Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

2010 Honda CBR1000RR Fireblade

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Deposu çok büyük ya :S
    Olası bir çarpmada orayla ilk temasa geçecek organımız pöff..
    Bence bir önlemi olmalı..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Alıntı shadow slx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sitede de bayağı bi komedyen varmış ha
    Komedyen Sanırım kelimenin anlamını tam olarak bilmiyorsun Benim insanları güldürmek için özel bir çabam ya da haftanın 2-3 günü bir yerlerde programım yok Eşime ve bana özel hayatımıza saygı beklentimizi biz böyle esprili bir şekilde dile getiriyoruz bazen, insanları kırmamak adına hepsi bu Yine de seni güldürmüş olmak da mutlu etti beni o ayrı Sevgiler, saygılar..

Motosikleti
    Ybr
    Şahsi fikrim gittikçe tipi bozuluyor nerede o 929,954'ler

cihan_34_ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Alıntı yeschim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Komedyen Sanırım kelimenin anlamını tam olarak bilmiyorsun Benim insanları güldürmek için özel bir çabam ya da haftanın 2-3 günü bir yerlerde programım yok Eşime ve bana özel hayatımıza saygı beklentimizi biz böyle esprili bir şekilde dile getiriyoruz bazen, insanları kırmamak adına hepsi bu Yine de seni güldürmüş olmak da mutlu etti beni o ayrı Sevgiler, saygılar..
    Bravo ablam Emre abime selamlar. Bi ara çıtlatta 5000 peşin 5000 kredi kartına taksitle yada 5 senetle 600f alıcam 1 ay içinde bakabilirmi tanıdığınızda filan varmı vs.vs? şimdiden teşekkürler
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

shadow slx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 R6
    Alıntı yeschim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genelde anlamını bilmediğim kelimeleri pek kullanmam, lakin ve bilhassa son yorumlardaki espiritüel arkadaşların cevaplarından büyük haz duyduğumdan birazcık mübalağa yapmışım ne var bunda. zatıalinizi pek alıngan buldum nedense, amacım kattiyyen kimseyi taciz etmek değildi nacizane bir yorumdu.Öylesine.Sürçü lisan ettiysem affola.Zaten bir muhterem de pm (özel mesaj) atmış. alıntı yaparak ne demek istedin diye. Bu satırlarımı ona da ithaf ediyorum. Sevgiler, saygılar benden..
    Kalbi olan tek kız Kupa kızıdır

asivezor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    altımda scooter hayalimde 600 f
    1000 rr teknolojik olarak yeterli hatta rakiplerinden üstün yönü olsada görsel anlamda rakiplerinden bir hayli geride.(belkide ilerde.) 600 cc katagorisi bence görsel açıdan daha doyurucu. yamaha r1 08 kasayla kıyasladıgında hiç çekici durmuyor. çok yakında 1000 cc ss katogorisi son bulacaktır. teknoloji o kadar gelişti ki artık 600 cc motorlardan 150 civarı güç elde elilebilecek düzeyde bunu başaran firma yok ancak bazı degişikliklerle bu mümkün görünüyor.

gelecek 5 yıla suzuki ve kawasaki damgasını vuracak gibi bir izlenim var aklımda.

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı shadow slx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genelde anlamını bilmediğim kelimeleri pek kullanmam, lakin ve bilhassa son yorumlardaki espiritüel arkadaşların cevaplarından büyük haz duyduğumdan birazcık mübalağa yapmışım ne var bunda. zatıalinizi pek alıngan buldum nedense, amacım kattiyyen kimseyi taciz etmek değildi nacizane bir yorumdu.Öylesine.Sürçü lisan ettiysem affola.Zaten bir muhterem de pm (özel mesaj) atmış. alıntı yaparak ne demek istedin diye. Bu satırlarımı ona da ithaf ediyorum. Sevgiler, saygılar benden..
    Taciz vs. gibi kötü niyetli bir yaklaşımın söz konusu olacağını sanmıyorum zaten. Ama hangi zat-ı muhterem olsa, karısına "komedyen(insanları güldürme, eğlendirme amacı güden, türlü komiklikler yapan kişi, kimse)" denildiği zaman, bu kelime anlamından yola çıkarak biraz alınganlık göstermeye hakkı vardır diye düşünüyorum. Bu nedenle, bir yanlış anlamaya mahal vermemek adına ne demek istediğini sorma ihtiyacı hissettim. Şahsi fikrim, insanların algılama şekilleri farklı olabileceğinden, mübalağa yaparken dahi kelimelerimizi daha dikkatli seçersek bu tip yanlış anlamalara mahal vermemiş oluruz. Cevabın için teşekkür ederim. İyi forumlar.

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı qsTah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deposu çok büyük ya :S
    Olası bir çarpmada orayla ilk temasa geçecek organımız pöff..
    Bence bir önlemi olmalı..
    kaza esnasında ayağa kalkıcaksın bu her motosiklette olan bir durum ve yarışçılarında tavsiye ettiği bir şey forumda bununla ilgili bir yazı vardı ama şimdi bulamadım
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

FİREBLAED bence görünüş açısından eğer düz renginden bassedersek ,bence güzelliğini sadeliyiyle yakalamış arka farları ve egzozu gerçekten cok hosuma gidiyo tabiki teknolojik olarak bence diğer markalardan daha üstün.Ama bi türlü r1 mi fireblade mi karar veremiyorum keske r1 in ön far takımı fireblade de olsaydı.Bu arada depo yada yorum yapmak gerekirse bende ilkay abi ye katılıorum ;)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler