galiba alacagim motorda 250lik twister olacak.tabi senin onceden tecruben varmi bilemem.he bu arada,bakmam istersen arabam.com da motosiklet aramaya gir,zaten iki tane ducati var,biri bahsettigim motor. http://motosikletim.milliyet.com.tr/...spx?sid=653643

eywalla çok saolasın kardeş ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler