Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

1000 TL yi geçmeyecek kaportası sağlam maxi scooter arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial 150 ZAT
    motorda aradığım özellikler kaporta sağlam olucak(sağı solu kelepçe bağlı olmayan, kaporta civata yerleri sağlam,kaportada çatlak patlak olmayan)muaynesi tam olacak,satışı sorun olmayacak.asya 150t1 ve benzerleri olur(arora, çelik tiger,dorado,....) neden sıfır almıyosunuz derseniz motordan çabuk sıkılrım ve satarım aldığım motorların hepsini sıfır alsaydım devamlı motora çalışırdım yani cepte para pul kalmazdı züğürt ağaya dönerdim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    zat 150 vardı bi ara hala varmı bilmiyorum belki o paraya bi zat alırsın..
    hatta bak bu gariban maaxi scooteri http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...96239018/detay
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    askerde zonguldaklı bir tertibim vardı, biraz avel bir tip ama köylü kurnazıydı..

subay berberi yaptılar bunu..

birgün bizim armoni mızıka komutanı albay haluk beyi traş ediyor .

kulak kıllarını almak için pamuklu çubuğa ispirto döküyor! o ara elinede akıyor ama farketmiyor, çakmağı çakınca elleri tutuşuyor

yaneo yaneo yaneo yaneooo

komtanım yaneooo

diyerek koşarak oraran kaçıyor..

bu arada sahibinden.com a bakarsanız sizin için daha faydalı olacaktır..
    Mengu16 ve Okan Sinan Ocan bunu beğendiler.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    temel kardeşim çok kurnazsın seni kutluyorum hemen sıkılıp satacaksan 2 el mantıklı neden boşuna kdv ötv ödeyeceksin değil mi?
    başkasının ödediğini almak daha ucuz oluyor
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    mondial 150 ZAT
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    temel kardeşim çok kurnazsın seni kutluyorum hemen sıkılıp satacaksan 2 el mantıklı neden boşuna kdv ötv ödeyeceksin değil mi?
    başkasının ödediğini almak daha ucuz oluyor
    2. el alan vergi,sigorta,noter ödeme yapmıyor mu? sıfır alıpta hiçbirşeyini ödemeyelenr var buna ne diyeceksin adam karttan çekiyo 10metre ilerde yarı yarıya satıp gidiyor alnın başına da bela oluyor sen daha kurnaz görmemişsin daha neler var alacağımz şurda adi çin motoru kaliteli bişeyde değil

---------- Post added at 10:47 ---------- Previous post was at 10:32 ----------

Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    askerde zonguldaklı bir tertibim vardı, biraz avel bir tip ama köylü kurnazıydı..

subay berberi yaptılar bunu..

birgün bizim armoni mızıka komutanı albay haluk beyi traş ediyor .

kulak kıllarını almak için pamuklu çubuğa ispirto döküyor! o ara elinede akıyor ama farketmiyor, çakmağı çakınca elleri tutuşuyor

yaneo yaneo yaneo yaneooo

komtanım yaneooo

diyerek koşarak oraran kaçıyor..

bu arada sahibinden.com a bakarsanız sizin için daha faydalı olacaktır..
    kibar kardeş dalga geçerek konuşma kendini okadar yüksekte görme köylülerle dalga geçme her yerin köylerinde farklı diller konuşulur istanbulda olupta kendini kaf dağında görme.sahibinden com,araba com,motosiklet pazarı daha birçok siteye bakıyorum adam sıfır almış 2004 model muayne yok vergi yok motor bitik ne yaparsın söyle bakalım sahibinden com da biriyle görüştüm çocuk motorun muaynesi yok diyo bizim köyde hiç kimse yaptırmıyor bunların muaynesi de var mı? diye bana soruyor

---------- Post added at 10:55 ---------- Previous post was at 10:47 ----------

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zat 150 vardı bi ara hala varmı bilmiyorum belki o paraya bi zat alırsın..
    hatta bak bu gariban maaxi scooteri http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...96239018/detay
    değerli kardeşim 3 gün önce bundan vardı (150HS) kardeşime hediye ettim.motorunu sıfır yaptım bana 1500 tl ye mal oldu.şu anda motorsuz kaldım.zat tavsiye edersen ondanda vardı 150 seyhan ile takas yapmıştım onu, bir sefer asya 150t1 kullandım rahatlığı zattan daha konforluydu

Motosikleti
    Alıntı serkantemel adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kibar kardeş dalga geçerek konuşma kendini okadar yüksekte görme köylülerle dalga geçme her yerin köylerinde farklı diller konuşulur istanbulda olupta kendini kaf dağında görme.sahibinden com,araba com,motosiklet pazarı daha birçok siteye bakıyorum adam sıfır almış 2004 model muayne yok vergi yok motor bitik ne yaparsın söyle bakalım sahibinden com da biriyle görüştüm çocuk motorun muaynesi yok diyo bizim köyde hiç kimse yaptırmıyor bunların muaynesi de var mı? diye bana soruyor
    estagfirüllah ne dalgası, aklıma geldi yazdım kusura bakma. aslında burası satılık motosiklet arama yeri değil yazmam lazımdı yazmadım. yönetici değilim.

uyanıklığınız ve zonguldaklı olmanız aklıma bir anımı getirdi.. zonguldak köy mü yaa?

şimdi sadete gelirsek

bahsettiğiniz motorların istediğiniz durumda olanını bulmanız çok zor! (bulursanızda zaten 1000tl den fazladır) çünkü çoğu kısa sürede haşat oluyorlar hele hele o iri kuru gürültü olan maxi çakmaları.

bak sana nacizane bir tavsiye

2006 yılında sıfır keeway ARN150 almıştım, 8500km istanbulda kullandım sonra babama verdim, memlekette halen biniyor. en son 68 bin km deydi

gerçekten çinliler içinde sağlam macaristan montajı scooterlar, hem tipi güzel hemde çeviktirler..

5-6 yaşında anca o motorlardan hayır gelir

o yürüyen cenazelerle hiç uğraşmayın derim.

Motosikleti
    mondial 150 ZAT
    estagfirüllah ne dalgası, aklıma geldi yazdım kusura bakma. aslında burası satılık motosiklet arama yeri değil yazmam lazımdı yazmadım. yönetici değilim.

uyanıklığınız ve zonguldaklı olmanız aklıma bir anımı getirdi.. zonguldak köy mü yaa?

şimdi sadete gelirsek

bahsettiğiniz motorların istediğiniz durumda olanını bulmanız çok zor! (bulursanızda zaten 1000tl den fazladır) çünkü çoğu kısa sürede haşat oluyorlar hele hele o iri kuru gürültü olan maxi çakmaları.

bak sana nacizane bir tavsiye

2006 yılında sıfır keeway ARN150 almıştım, 8500km istanbulda kullandım sonra babama verdim, memlekette halen biniyor. en son 68 bin km deydi

gerçekten çinliler içinde sağlam macaristan montajı scooterlar, hem tipi güzel hemde çeviktirler..

5-6 yaşında anca o motorlardan hayır gelir

o yürüyen cenazelerle hiç uğraşmayın derim.
    mustafa ben daha önce zonguldakta araba tamircisiydim.Motosiklet motorları bana yabancı geliyordu,tamirci arkadaşımın yanına biraz takıldım ve şanzuman hariç piston,silindir,sekman atıyorum scooter komple yaparım kendime güvenim var.kayışını,varyatörünü hepsini yapıyorum elektrik tesisatı hariç tabiki. Aldığım motorların üçünü kendim yaptım diğerlerinin motoru iyiydi.o yüzden kaporta sağlam olsun motor önemli değil,silindir takımı contasıyla beraber en fazla 60tl tutuyor parça fiyatına motor yapıyorum

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    scooter degilde cub bak. bakımı daha kolaydır. şahsen bütçem seninki kadar olsa o bütçe ile alabilecegim en temiz cub alır binerdim.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    scooter degilde cub bak. bakımı daha kolaydır. şahsen bütçem seninki kadar olsa o bütçe ile alabilecegim en temiz cub alır binerdim.
    Kesinlikle katılıyorum.
    150 cc çinli scooterlar iyidir,hoştur ama boştur.
    Grenajları dandiktir,sorun çıkarmaya meyillidir,dikiş tutmaz,üstüne çok düşmek lazım.
    Benzini de içer...
    Ve daha bir sürü şey..
    Cub iyidir...
    İlla scooter derseniz de keeway arn 125-150lerden bakmanızı tavsiye edebilirim...

Motosikleti
    bende cub diyeceğim hep cub derim ama kime cub desek bisiklet muamelesi yapıyor

aslında en sadık motosiklettir cub lar..

Motosikleti
    mondial 150 ZAT
    bende cub diyeceğim hep cub derim ama kime cub desek bisiklet muamelesi yapıyor

aslında en sadık motosiklettir cub lar..
    şunu söyliyeyim 150 HS den önce 100cc UKH cup vardı hs ile kafa kafaya takas ettim haklısın hiç arıza yapmıyor sadece konfor yok uzun yola da gittim motor hafif yağ yakıyordu piston silindir sekman attım debriyajını değiştim ufak aksesuar yaptım güzelde oldu.aldığım ikinci el motorlara bayağı masraf yapıp ondan sonra sıkılıp satıyorum.unutmazsam mtorların resimlerini facebooka atarım bakarsın adresim (opelciserkan@hotmail.com)

---------- Post added at 09:27 ---------- Previous post was at 09:18 ----------

Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cup hiç güven vermiyor gidişi ve duruşu olarak çok sakat motor arka frenini ayarlarsın artçını aldığın zaman arka fren teli daha fazla geriliyor vede tatlı fren yaptırıyor motora yaylandığı zaman daha fazla fren yapıp bırakıyor sende yükleniyosun gaza bu seferde debriyajı erken yiyosun tamircilerin hiçbiride söylemiyor. herkes motorlarının hastalığın söylese çoğu kişi bunlardan faydalı şekilde yararlanır,nedense kimse doğruyu konuşmayıp kendi motorlarını övüyorlar

---------- Post added at 09:32 ---------- Previous post was at 09:27 ----------

Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle katılıyorum.
    150 cc çinli scooterlar iyidir,hoştur ama boştur.
    Grenajları dandiktir,sorun çıkarmaya meyillidir,dikiş tutmaz,üstüne çok düşmek lazım.
    Benzini de içer...
    Ve daha bir sürü şey..
    Cub iyidir...
    İlla scooter derseniz de keeway arn 125-150lerden bakmanızı tavsiye edebilirim...
    bendeki bu hastalık grenajı yada kaportası sağlam bir şey alıp daha sonra da habire masraf yapıp ondan sonra ya satarım ya da takaslarım grenajların sağlam olması derken de çok pahalı olduğu içindüzgününe bakıyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)