Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

2007 Honda CBR125R Makyajlandı.

Motovento
    REKLAM ALANI
    shadowofspirit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250R SİYAH..
    yaw ne fiyatı arkadaşlar bişimi kaçırdım pahalı filan denmiş..Geldimide türkiyeye fiyatı abartı diosunuzz....
    Motorize Birlikler K.lığı......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    bence tasarımda fazla bir fark yok ama ön kafa granajındaki deişiklik hoş olmuş.. ve tek silindire enjeksiyon sistemini nasıl koymuşlar.. artısı eksisi nedir.. birisi bu enjeksiyon konusuna açıklık getirebilirmi?
    CBR 600F Honda,

linkinpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA C90 & TVS SCOTY PEP+
    abilerr bende boy 1.79 var uyarmı bana uymazsaa bıle alıcamm dayanamıyomm baska marka motor almıyolarrr :D

fırtına_87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok Yakında Dönüşüm Muhteşem Olacak 😉
    Alıntı repsolcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün baya gülüyorum ya, hayırdır inşallah
    sen herhalde HONDA TÜRKİYE'nin genel müdürüsün...

2007 NİSAN-MAYIS aylarında inşallah buralarda olursun da, o zaman tekrar bi konuşuruz bu konuyu
    selam öncelikle arkadaşlar repsolcü victor54 sakarya honda bayiinin satış temsilcisidir o yüzden inan hepimizden daha çok bilgisi olduğuna eminim bu konuda şimdi makineyi incelemeye alalım öncelikle sinyaller 1000rr frblade hiçbir farkı yok 2006 modeli için söylüyorum enjeksiyon olayı yakıt tasarrufu için iyi bir gelişme ama makinenin açlışma sistemine nasıl +sı -si olur biliyorum tek silindirli br makine bu aynalar beni en çok üzen nokta zaten 2005-2006 kasasında aynalar elciklere balıydı yahu kafa grenajına bağlasana şunları o CBR lara benzetilmeye çalışan çinlerde bile kafa grenajında aynalar farlara diyecek sözüm yok iyi olmuş ama onlarda ne yazıkki yine 1000RRdan kopya edilmiş bence bir makineyi makyajlıyorsan bu diğerlerinden farklı olmalı otomobil sektörünü elel alalım siz hiç gördünüz mü bir otomobil makyajlanırlen bir başka modele benzetildiğini mümkün değil böyle bişiy birde bir kaç arkadaş japon ve malezya üretimi gibi bişiyler yazmış dikkatimi çekti CBR125 R hondanın Taiwan daki fabrikasında üretiliyor arkadaşlar bu yeni modelinde japonyada üretildiğini sanmıyorum japon mühandisler tasarlamış olabilir ama aynı fabrikada devam edecektir üretim neyse ben 2006 model Kırmızı/Siyah CBR ımla mutluyum ve memnunum yeni model gelirmi biliyorum fakat gelirsede yakın bir zamanda geleceğini sanmıyorum düşünen arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun dileklerimi iletiyor hepinize kazasız sürüşler diliyorum yolunuz ve farınız herzaman açık kaskınız herzaman başınızda olsun......

Beni Kötü Biri Olarak Hatırlamanızın Hiçbir Sakıncası Yok; Zîra Bana Ençok İyi Biri Olduğumda Zarar Verdiniz

Alıntı repsolcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu makineyi resmen çocuk motoru yerine koydun
    Çocuk motoru yazan bir bölüm okudun mu yazdıklarımın arasında? Çocuk değil! Yok benim yazdıklarımı ''GÜLEREK'' çarpıtmak yerine bir translation istiyorsan; Ben Ufak Yapılı - Kısa Boylu - Zayıf Yapılı - Motosikletin üzerinde sırıtmayacak bir beden ölçüsüne sahip insanların kullanacağı tarzda bir motosiklet demek istemiştim!!!

Alıntı fırtına_87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    victor54 sakarya honda bayiinin satış temsilcisidir o yüzden inan hepimizden daha çok bilgisi olduğuna eminim bu konuda
    Sen zırvalamaya devam ede dur ben daha fazla seviye indirimi yapamayacağım.. MSN listeme giremezsin sen o sebeple bana özel fotoğraf göndermek yerine 1000 RR'ının Kontak anahtarını motoruna takarken ''GÜLEREK'' çekilmiş 1 fotoğrafını foruma ekle de şu motosikletini bir görelim susalım..

Bu forumda senin gibi hayatı boyunca mobiletten başka motosiklete binmeyip (binenlere lafım yok Allah gönüllerindeki motosikleti nasip etsin) kendini Valentino Rossi'ye kafa tutacak kadar profosyonel sanıp hayal dünyasında yaşayan kaç yüz kişi gördük biz haberin yok.Uzatmayalım. Birşeyler idda ettik, Fotoğraf ekle sokalım kuyruğumuzu bacağımıza susalım ve sen ''GÜLÜCÜKLER SAÇAN'' tarzınla forumda yazmaya devam et.. Yok ekleyemecekte itiraf edecek birşeylerin varsa et ve kaybol. (Normalde hiç bir motosiklet sevdalısına bu tarzda davranmam ama bana ''SANA GÜLÜYORUM'' gibi bir cümleyi arkasında savunacak birşeyi olmadan saygısızca yazan bir adamı yerin dibine sokarım o ayrı konu..)

repsolcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @fırtına_87
    kardeşim öncelikle victor54 arkadaşımız yeni kasanın %99 türkiyeye gelmeyeceğini söyledi bende o yüzden böyle bir cümle kullanma gereği duydum.cbr 125r gibi Türkiye’de çok satılmış bir modelin yeni kasasının gelmemesi çok mantıksızca olur.çünkü bir ülkede herhangi bir sektörde, eğer bir ürün çok tutulmuşsa ve bu ürün tamamen yenilenmişse elbette yeni kasası da o ülkede satışa sunulacaktır.zaten HONDA TÜRKİYE gibi büyük bir kurumsal şirketin böyle bir hata içine gireceğini sanmıyorum.

bu aynalar beni en çok üzen nokta zaten 2005-2006 kasasında aynalar elciklere balıydı yahu kafa grenajına bağlasana şunları o CBR lara benzetilmeye çalışan çinlerde bile kafa grenajında aynalar
    Bu değindiğin konuya bende çok takılıyorum.şu makinenin en uyuz olduğum yanı bu aynalar.makineye grenaj giydiriyosun, gidonu biraz alçaltıyosun, farları bile ağabeyinden alıyosun hatta satışa sunacağın renklerini bile birebir 600rr dan (2007 model) alıyosun ama belkide bir supertsport makine için önden görünüşte en önemli şey olan aynaları sanki titanmış gibi gidip gidona alıyosun bunu anlamak mümkün değil ya
    dediğin gibi çinlilerde bile aynalar kafa grenajında

@ates
    sana cevap vermeye kalkıpta, ellerimi yormama hiç gerek yok.seni kendi haline bırakıyorum...

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    bizde aynaları söker tornacıda tornalatırıp yada sanayide çıkma ayna granaja takıp gezeriz

valla ben paintte ufak bişeyler yapmıştım

Motosikleti
    var 636
    budur kardeşim brawoooo yahuu
    sanayide yaptırdın di mi

Alıntı bathu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    budur kardeşim brawoooo yahuu
    sanayide yaptırdın di mi
    nerden bildin kardeşim be, helal olsun

ayrıca cbr125 topiğine de koydum dün akşam ama herhalde gözünden kaçmış

Motosikleti
    var 636
    kusura baqma kardeşim kaçmıştır eline sağlık güzel olmuş hangi sanayide hangi ustaya yaptır ayıptır sorması

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    Alıntı Lindenbaum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kıllı hocam hiç heveslenme niyetimiz yok
    bence yeni kasa güzel ama bi yandan da malesef komik olmuş...
    10 küsür beygir bianchi bisiklet lastikleri ve fireblade kafa grenajı...
    bizimkinin hiç olmassa bi şirinliği vardı.
    Sen şöle bi trafikte görmeye başlarsan makinayı kıskancından ölrüsün bee Sonra da, yaw kim cbr arıyodu dersin! Şaka bi yana cbr cıların %60 ı değiştirir diyorum ben

atakan_zengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benimkini satıyorum düşünmeden bunu alıyorum

kliwaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    belli değil
    bence cbr 125 i kötüleyenice susun daha iyi milletin kafasını karıştırmayın motor gayet süper olmuş beğenmeyende 130 luk lastik takar aldıgı zaman motoru buakdar basit , sonuçta 125 cc lik bir motor 600 lük görünse fiyatıda bi odkar pahalı olur o yüzden bu bir başlangıç ve geçiş motoru oldugu için gayet mantıklı bir seçim olacaktır..
    Amiga ölmez!!!
    [url]www.amigaturk.com[/url]

DoWsOnCrAcK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMODE AR-125
    Valla Abisine Benzemis:d ....

fırtına_87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok Yakında Dönüşüm Muhteşem Olacak 😉
    Sen zırvalamaya devam ede dur ben daha fazla seviye indirimi yapamayacağım.. MSN listeme giremezsin sen o sebeple bana özel fotoğraf göndermek yerine 1000 RR'ının Kontak anahtarını motoruna takarken ''GÜLEREK'' çekilmiş 1 fotoğrafını foruma ekle de şu motosikletini bir görelim susalım..

Bu forumda senin gibi hayatı boyunca mobiletten başka motosiklete binmeyip (binenlere lafım yok Allah gönüllerindeki motosikleti nasip etsin) kendini Valentino Rossi'ye kafa tutacak kadar profosyonel sanıp hayal dünyasında yaşayan kaç yüz kişi gördük biz haberin yok.Uzatmayalım. Birşeyler idda ettik, Fotoğraf ekle sokalım kuyruğumuzu bacağımıza susalım ve sen ''GÜLÜCÜKLER SAÇAN'' tarzınla forumda yazmaya devam et.. Yok ekleyemecekte itiraf edecek birşeylerin varsa et ve kaybol. (Normalde hiç bir motosiklet sevdalısına bu tarzda davranmam ama bana ''SANA GÜLÜYORUM'' gibi bir cümleyi arkasında savunacak birşeyi olmadan saygısızca yazan bir adamı yerin dibine sokarım o ayrı konu..)[/QUOTE]

Ateş hayırdır kardeş benimle alıp veremediğin bişiy mi var zırvalamak falan yazmışsın eğer bu lafların bana ise merak etme senini yaşın kadar motosiklet tecrübem var emin ol ve sen sen ol bilmediğin konular hakkındada bilmediğin kişiler hakkındada yorum yapma o yüzden hiç gerek yok böyle şeylere sen bin crosuna zıpla tepelerde oldumu kardeşim
    Beni Kötü Biri Olarak Hatırlamanızın Hiçbir Sakıncası Yok; Zîra Bana Ençok İyi Biri Olduğumda Zarar Verdiniz

Motosikleti
    var 636

gerenk yoq

arkadaşlar lütfen sewgi saygı barış kardeşlik

dostluk bir olsun

Ateş hayırdır kardeş benimle alıp veremediğin bişiy mi var zırvalamak falan yazmışsın eğer bu lafların bana ise merak etme senini yaşın kadar motosiklet tecrübem var emin ol ve sen sen ol bilmediğin konular hakkındada bilmediğin kişiler hakkındada yorum yapma o yüzden hiç gerek yok böyle şeylere
    sen bin crosuna zıpla tepelerde oldumu kardeşim
    fırtına_87 abi harikasın ya, özellikle son cümlene koptum

ates onları bana yazmıştı, sen yanlış anlamışsın ama boşver kardeş zaten uğraşmana gerek yok.
    dediğin gibi o arkadaş bıraksın cbr 125 le uğraşmayı, gitsin crosuyla tepelerde zıplasın

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    yaa su cbr sıze batıyormu anlamıyorumm kardesım kıskanmayın artık cbr yı.. ve halen ben sevmıyorum dıyorsanız ıcınızde kalsın yazmayın tartısmak hosunuza gıdıyorsa gıdın baska yerde tartsın buranın huzurunu bozmayın lutfen begenmıyorsan begenme sana zorla cbr al dıyen yok

ya insan fikrinide söliyemicek motorbisiklet bu iiyyi motor böle race olmaz tekerlekleri çok ince 160-70 arası bir bpya sihp değilsen klonda 63 ü geçiyorsa bu motorun üstünde çok kötü bir görüntü oluıyor oo yüzden tavsiye etmiyorum

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler