Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

2007 model 600RR geliyor...

Motovento
    REKLAM ALANI
    repsolcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    honda gibi bi dünya devinin aprilia nın "rsv 1000 r" modelinin birebir kopyasını yapmasına anlam veremiyorum
    iki makineninde burun kısımları birebir aynı, sadece farlar değişik.zaten honda farlarıda benzetseydi herhalde olay yargıda sonuçlanırdı...

kendilerine özgü bi dizayn yapsalardı daha ii olurdu (1000rr gibi)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    G-Strider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 250 ABS
    Genel egilim, on tasarimin Yamaha YZF-R6 ve Aprilia RSV 1000R'e cok benzer oldugunu sorgulamakta.
    Ancak dikkatli bakarsak, yeni on far tasariminin Honda'nin gecen Tokyo fuarinda tanittigi E4-01 konsept modelinden turetilmis oldugunu gorebiliriz. Sanirim Honda'nin yeni yuzu artik iki far arasina yerlestirilmis ucgen bir izgara olacak.

Bir gün bir Suzuki G-Strider ile...
    Suzuki G-Strider Motosiklet.Net Konu Başlığı >> http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=3228

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    2007 600 rr başlığını görünce işte budur honda bekledi 2006 da iyi bir iş çıkardı heralde dedim ama beklentim kadar değil..!! ama elbette kalitesi tartışılmaz Honda sonuçta ancak 2006 R6 yı geride bırakıp budur işte dedirtecek bir yanı yokk

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Valla güzel olmus biraz daha farklı bir hava kazanmıs ama arka stop ların yerini hiç beğenmedim ve biraz honda kendi sert çizgilerini kaybetmiş 2006 modeli hondaya daha çok benziyor
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Alıntı EgeKnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2007 600 rr başlığını görünce işte budur honda bekledi 2006 da iyi bir iş çıkardı heralde dedim ama beklentim kadar değil..!! ama elbette kalitesi tartışılmaz Honda sonuçta ancak 2006 R6 yı geride bırakıp budur işte dedirtecek bir yanı yokk
    kesinlikle katılıyorum...güç olarak R6 nın yine gerisinde kalmış, dizayn olarak da R6 çok daha iyi.tabi dizayn biraz göreceli bi kavram ama böyle bi anket yapılsa herhalde ezici bi üstünlük R6 der diye tahmin ediyorum.

ben R6 derim

ayrıca tamam burun kısmı konseptinden esinlenilmiş ama o konsept acaba nerden esinlenilmiş???

tabii ki aprilia rsv 1000 r dan

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Alıntı repsolcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda gibi bi dünya devinin aprilia nın "rsv 1000 r" modelinin birebir kopyasını yapmasına anlam veremiyorum
    iki makineninde burun kısımları birebir aynı, sadece farlar değişik.zaten honda farlarıda benzetseydi herhalde olay yargıda sonuçlanırdı...

kendilerine özgü bi dizayn yapsalardı daha ii olurdu (1000rr gibi)

ne alakası var ??? birazdaha gerçekçi olalım yorum yaparken bu arada boy paylaşım için teşekkürler

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    içimizde japonca bilen varmıı ??
    şu hondaya bir tasarım yapıp göndermek lazım. bu adamların teknolojisine diyecek yok ama tasarımdan kalıyorlar. sanırım bay honda okuldayken tasarım derslerinden kaçıyordu

Alıntı EgeKnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne alakası var ??? birazdaha gerçekçi olalım yorum yaparken bu arada boy paylaşım için teşekkürler
    nasıl ne alakası var???? şimdi bu iki makinenin hava kanalları (burun) birebir aynı değil mi

değil diyosan tamam bişey demiyorum...

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    Alıntı araltı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öheeee bukadarda R-6 ya benzetilmezki ayıp bee !!
    +1 milyon.

the_cayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Olsa da gururla R6 diye yazsak :P

yaaw

motorsiklet çook güzel sonuçta race . hondanın safkan racesi 600 rr . tasarım güzel kg güzel ama gene r6 gerisinde . hp'ye bakılacak olursa gene yamaha r6 . ama honda eski çizgilerinden uzaklaşmış bu tasarımla . ilk bakışta daha çok aprilia ve yamahaya benzettim . neden acaba .

hanı kıyafetlerde moda oluya ya demekkı motordada varmıs yılın modası fln.ESkıden yuvarlak burunlar vardı sımdı sıvrı burunlara donuyor herkes demıu

the_cayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Olsa da gururla R6 diye yazsak :P
    arkadaşlar bu arada cbr 600 rr fiyatı : 9.000 $
    cbr 1000 rr ise : 11.250 $

yurt dışı satış fiyatları . yani yurtdışında bu motorsikletlerden birini almak istiyorsanız 5-6 aylık paranızla çok rahat alabiliyorsunuz

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @the_cayman
    motorsiklet çook güzel sonuçta race . hondanın safkan racesi 600 rr . tasarım güzel kg güzel ama gene r6 gerisinde . hp'ye bakılacak olursa gene yamaha r6
    Neden herkes güce bakıyor anlamıyorum? Adamlar en hafif motoru yapmış yine de yaranamamış. Motor teknolojisindeki tek amaç gücü arttırmak değildir, öyle olsaydı Honda emin olun ki en güçlü motoru yapardı. Hangi 600cc motorda HESD var, bırakın 600cc kategorisini 1000cc kategorisindeki motorların içinde bile 1000RR dışında elektronik direksiyon amortisörü yok. Bence bu özelliği ile bile kategorisinde bir numara olmaya aday bir motor yeni 600RR.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

G-Strider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 250 ABS
    2003 model Honda VTR SP-2

Iki far arasindaki ucgen hava girisini bir yerlerden hatirladigimi soylemistim

Yoksa R6 ve RSV-1000R mi Honda'dan esinlenmis?

Bir gün bir Suzuki G-Strider ile...
    Suzuki G-Strider Motosiklet.Net Konu Başlığı >> http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=3228

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    vay be çok güzel bir motor olmuş... Boy'un dediği gibi bu motor 155 kg olarak piyasaya çıkarsa bence R6'yı falan yer bitirir.. hem HESD teknolojisi de varsa 600'lükler arasında çok özel bir motosiklet olur...

güç konusuna herkes çok fazla takılmış... bence önemli olan hangisinin daha güçlü olduğu değil, hangisinin daha pürüzsüz sürekli artan bir güç eğrisine sahip olduğudur.. Sanırım Honda yeni 600rr'da bunun üzerine yoğunlaştı, yoksa istese o da bilir 133 HP'lik motor yapmayı!! ama 155 kg'lık ağırlık gerçekten muhteşem..

deardamien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mc
    honda'da yeni modayı takip ediyor anlasılan... stopları ve yine kullanılan 3kollu jantı beenmedim ama ynede o bir hondaaaaa.

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @the_cayman

Neden herkes güce bakıyor anlamıyorum? Adamlar en hafif motoru yapmış yine de yaranamamış. Motor teknolojisindeki tek amaç gücü arttırmak değildir, öyle olsaydı Honda emin olun ki en güçlü motoru yapardı. Hangi 600cc motorda HESD var, bırakın 600cc kategorisini 1000cc kategorisindeki motorların içinde bile 1000RR dışında elektronik direksiyon amortisörü yok. Bence bu özelliği ile bile kategorisinde bir numara olmaya aday bir motor yeni 600RR.
    sana katılıyorum 1 kg başına düşen bg bakmak lazım benim scooter kadar ağırlığı var bence süper bi makine kimse onu tutamaz.
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Arkadaşlar alıyorsunuz böyle motorları hız yapıyorsunuz sonra terliyorsunuz sırtınıza bez koymuyorsunuz hasta oluyorsunuz Allah korusun ciğerlerinizi üşütüceksiniz gerek böyle şeylere.Şeytan işi bunlar uzak durun toobee toobeeee

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @ilnapoli
    güç konusuna herkes çok fazla takılmış... bence önemli olan hangisinin daha güçlü olduğu değil, hangisinin daha pürüzsüz sürekli artan bir güç eğrisine sahip olduğudur.. Sanırım Honda yeni 600rr'da bunun üzerine yoğunlaştı, yoksa istese o da bilir 133 HP'lik motor yapmayı!! ama 155 kg'lık ağırlık gerçekten muhteşem..
    Arkadaşım nerelerdeydin sen yaa? Hyosung Körfez Pisti testinden sonra pek gözükmedin ortalarda. Herkes en önemli şeyin güç olduğunu sanıyor. Ama kontrol edemediğin güç hiçbir işe yaramaz. Özellikle HESD sayesinde motora çok daha kolay hakim olunabilecek. Sadece HESD için bile alınır bu motor. Markaların birbirlerinden esinlenmesi de normal bence. G-Strider arkadaşımızın da belirttiğine göre kim kimden esinlenmiş o belli olmaz. Tüm modeller zaman içerisinde birbirine benzer, arabalarda da bu böyle olmuştur hep.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

nbr

ya sankı kae,wasakı zxr-6 yada zxr-636 nın cınmalı koryası gıbı duruyo 2004 model kawasakı ıle har seyı aynı sadece farları bıraz ovale yakın ama test etmeden motoruna bıse dıyemem

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler