Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Chopper alacağım yardımcı olabilir misiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle herkese selamlar
    Chopper almaya karar verdim. Şuanda 2.el regal raptorun 250cc lik modelini almayı düşünüyorum(spyder değil). Ancak 1.67 boyum var ve bunun sorun yaratıp yaratmayacağı konusunda kuşkularım var. regalin 250 lik motorunu kullanan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi acaba ? Bilen kullanan birilerinin fikirlerine ihtiyacım var. Ya da boyuma uygun bir chopper tavsiyesinde bulunursanız çok sevinirim (bütçe toplamda 4000 zorlarsam 4300 falan). Şimdiden teşekkürler..
    muratdirik bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Biraz para ekleyip üstüne GV250 al; tam boyuna uygun, kullanımı rahat, sağlam, güvenilir, titreşimden sağı solu dökülmez çinli markalar gibi.
    baysamin ve Tsubasa bunu beğendiler.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Çok teşekkürler fikir için. Regal raptor evet çin malı ancak kullananlar fazla memnunlar ve su soğutmalı olması beni gerçekten cezbetti. Ama hala araştırma aşamasındayım tabiki. Regalin DD250 sini kullanan bir arkadaş yok mu yardımlarınızı düşüncelerinizi paylaşırsanız cok sevinirim..

bpk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kuba superlight'ın boyutları bildiğim kadarı ile Regalden daha küçük ve Çinli olmayan bir motosiklet . Macaristan üretimi . Hız aramıyorsan sana uygun olabilir . Sıfırının fiyatı 4700 ikinci elleri 4000 civarı
    Mustafa Kemal ATATÜRK .

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı bpk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuba superlight'ın boyutları bildiğim kadarı ile Regalden daha küçük ve Çinli olmayan bir motosiklet . Macaristan üretimi . Hız aramıyorsan sana uygun olabilir . Sıfırının fiyatı 4700 ikinci elleri 4000 civarı
    Kuba superlight, keeway superlightın birebir aynısı. Ayrıca Keeway motorların macaristanda üretildiği iddia edilse de hem işçilik, hem malzeme kalitesi bakımından birebir çinli makinedir. Firmanın macaristan kaynaklı olması motorun çin motosikleti olmasını değiştirmez. Çinli motosikletlerden uzak durmakta fayda var; regaller de kötünün iyisidir ancak, kuba superlighta göre daha iyi. Ufak cc hacminde alınabilecek tek motosiklet GV 250'dir. Venox da denk sayılır ama sıfırı yok, kullanıcısı az.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Kesinlikle gv250 almalısın..regalle kıyas kabul etmez.
    MotorKafa ve Tsubasa bunu beğendiler.
    Gitmek istedikten sonra her yer yakındır.

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Hocam sen o bütçeyi 5000'e kadar yükselt,sonra bir GV250 al,rahatına bak
    MotorKafa ve Tsubasa bunu beğendiler.

muratdirik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XVS 650 Dragstar
    Dilersen Asya Pars 250 Chopperım var. 3.000 TL istiyorum. 8.000 kmde ve tertemiz motosiklet emin ol ;) Eğer düşünürsen görüşebiliriz.
    Murat DİRİK

Pozitif Kurye & Dağıtım & Reklam

cenkşenver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    301 mz kawasaki en 500 gitti honda 600f geldi
    herkes bindiğine met ediyor bana sorarson ğazı koyduğunda 160 170 yapsın dersen kawasaki en500 bak parca sıkıntısı cekerim korkusu sarmasın 3 makinenin motoru aynı en500' er5 ' kle500 hakında hayırlısı ne ise o olsun

Felsefeci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Regal'i hiç canlı gördün mü?Görmeden önce bende ciddi ciddi alıcıydım,gördükten sonra ise kalitesi bisiklet gibi olan bir motor gördüm,çok kalitesiz parçaları vardı.Bildiğin süslü bisiklet.
    En bağışlanamaz yanın bu işte;gücün var ve hükmetmek istemiyorsun!(Friedrich Nietzsche)

