Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

HYOSUNG GT250R alıcam yardımcı olun

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar öncelikle şunu söliim 2006 model YAMAHA xt 660r ım vardı motorumu abim yedi.
    şusıralar hyosung gt 250r ı heryerde görüyorum.ve motor hakkında çok detaylı bilgi edinemedim.teknik özelliklerini ezberledim.ama motoru kullanan hiç bi kimseden fikir alamadım.yamaha xt 660r ın yerini tutmıyacağını biliyorum ama şehir içinde 200-250 km hız yapmak çok mantıksız geldiği için gt650r ı hiç düşünmüyorum.servis ve yedek parça problemi varmı onu bilmiyorum.
    motoru aldığımda aşşağı yukarı +5 hp gibi bi güç kazandıracak bi egzos varmı varsa nedir veya linki ne.veya performansı arttıracak ne gibi parçalar mevcut bu model için.gibi birçok kafamda soru işareti var.yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden herkese teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    sitede arama yaparak bulabilirsin ayrıca buraya bak http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11299

saol çok tşkkr ediyorum.

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Alıntı crossover adlı üyeden alıntı
    saol çok tşkkr ediyorum.
    önemli değil. işine yaradıysa ne mutlu bana

kardeş bunların fiyatları kaç cıvarında

şimdi hocam...
    bu alet sıtandardın üzerinde(250lik diyer büyüklere kıyasen)
    şahsi görüşüm olarak 5. büyük japon yada capon adayı..
    saglamlık diyorsan ..suzukiye parça üretmiş...ve global motor gibi saglam bi şirket var arkasında..e yani güç var ...
    yedek parçada pek fazla bi sorun yok(pek fazla dememin sebebi köşe başı yedek parçacı servis neyin bulamıyoırrsun o bakımdan..bu ara yakın bi zamanda pendigede yeni bir hyosung servisi açılcakmış..hayırlı ola..)
    şekli güzel ve bu şekle bu kaliteye bu alet alınır!!!!(r modeli 8.250)

detaylı saglam bi araştırma uyaptım bende..inş. önümüzdeki hafta gt 250r sarı bi alet alıcam...
    tewsiyem oki..bu aleti al..ne hızdan ne yakmasından nede parçadan sorun yaşamassın!!!!

e bunca laf üzerine hayırlı olsun demek gider diiimi???

johny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @Abadi:
    şahsi görüşüm olarak 5. büyük japon yada capon adayı..
    Valla şahsi görüşü falan bilmiyorum...Ama Hyosung başlı başına bir Kore firmasıdır...En azından çinlilerden farklıdır...Kalite olarak demişsin herhalde japonların ardında geliyor gibisinden...Doğru japonlardan sonra geliyor ve oldukça iyi bencede...

wolfson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hyosung 250 r almak istiyorum mümkünse ikinci el ve kanuni popcorn 90 motorumla takas yapabilecek bi arkadaş olsun. RS125 yada CBR 125 de olabilir.

100 Oktan Moderatör (Komtan) Gürkan Anbarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Hyosung ile alakalı sorular için:
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11299

Almak ve Satmak isteyenler ilgili forumlara başlık açabilirler.

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan kilitlenmiştir.»»»»»»
    Forum katilimcilari yeni bir konu basligi acmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadigini kontrol etmeliler. Bunun icin forumun arama özelligi kullanilabilir. Ayni isimli veya ayni tartismalari iceren konular acilamaz. Moderatorlerin sizin için arama yapması gibi bir görevi bulunmamaktadır! Forum sayfalarında arama yapmak için tıklayın...
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: komtan **************

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler