Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda cbr 125r almak istiyorum yaşım 16

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Cbr 125
    Öncelikle hepinize hayırlı cumalar abilerim. allah kaza bela vermesin ben 16 yaşındayım 172 boyum 80 kiloyum 3 yıldır motor almak istiyorum sonra elektrikli bisiklet aldık onunla 1 sene gezdim sonra onu satıp motor alıcaktım sonra cezalar 1400 lira dediler elektrikli motor aldım bu sefer onunlada 1 sene gezdim artık tak etti bi yere gidiyorum şarjım bitiyo uğraşıyorum aileme söyledim izin verdiler ama bende polis korkusu var :D bi kere kask kontrolunde yakalındım bişey demediler zaten çok da dışarı cıkmam motorla haftada 1-2 mahallede gezerim carsıya cıkarım ehliyete yaşım tutsa hemen alıcam yani abiler sizden isteğim ne yapmalıyım donanımım motor kontrolüm dengem hepsi var sürekli arabalara olsun motorlara olsun yol veriyorum tek sıkıntım polis ( ama zabıta bakmaya başladı ) balıkesir merkez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    LifeisBike
    Misafir
    Yaşına göre ehliyet ve plaka gerektirmeyen düşük ccli motosikletler ile 1-2 sene kendini geliştir. CBR 125 Yarış motosikletidir. Senin için iyi bir seçim olmaz.

Motosikleti
    Honda Cbr 125
    teşekürler abi honda today 50 cc var benim bildiğim 150 cc lik scoter var onunla geziyorum benim tek sıkıntım polisler veya zabıtalar onlar neye göre durduruyor kontroller hariç

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Alıntı Emrah10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekürler abi honda today 50 cc var benim bildiğim 150 cc lik scoter var onunla geziyorum benim tek sıkıntım polisler veya zabıtalar onlar neye göre durduruyor kontroller hariç
    Onu bilemezsin. Herşeyini kuşanırsın kontağı cevirirsin bakmışsınki dikiz aynasında 2 renk parıldıyor sağ sinyal çakıyor. O sırada soğuk bir ter Ruhsatı cıkarırsın ehliyeti sorduğuunda böyle bir afallarsın ama sonra cezadaki rakamları görünce motora küsersin. Yapma gerek yok. Seneye M sınıfı ehliyet alabiliyorsun onunla 125 cc ye kadar olan motorları sürebilirsin
    Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın

Motosikleti
    Honda Cbr 125
    heh abi bide onu cıkardılar çok saçma 16 yaşa indirdiler a2 almak için 2 sene m sınıfı ehliyetle takılman gerekiyomuş. ali abi birde buralarda kasksız 100luk cuplar geziyo kimse bişey demiyo zaten mahalle aralarında gezicem ayda yılda 1 çarşıya cıkarım yaklaşık ne kadar ceza ruhsat motor babamın üstüne olucak

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Kardeşim kask'ı ceza için takmayacaksın ceza ödenir bi şekilde halledilir. Ama canın giderse geri getiremezsin. Korumalıklar hep kendimiz için yani polislerle onlarla bunlarla alakası yok bu işin. Ben sana derim hiç paranı bozma bekle 6 7 ay sonra M ehliyetini al sonra CBR 125 alırsın. Polisin yanında bi teker yakar öyle geçersin. Emin ol ehliyetsiz günlerin acısını ozaman cok rahat cıkarırsın onlardan

Motosikleti
    Honda Cbr 125
    Alıntı Ali1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim kask'ı ceza için takmayacaksın ceza ödenir bi şekilde halledilir. Ama canın giderse geri getiremezsin. Korumalıklar hep kendimiz için yani polislerle onlarla bunlarla alakası yok bu işin. Ben sana derim hiç paranı bozma bekle 6 7 ay sonra M ehliyetini al sonra CBR 125 alırsın. Polisin yanında bi teker yakar öyle geçersin. Emin ol ehliyetsiz günlerin acısını ozaman cok rahat cıkarırsın onlardan
    çok teşekür ederim ali abi vazgeçircen beni bu ehliyetsiz motor sürme işinden :D ama daha 11 ay var martın 22 si :D şimdi cıkıcam carşıya elektrikli motorla polis arıcam :D durdursunlar beni :D
    Ali1903 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)