250 lik regalim vardı 23000km hiç bir arıza açmadı ama hep civata tamamlamak zorunda kaldım titreşimden dolayı bence o çinli ama farklı.Yeni modellerinde balansör var ama 7.000TL falan istiyolar .Şimdi 350 lik aldım gayette memnunum en ufak sıkıntımda servısi var her yerde var ve her şeyi neredeyse garantiden giderebiliyolar.fakat Şu an iki motorum ikiside satılık işte burada japon farkı devreye giriyo fazer 3.gün satılmıştı buna bi 3ay beklemek gerekiyo galiba belkide zamanı degildir kim bilir...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:00 ----------

sonucta bu cin malı japonla aynı model olsa bu fiyatlara tabiki alınmaz ama arada en AZ 10 yıl var buda malzeme yorgunlugu icin yeterli bi süre (japon da olsa) ama en az 2007 nin üstünde alabiliyosan japon al derim (chopper icin söylüyorum) hayırlı sürüşler

ben rr kullanıyorum 5000kmde şimdilik çıkardığıtek masraf buji ve röledeğişti 20tl...bumu masraflı...raptor bu çapırın babasıdır...

dtahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 S 2013 / Pcx 2019
    6 ay RegalRaptor DD250 E-9 kullandım.Aldığımda sorunları vardı ufak tefek.Küçük bir masrafla hallettim hepsini.Ancak kışın olduğu için 3 kez buji değiştirdim.6 ayda 3000 km yol yaptım uzun yol dahil hiç sıkıntı yaşamadım.Max 130 km/h yaparsın ancak o hızlara çok çıkarsan titreşim çok fazla oluyor.O paralara alınacak o tarzdaki en iyi motordur.Piyasası da çok iyi.İlana koyduktan sonra 5 gün içinde sattım.Şöyle de bir durum var ki benim egzost açık olduğundan km de 35 kr falan yakıyordu.Ne yaptıysam daha aşağı düşüremedim.Her ayarını yaptırdım ama çok yakıyordu belki benmim motora özel bir durumdur.Bir de yanlış hatırlamıyorsam yedek parçaları diğer motorlara göre biraz pahalıydı.umarım iyi bir seçim yaparsın.hakkında hayırlısı

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Alıntı brds adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben rr kullanıyorum 5000kmde şimdilik çıkardığıtek masraf buji ve röledeğişti 20tl...bumu masraflı...raptor bu çapırın babasıdır...
    Aynen.. Chopper in babası kısmı hariç Çok daha baba motosikletler mevcut. Ancak fiyat /performans oranı olarak bundan iyisi yok. 2006 Model RR250 E9 um var 20.000 kusur km de zamanı geldiğinde yağ ve buji değişimi hariç masraf yapmadım.
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

Johnizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650
    sana da gv250 al!)) diyeyim))
    Tsubasa bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    para birikti hysong al yada kanunimi neo ldu şimdi adı ondan al 250 lilik.Parana yazık çin işi alma.hoş bana kalsa hiç chopperalma poponu seviyorsan dünyanın en rahatsız oturuş biçimi.

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Alıntı vakvak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    para birikti hysong al yada kanunimi neo ldu şimdi adı ondan al 250 lilik.Parana yazık çin işi alma.hoş bana kalsa hiç chopperalma poponu seviyorsan dünyanın en rahatsız oturuş biçimi.
    en rahatsız oturuş ss'de yok muydu?

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    regale paranı kaptırma
    biraz daha para ekle gv 250 al ...
    # motosikletle.blogspot

fromghetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM 850, Tiger 250
    dostum bende regal ve tiger arasında çok gittim geldim şimdi tigerım var çokta mutluyum ama sana önerim gv250 al .....

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Hele kilometre yapacaksan kesinlikle gv 250 almalısın,zira uzun yoldaki tutresimi Regalle en ufak kıyas kabul etmez..
    Gitmek istedikten sonra her yer yakındır.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)