Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Jonway furnace - YY150T-2 Hakkında Bilgi Lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Almayı düşündüğüm motorun resmi aşağıda. Salı günü teslim alabilirim. Son kararı size sormadan vermek istemedim. İlk motorum olacak. Satıcı eve çok yakın ve servis açmaya hazırlanıyor.

FİYATI: 2,600 YTL yani çok uygun. Kullanan arkadaşlar var ise deneyimlerini aktarabilirler mi?

motor: Tek silindirli, dört zamanlı, hava soğutmalı
    silindir hacmi: 150 cc.
    ateşleme: elektronik cdi
    çalıştırma: elektrik/kick strater
    maksimum güç (kw/rpm): 6,5/7500
    vites: otomatik
    maksimum hız: 90 km/h
    boyutlar (e-b-y) mm: 2070 X 735 X 1410
    aks ağırlığı: 1450 mm
    ağırlık: 123 kg
    yakıt tankı kapasitesi: 10 Litre
    frenler: ön disk, arka disk
    lastik ölçüleri: 4,00-12-4pr / 4,00-12-4pr
    akü: 12 v/9 ah

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan taşınmıştır.»»»»»»
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: BBRR **************
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    Bu kadar kişi sistemde bir kişide yardımcı olamaz mı acaba? Jonway ana üretici. Bu modelde ki diğer tüm markaların esas üreticisi Jorway Group adlı bir şirket. Yakın zamana kadar parça problemi varmış ama sorunu çözmüşler. Distrübütör firma İzmir'de. İşin başına piyasayı iyi bilen biri varmış.

World ve Bonus karta %13 vade farkı ile 12 ay taksit yapıyorlar.

Bakın bende boş durmuyorum, bulduğum herşeyi paylaşıyorum.

kalyoncumotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Titan, CF NK 250
    kardeş salcanonunda bu modelinden var fiyatı 2400 ytl olması lazım en azından bisikletleri kadar kaliteli

Motosikleti
    Alıntı kalyoncumotor adlı üyeden alıntı
    kardeş salcanonunda bu modelinden var fiyatı 2400 ytl olması lazım en azından bisikletleri kadar kaliteli

Ben Şirinevler'de oturuyorum. Salcano ile Jorway yanyana. Ama Salcano'da kiler adeta malı satmamaya yemin etmişler. Bugün Jonway'deyken seçtiğim motoru 2 ay önce almış biri ile sohbet ettim. Bana baya övdü. Bu arada o da aynı Salcano'ya önce gitmiş. Adam elinde para mağazaya girmiş yok ÖÇTV zammını bekliyoruz satamayız demişler. Kızmış benim gibi Jorway almış. Sırf burdan yola çıkarsak en azından Salcano bir parça fazla kurnaz.

Bu arada zaten Salcano'da motorunu buradan alıyor. Bi dikkatimi çekti motorun görünmeyen bir yerinde (bana göre ama yerini tarif etmem mümkün değil) Jorway yazıyor. Satıcı bi motorun orjinal üretim olduğunu böyle anlarsın dedi. Çoğu görünen yere bi çıkartma koyuyor bunlar esas orjinal motor dedi. Ben onun yalancısıyım.

Asya, Salcano filan hep bu modelden türeme.İçim içime sığmıyor. Bir kaç kişi daha keşke senin gibi yardımcı olsada kararım kesinleşse. Yoksa ben gözlerimi kapadım salı gününü bekliyorum.

motti60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeş bende şirinevlerdeyim benim motorda motti 150, asya veya salkano veya jonwey'in tıpatıpı bak motor açısından bir fark yok bunu sende yazmışsın zaten senin satın alacağın yerden bende motorum için farlar almıştım sahibi ilede sohbetim oldu aynı şeyleri konuştuk hatta benim motordada o çıkartmaya baktık ama göremedik. Herneyse bu motorların hepsi aynı mal aynı kalite başlangıç motoru olmaktan öteyede gitmez plastik kısmını kaldır gerisi su borusu inan bana zaten çinde geridönüşüm teknolojisiyle üretiliyor metalide plastiğide bunların, zaten çinde ana 4 fabrika varmış herkez oradan topluyor veriyor parayı basıyor markasını getiriyor Türkiye'ye. Sana söyleyeceğim tek şey servisi eğer servisine güveniyorsan hemen al ama bak benden bi dost tavsiyesi bunların hepsi gitse asya durur o nedenle bu model alacaksan asyadan şaşma ama öle yada böle parça bulurum diyosan istediğini alabilirsin
    hadi şimdiden hayırlı olsun, güle güle kullan.
    S&S

Motosikleti
    @motti60
    Ben yaklaşık iki aydır Kayra motora gidiyorum. Orada çalışan Atilla diye bir arkadaş baya bi yardımcı oldu. ZAten servis açmayı planlıyorlar. Bi de ufak tefek bi şey olursa ben bakarım dedi. Orada şansa tanıştığım adam ben servise gitmem o arkadaşa veririm yapıyor dedi.

Asya motorun yeri Kennedy caddesinde. Mondial Mahmutbey yolu 19. sokağın karşısı. Onlarlada tanıştım. Samimiler. Ama içlerinden bana en yakını Jonway. Hem serviste açıyorlar. Yani motor park yerinde problem olsa en fazla 50 metre ileride servis. Bu benin için şans. Asya için oraya kamyonet tutsam en aşağı 40~50 lira alır.

Benim merak ettiğim motor iyi mi? Mondial 150 RN bana çok güzel geldi ama bu otorda heybetli. Arka tarafı çok hoş. Kısmet bakalım Çin işi bu belli olmaz. Bu arada internette baya aradım. Jonway baya büyük firma. Servis ve satış sonrası hizmetin büyüklükle veya küçüklükle alakası olmaz ama ben gönül verdim işte.

Son 48 saat yorumu olan yok mu acaba?

jonwayfurnaceyy150t-2

ben zonguldak tanım.motor hastası bı abımız var burda.doktorun bırı almıs bu jonway den.bınmemıs hıc.2006 model.o dedıgım abıde duruo motor.daha 80km.de..kullandım cok rahat.hasta oldum motora.servıs sıkıntısıda yokmus.2200ytl ye satıor.alacam o motoru.sanada tavsıye aderım abi.hıc kacırma al..bu arada ALLAH MESUT ETSİN!!

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ilan 5 aylık arıyan arkadaş çokdan almış ve sürüyordur muhtemelen

Alıntı Kemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Almayı düşündüğüm motorun resmi aşağıda. Salı günü teslim alabilirim. Son kararı size sormadan vermek istemedim. İlk motorum olacak. Satıcı eve çok yakın ve servis açmaya hazırlanıyor.

FİYATI: 2,600 YTL yani çok uygun. Kullanan arkadaşlar var ise deneyimlerini aktarabilirler mi?

motor: Tek silindirli, dört zamanlı, hava soğutmalı
    silindir hacmi: 150 cc.
    ateşleme: elektronik cdi
    çalıştırma: elektrik/kick strater
    maksimum güç (kw/rpm): 6,5/7500
    vites: otomatik
    maksimum hız: 90 km/h
    boyutlar (e-b-y) mm: 2070 X 735 X 1410
    aks ağırlığı: 1450 mm
    ağırlık: 123 kg
    yakıt tankı kapasitesi: 10 Litre
    frenler: ön disk, arka disk
    lastik ölçüleri: 4,00-12-4pr / 4,00-12-4pr
    akü: 12 v/9 ah
    aynısından var bende rende aynı
    süper benim işimi çok güzel görüüyor.araba gibi.çok rahat

Arkadaşlar ben geçen yaz sonu aldım.
    Çok memnun kaldım. Güzel ve kullanışlı bir motor, bakımları çok hesaplı ve az yakıyor.

