Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

racing almak istiyorum izmirden

Motovento
    REKLAM ALANI
    hasanv3589 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bana yardımcı olurmusunuz ehliyeti yeni aldım 125 lik veya 250 düşünüyorum bu siteyide bi arkadaş verdi izmirli üyesiymiş İSAİL ABİNİN oğlu bu mesajı okuduysa bana ulaşsın bu hafta almak istiyorum artık şimdiden teşekkürler yardımlarınız için arkadaşlar

arkadaşlar motor almama yardımcı olun motoru almaya bi arkadaşla gidelim bana bu konuda yardımcı olun

bu hafta ben almak istiyorum şu dördünden den biri olabilir derbi gpr 125 hyosung gt 250 r aprilla 125 honda 125 cbr bana bunlar hakkında fiyat ve nerden alabileceğim konusunda yardımcı olun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bende aprillia 125 var 5.500ytl ye istersen vereyim temiz ikinci el im.kazasiz 98 model 2001 trafige cikisli lacivert kirmizi

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı aprillia adlı üyeden alıntı
    bende aprillia 125 var 5.500ytl ye istersen vereyim temiz ikinci el im.kazasiz 98 model 2001 trafige cikisli lacivert kirmizi
    Resimlerini eklesene görelim
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

resimleri varmı bide bu fiyat pahalı değilmi

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    bana da pahalı geldi
    ben senin yerinde olsaydım hyosung gt250r alırdım dostum.
    bi kere cbr 125 çok ince bir motor, oldukça küçük. derbi ile aprilia nın boyutları iyi ama onlar da 2 zamanlı.
    bence 4 zamanlı ve 250 cc olan hyosung u al. kullananlardan olumsuz bir yorum duymadım.
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    hysoung gt250r yi bende destekliyorum görünüş açısından çok hoşuma gidiyor
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

merttunax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    İlk deneyimlerin olacağı (ehliyetin yokken kullandıysan bilemiyorum ) için sen hangisinde kendini rahat hissediyorsan bence onu al. Eğer daha önceden deneyimin warsa hysoung'u al derim görünüşünü çok beğeniyorum performansını bilmiyorum
    Kaza Anında Sizi Korur...

izmirden nerden alabilirim hysoung gt250r ve fiyatlar nasıl

arkadaşlar izmirli bi arkadaşla irtibata geçelim ben bu hafta almak istiyorum onunla beraber gidip motoru alalım biri yardımcı olsun

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hasanv3589 adlı üyeden alıntı
    izmirden nerden alabilirim hysoung gt250r ve fiyatlar nasıl

arkadaşlar izmirli bi arkadaşla irtibata geçelim ben bu hafta almak istiyorum onunla beraber gidip motoru alalım biri yardımcı olsun
    Kahramanlarda bayisi var karşıyakadada girnedede satılıyor işte sana naked modelleri karşılaştırma yapabilirsin race modellerde aynı eğer izmirde olursam sana seve seve yardım ederim bence 5500 ytl ikinci el alacağına 1500 ytl taksitlendir sıfır al zaten son bir hafta fiyatlar zamlanacak...

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    kalitesi hakkında pek bir bilgim yok ama hyosung fena bir tercih olmaz..
    CBR 600F Honda,

bayali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum derbide yabana atıtılacak motor değil git gör yakından incele bin bi test et biz nedesekte boş sana hangisi uygunsa onu al

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    Kardeş bence hysoung.
    Aprilla lar 125 lik 2 zamanlı motorlara sahip.Hızlı bir motor ancak ömrüde hızı gibi az.Sana kalmış

arkadaşlar öğrenene kadar kanuni racer 200 almaya karar verdim ama daha sonraki motor ya honda 600 yada hysoung gt250r herkese verdiği bilgilerinden ötürü teşekkürler çok sğolun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler