Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda'dan Türkiye’ye 5 yeni model..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

Honda, 5’i tamamen yeni 9 modeliyle Motobike 2018 Fuarı’nda gazlayacak !

Ekim ayı sonunda Avrupa’nın en büyük motosiklet buluşması olarak toplanan Milano’dan sonra sıra Türkiye’nin 2018 yeniliklerine geldi. Türkiye motosiklette 2018’in en önemli buluşmalarından birine hazırlanıyor. Honda Motosiklet Türkiye 2018 yenilikleri bu yıl saymakla bitmeyecek. 5’i yeni tam 9 önemli yenilik motosikletseverleri bekliyor.

Fuarın detayları yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. 22 Şubat tarihinde kapılarını açacak olan Motobike 2018 Fuarı ‘nda en büyük gösterilerden birini yeni model bombardımanıyla Honda Motosiklet Türkiye gerçekleştirecek. Honda Motosiklet Türkiye 2018 yenilikleri , 5’i tamamen yeni dördü yenilenmiş totalde 9 yeni modeliyle MOTOBIKE 2018 Fuarı ’nda görülebilecek.

Tamamen yeni 5 Honda

Honda Motosiklet Türkiye 2018 yenilikleri markanın amiral gemisi GL 1800 Gold Wing ’in yanı sıra, baştan aşağı yenilediği CB125R, CB250R, Africa Twin Adventure ve CB125F modelleri geliyor. Yeni modeller için start Motobike 2018 Fuarı ile birlikte veriliyor. 5 yeni modelin yanısıra Honda, neredeyse rekabet ettiği tüm segmentteki modellerinin yenilenmiş versiyonlarını da fuarla birlikte motosiklet severlerin beğenisine sunacak. Honda NC750D INTEGRA, NC750S, NC750X ve X-ADV modelleri de yenilenen versiyonlarını da Türkiye’de ilk kez sergileyecek. Bir de fiyatları belli olsa… Yeni CB serisinin çok iş yapacağını şimdiden söyleyebiliriz.

Yeni CB Serisi 125 ve 2500 cc motor seçenekleriyle hem günlük kullanıcıya hem de filolara hitap edecek

Amiral gemisi yenilendi: Honda GL 1800 Gold Wing

Motosikletin zirvesi Honda’nın amiral gemisi GL 1800 Gold Wing tamamen yenilenerek, Türkiye’ye geliyor.

Baştan aşağı yeniden tasarlanan Honda Gold Wing daha küçük ve daha hafif; yassı biçimli altı silindirli ve motor silindir başına 4 supap özelliğine sahip. Elektrik Kontrollü Gaz Kolu, 4 sürüş modu, Honda Seçilebilir Tork Kontrol Sistemi ve Yokuşta Kalkış Desteği ile birlikte geliyor. Yeni şasi, bir alüminyum şasi çerçevesini, çift salıncaklı ön süspansiyon sistemini içeriyor. Tek taraflı Pro-Arm süspansiyon, arka yay ön yükleme ayarında olduğu şekilde elektrikli olarak ayarlanabiliyor. Bir elektrikli ekran, Smart Key (Akıllı Anahtar Sistemi) ve Apple CarPlay de standart donanımda. Tamamıyla yeni, üçüncü nesil Honda’nın yedi vitesli Çift Kavramalı Şanzımanı da isteğe bağlı olarak satın alınabilecek.

Hem günlüğe hem filoya: Honda CB125R ve CB250R

Honda’nın yeni CB Serisi Türkiye’de 125 ve 250 CC olarak geliyor.

Honda standında ayrıca 2018 yılının en iddialı motosikletlerinden biri olmaya aday CB125R ve CB250R da ilk kez motosiklet tutkunlarının karşısına çıkacak. “Sport Naked” sınıfının bu şık temsilcisi hem gündelik kullanıma hem de filo ihtiyaçlarına hitap edecek. Yeni naked serisi sıvı soğutmalı hassas motora, altı vitesli dişli kutusuna ve ayrıca boru biçimli/preslenmiş çelik çerçeveden, 41 mm’lik USD çatallardan, radyal montajlı 4 pistonlu ön kaliper ve diskten ve ön yükleme ayarlı amortisörden oluşan tamamen yeni bir şasiye sahip. Geliştirilmiş özellikler arasında tam LED farlar, LCD ekranı ve Atalet Ölçüm Ünitesi (IMU: Intertial Measurement Unit) kontrollü ABS bulunuyor.

Honda CRF 1000L Africa Twin Adverture Sports

Honda’nın bir başka efsane modeli Africa Twin’de makyajlandı

Honda Motosiklet Türkiye 2018 yenilikleri içindeki biri var ki oldukça dikkat çekecek. 2 yıl önceki fuarın en dikkat çekici motosikletlerinden olan CRF 1000L Africa Twin bu yıl yepyeni Adverture Sports modeliyle maceraya devam mesajı veriyor. CRF 1000L Africa Twin Adverture Sports genişletilmiş yakıt deposu, yükseltilmiş sürüş pozisyonu, artırılmış yerden yüksekliği, ısıtmalı elcikleri, genişletilmiş kaporta ve daha uzun seyahat menzilli süspansiyonu ile bir üst segment kullanıcılarının bile aklını çelebilir. 3 farklı sürüş modu bulunan Elektrik Kontrollü Gaz Kolu, genişletilmiş Honda Seçilebilir Tork Kontrolü parametreleri ve revize edilmiş emiş ve egzoz tasarımına sahip motosiklet ayrıca Africa Twin’in 30’uncu yıldönümüne özel renk tasarımlarıyla dikkat çekecek.

CRF1000L AFRICA TWIN

2018 modeli için Elektrik Kontrollü Gaz Kolu, 3 adet sürüş modu, genişletilmiş Honda Seçilebilir Tork Kontrol parametreleri, daha hassas güç beslemesi ve heyecan verici motor sesi gibi kapsamlı güncellemeler yapıldı. 2 kg daha hafif olan model sürüş deneyimini zenginleştiren birkaç detay iyileştirmesi de içeriyor.

Scooter mı dediniz: NC750D INTEGRA

Güçlü scooter Honda Integra

Hem motosikletin hem de scooter’ın en iyi özelliklerini bir araya getiren Honda’nın kendine özgü Integra modeli, LED farlar ve LCD göstergelerle metalik çift renk seçeneğiyle birlikte geliyor. Honda Seçilebilir Tork Kontrolü (HSTC) 2018 yılı için modelin donanımlarına dahil oluyor.

Onun adı: NC750S

Honda’nın kullanıcı dostu, çıplak yol motosikleti NC750S, güçlü torka sahip paralel çift silindirli bir motor, düşük sele yüksekliği ile rahat sürüş pozisyonu, zekice kurgulanmış bagaj bölmesi ve kişiselleştirilmiş renk seçenekleri olan LCD göstergeler sunuyor.

Ve biraz dahası: NC750X

Honda’nın üst düzey şehiriçi motosikleti daha güçlü ve maceraperest bir görünüme büründü. Güçlü torka sahip paralel çift silindirli motor, uzun yol için de geliştirilmiş süspansiyonu, bagaj bölmesi, kişiselleştirilmiş renk seçenekleri olan LED farlar ve LCD göstergeleriyle dikkat çekiyor. İki seviyeli ‘Honda Seçilebilir Tork Kontrolü’ ise (HSTC) 2018 model NC 750X’de artık standart donanım arasında sunuluyor.

Motosikletin SUV yorumu: X-ADV

Honda X-ADV donanımı zenginleşiyor.

Honda X-ADV, sert SUV stilini ve rahatlığını, uzun yol süspansiyonu ve 745 cc’lik çift silindirli motorundan gelen güçlü performans ile harmanlıyor. 2018 için model, çift kavramalı şanzımanda (DCT) G arazi düğmesi ve motorda İki Seviyeli Honda Seçilebilir Tork Kontrolü (HSTC) ile güncelleniyor.

Kaynak : Otoajanda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    getirse nolcak para varmı diye sorsana
    nines bunu beğendi.

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Africa twin ne güzel olmuş be 250r da bomba. Sevdim ben bunları

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Bu karikatür tam oturcak buraya

Ercument, 07DFB18, Kızıl pars ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ne hayal kırıklığı olacak ama Honda için...
    wing41 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    o 125 ve 2500cc olayını sevdim. CB2500R getirseler keşke. Çok merak ettim motoru
    Kızıl pars bunu beğendi.

burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    Honda bu sene offline
    ABONE OLMAK İÇİN >>> youtube.com/channel/UC2pNC9t3HM5t01YezVcCwzw

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Ülkede ekonomik kriz tavan yapmış, 0 motosikleti satarsınız artık. Aha satarsınız, bakın şura karikatürü bıraksın birisi.
    Bak şurdan... iktir git
    sparrow07 bunu beğendi.

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Daha da 0 km motor alınmaz piyangodan car cur edecek paramız olmadığı müddetçe. Geçen geyiğine honda bayine gittim xmax abs mı takas etmek istiyorum dedim sohbet filan forza 250 gelebilir dedi 2018 de yeni kasasıyla içimden dedim gelse ne olacak alabilecekmiyiz: )

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    250 r gelmeyecek sanırım artık

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Tamamen yeni 5 motor ne? Türkiye'ye daha önce gelmeyen motor anladım ben. Meğer motorların yenilenmiş haliymiş. Onu da getirmeseydiler bari.

Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamamen yeni 5 motor ne? Türkiye'ye daha önce gelmeyen motor anladım ben. Meğer motorların yenilenmiş haliymiş. Onu da getirmeseydiler bari.
    Goldwing tamamen yeni. Bir tek adı eski. 2 CB tamamen yeni, daha önce yoktu bunlar. Africa Twin’in daha büyük depolusu bu sene çıkıyor, daha önce yoktu. Bir de 125’lik enjeksiyonlu komüter var. Bunlar yeni modeller.

Getirsinler gardaş honda fiyat politikasını düzenlerse satar biraz.

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Cb500X yine yok. Zaten alacak durum da yok. Suzukiye devam. X-ADV kaç tane sattı merak ediyorum. Bilen varsa yazsın.😂😁😅

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Adı eski de olsa Honda bunu Goldwing adı altında üretiyor. Yenisini getirmeyip 2017 modellerini getirecek halleri yok zaten. Motosikletlerin her sene yenilenmediği doğru ama ben yine de 5 yeni model deyince bunu değil, Türkiye pazarında şimdiye kadar olmayan 5 yeni model anlarım.
    Not: Yeni Goldwing kasası da öncekinden kat kat güzel bence, ekleyeyim.
    *Heka bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar 150ns
    yaptığım hesaplamalara göre cb250r geleceği fiyatı 22.900 tl olarak değerlendiriyorum, bu bir tahmin.

Motosikleti
    GeorgesnocaNA
    burada bu motorlar zaten var. cb 125 nedir allah askina ! burasi cb150 den basliyor. VE HONDA CLICK 125I artik turkiyeye getir !

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)