Şu an SATIYORUM. Motorum kış boyunca kapalı garajda kaldı.

2000 km 150 cc ÇOK ÇOOK TEMİZ.. Sıfırına o kadar para vermeyin..

1850 TL ye gelin görün emin olun hoşunuza gidecek..

150 YTL daha verirseniz 2 kask( Biri kaliteli) + 1 disk kilidi + 1çelik kordon kilit verebilirim. Alırken çok daha fazlasına maal olmuştu. Hepsi çiziksiz ve yep yeni..

Tel: 0505 330 75 85

İşte motorun resmi:

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri

çokkk yakıyorr

Arkadaşlar ben bu motoru yeni aldım 2009 model acayip çok yakıyor benim 600 cc lik Transalpim var o şehir içinde 5.5 litre yakıyor bu ise 100 km de 7 litre yakıyor bu ne anormal bir durum benim motordamı sorun var yoksa hepsimi böyle anlayamadım bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinim teşekkürler
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

Motosikleti
    kuba 150-9
    Balayyusuf arkadaşım bu motorun yakıtı gayet güzel şu anda bu motorun aynısından ümmet perkitan abimiz kullanmaktadır gayet şık ve ümmet abinin dediğine göre sorunsuz bir motordur yani alcak olan kişileri korkutma ayrıca eğer dediğin doğruysa ilk aldığında belli bir km ye kadar yakar yani rotaj döneminde ama o dönemi atlattıktan sonra normale döner

mrb kemal
    ben de jonway marka bi motor almak istiyorum fakat türkiyede satın alabileceğim bi yer var mı bilmiyorum sen bu motoru nerden alacaksın bana da bilgi verir misin lütfen

teşekkürler

emrah
    kütahya

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Alıntı EMRAH KARA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb kemal
    ben de jonway marka bi motor almak istiyorum fakat türkiyede satın alabileceğim bi yer var mı bilmiyorum sen bu motoru nerden alacaksın bana da bilgi verir misin lütfen

teşekkürler

emrah
    kütahya
    Abicim neden özellikler jonway? ben bu markayı ilk defa duyuyorumda. aynı kasadan asya motorda da var salcanoda da var ve envayi çeşit çin motoru aynı kasayı ve motoru üretiyor zaten neden jonway?
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Yok mu arkadaşlar bana yardımcı olacak jonway motoru türkiyede kim satıyor

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı EMRAH KARA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok mu arkadaşlar bana yardımcı olacak jonway motoru türkiyede kim satıyor
    Google amca bilmiyormu?..Ona sorsaydın.......
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Google amca bilmiyor hala yardımlarını bekliyorum

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicim neden özellikler jonway? ben bu markayı ilk defa duyuyorumda. aynı kasadan asya motorda da var salcanoda da var ve envayi çeşit çin motoru aynı kasayı ve motoru üretiyor zaten neden jonway?
    jonway çinde üretim yapan eski bir markadır cfmotors la ortak argeleri vardır hatta şöyle diyim cf motorsla motorları ortakdır yani türkyieye gelen dorado markası ile jonway in motorları aynıdır..

tutmasının nedeni sanırım sadece çinde değil dünyada çok yerde satıyorlar genel olarakda sıkıntısız ve sorunsuz bir marka.

dostum 2 üstte benim ilan var aynı motor sıfırına para verme benimki de sıfır sayılır 1 sene daha garantisi var. plakaya sigortaya para derdin de olmaz ve artıları var . düşünürsen telini beklerim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:07 ----------

Tarihe bakmamışım logaritma hortlatmış başlığı bende zıplamışım
    Sen İp Atla Bende Atlarım,Sen Saklanbac Oyna BEnde Oynarım , Sen El Salla Bende El Sallarım, Sen Gül Bende Gülerim , Sen Camdan Atla Ben Gülmeye Devam Ederim:))

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler