Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Chopper aranıyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese kolay gelsin Arkadaşlar samsunda öğrenciyim ve motorsiklet alabilmek için kyk (kredi yurtlar kurumu)ndan kredi alıyorum. Aylık 260 lira kredi geliyor. Aylık max 400 lira verebilecek şekilde Chopper tarzı motosiklet almak istiyorum. Fakat kimse pek yanaşmıyor. Öğrenci olduğum için yüksek meblağda kredi kartı vermiyorlar. O yüzden kredi kartı da kullanamıyorum. Gördüğüm kadarıyla burada ki herkes motorsiklet sevdalısı. Yani kısacası bu şekilde kabul edecek olursanız her ay 400 lira kesin olmak üzere ödeyeceğim bir anlaşma teklif ediyorum. İlgilenenler varsa buraya yazsınlar. Hergün kontrol edeceğim çünkü. Çoğunlukla tercihim Bisan roadstar 250, Regal Raptop 250 likler ve keeway superlight 150 yada 250. Vaktinizi ayırdığınız için şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Kolay gelsin ama o şartlarla kimsenin sana motosiklet vereceğini tahmin etmiyorum. Para biriktirmende fayda var.
    immistercool bunu beğendi.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

muratdirik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XVS 650 Dragstar
    Yani durumunu nasıl toparlayabilirsin bilemem ama Pars 250 satıyorum. 3.000 TL istiyorum. Bahsettiğin şartlarda ise bulman ve alman çok zor...
    immistercool bunu beğendi.
    Murat DİRİK

Pozitif Kurye & Dağıtım & Reklam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)