Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

YAMAHA R6 HAKKINDA yardım!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    zx12r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR600 F
    arkadaşlar bir sorum olacak bilginize ve tecrübenize dayanarak motosiklet net ailesi olarak yardımcı olursanız sevinirim 1998 model yamaha r6 buldum 8 / 8,5milyar civarında 8 milyar gibi bir fiyata anlaşırız herhalde ama en önemli olanı ise şu. km olarak bilmiyorum kaç km olduğunu ama yamaha r6 hakkında bilgim yok, iyimi r6 olarak modeli olarak ayrıca önemli olan fiyat olarak yardımlarınız için şimdiden tşk ederim
    kazasız günler....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    Motoru iyi bi ustaya göstermeden kesinlikle alma , esasında prensip olarak race motorun 2. elini almayacaksın en güzeli bu.....

Fiyat için kesin bilgiyi motoru servise götürdüğünde 3-5 aşağı yukarı söylerler sana...
    FAZER FZ-1 OLACAK YAKINDA......

fireblade_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir racing için bence çok yaşlı.. şimdiye kadar olan kullanıcıları arasında tecrübesiz olan varsa, bu hassas makine için pekte pozitif bir durum değildir.. bu fiyatın biraz daha üzerine çıkabilirsen, bundan 5 yaş daha genç, aynı sınıf olan honda cbr600rr'ı tavsiye ederim.. ve üstün honda sağlamlığı..
    www.sahibinden.com dan basit bir piyasa araştırması yapabilirsin..
    [COLOR="Red"]The Power of Dreams[/COLOR]

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2000 üstü r6 var bi tane sahibinde.com da..sahibi maltepe de arkadaşım ..oldukça da güzel bir makinadır.askere gitme durumu olduğundan satıyor.git bir gör derim.
    R6 iyi bir seçim..

Motosikleti
    HONDA CBR600 F
    Alıntı Peril adlı üyeden alıntı
    2000 üstü r6 var bi tane sahibinde.com da..sahibi maltepe de arkadaşım ..oldukça da güzel bir makinadır.askere gitme durumu olduğundan satıyor.git bir gör derim.
    R6 iyi bir seçim..
    sahibim.com'a baktım 1995-1996 model motorlara bile 6 milyar istiyorlar en iyisi yine sıfırını almak ama oda 25000 üzerinde beni haliyle çok aşacaktır ben temiz ikinci el motor arıyordum bu denk geldi yamaha hiç kullanmadım satıyorum comdaki motorlara modellerine ve fiyatlarına göre eger yamaha iyi ise motor olarak normal gibi görünüyor peril kardeş eger askere gidecek arkadaşına ulaşıp görüşme sansım varsa görüşebiliriz ben konyadayım şehir dışına çıkma sansız az bilgisayar firmasında çalışıyorum depo sorumlusuyum bırakamıyorum görev yerimi marka takıntım yok ama ben suzuki srad 750 kullandım yamaha hiç kullanmadım

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    telefon numarası var zaten..ordan ona mesaj atarsan haberleşebilirsiniz yada mailini alırsın daha rahat olur..burdan çok zor..istanbulda olman işini daha da koaylaştırırdı çünkü yine de görmen lazım..

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    abi bencede daha genç bir race al.. hatta 2002 modelden önceki race motordan pek bişey bekleme(bence)..
    CBR 600F Honda,

Motosikleti
    HONDA CBR600 F
    evet haklısın bir motor ne kadar genç olursa saglık yonunden o kadar uzun ömürlü olur ama genc alabilmek içinde 12000 lirayı geçmen lasım yada hiç binmemek lasım alışmısız motora bırakamıyoruz sahibini benim akrabam tanıyormus motor iyi falan diyor ama tabiki ustasına göstermeden almayız benim merak ettiğim yamaha r6 bir dönem jant patlatma sorunu vardı işte ne bileyim beli bir km gittiğin zaman arka teker kilitlenme yasıyordu onun belli bir modelinde mi yapıyordu yoksa hepsindemi var acaba?

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan taşınmıştır.»»»»»»
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: BBRR **************
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler