Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910 SonuncuSonuncu

CF MOTO 400NK - CFMoto'dan 400cc Çift Silindir Yeni Model Geliyor.

Motovento
    REKLAM ALANI

mondial dahi kendisi bilmiyor emin olun. motorlar şuan türkiyede ama dağıtılamıyor. lisans alınmamış, sertifika yok. motor 2014den beri türkiyeye geliyor. fiyatı 18.0000 lira olcak. bilginize

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı canerz35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondial dahi kendisi bilmiyor emin olun. motorlar şuan türkiyede ama dağıtılamıyor. lisans alınmamış, sertifika yok. motor 2014den beri türkiyeye geliyor. fiyatı 18.0000 lira olcak. bilginize
    Fiyat net mi yoksa bir tahmin mi ?

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    400 modeli daha yeni üretilen bir model 2014 den beri nasıl turkiyede olsun. Sizin bahsettiğiniz heralde nk 650 modeli. Ben pek sanmıyorum bu 400 luğu getirmeyecekler, getirecek olsalardı bajaj gibi reklam yapılırdı gün sayılırdı. Firma da hiç bir hareket yok. Fuar da bir tane getirdiler ama gerçekten japonlardan bir farkı yoktu benim bayağı hoşuma gitmişti. Keşke gelse ��

Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR,Hyosung Gtr250
    Arkadaşlar biraz önce UMA'nın "+90 256 315 50 00" bu numarasından CF Moto 400 NK için bilgi amaçlı aradım beni yetkili kişiye yönlendirdiler ve gerekli bilgileri aldım.
    Görüştüğüm kişiye bu motoru fuarda incelediğimi, beğendiğimi, almak istediğimi fakat herhangi bir reklamı, internet üzerinde bilgilendirilmesi, fiyatı, ülkeye gelip gelmeyeceği hakkında hiçbir şey bulamadığımı,eğer gelemeyecekse başka motor alacağımı gelecekse bekleyeceğimi sordum.Kendisi de euro4 sertifikası için satışın beklendiğini,motora çok fazla talep olduğunu,motorun temmuz ayı içerisinde stoklarında olacağını,ön sipariş istenildiğini,yedek parçalarının su an Türkiye'ye ulaştığını,servis bakımlarının mondial yetkili bayilerinde yapılacağını,fiyatının tam net bir şey söylemesinin yanlış olacağı ama 17.600- 17.900 arası olacağını bildirdi. Euro4 sertifikası için bütün şirketlerin uğraştığını Hollanda da yapılan toplantılardan dolayı bir gecikme yaşandığını,reklam için vaktin olduğunu sertifika onayından sonra hemen reklam yapılacağını ve test sürüşleri için çalışmalarımızın olacağını söyledi. Ülkemizde yapılacak olan euro4 yasası kapsamında olduğu için bu sertifika olmadan ülkeye motor girişi yapılamıyormuş.

Ben motoru bekleme taraftarıyım. Umarım bu motoru düşünenler için iyi bir bilgilendirme olmuştur. Takip içerisindeyim bilgiye ulaştıkça giriş yaparım.
    SAZMAN, TIGERSHARK, bursalıali ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    R25
    Bakımlarının bile mondial de yapılacak olması almamak için bir sebep benim için..
    Enyld, MillionShop ve Dogus8989 bunu beğendiler.

Motosikleti
    cf moto 400
    Alıntı Can Malçok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar biraz önce UMA'nın "+90 256 315 50 00" bu numarasından CF Moto 400 NK için bilgi amaçlı aradım beni yetkili kişiye yönlendirdiler ve gerekli bilgileri aldım.
    Görüştüğüm kişiye bu motoru fuarda incelediğimi, beğendiğimi, almak istediğimi fakat herhangi bir reklamı, internet üzerinde bilgilendirilmesi, fiyatı, ülkeye gelip gelmeyeceği hakkında hiçbir şey bulamadığımı,eğer gelemeyecekse başka motor alacağımı gelecekse bekleyeceğimi sordum.Kendisi de euro4 sertifikası için satışın beklendiğini,motora çok fazla talep olduğunu,motorun temmuz ayı içerisinde stoklarında olacağını,ön sipariş istenildiğini,yedek parçalarının su an Türkiye'ye ulaştığını,servis bakımlarının mondial yetkili bayilerinde yapılacağını,fiyatının tam net bir şey söylemesinin yanlış olacağı ama 17.600- 17.900 arası olacağını bildirdi. Euro4 sertifikası için bütün şirketlerin uğraştığını Hollanda da yapılan toplantılardan dolayı bir gecikme yaşandığını,reklam için vaktin olduğunu sertifika onayından sonra hemen reklam yapılacağını ve test sürüşleri için çalışmalarımızın olacağını söyledi. Ülkemizde yapılacak olan euro4 yasası kapsamında olduğu için bu sertifika olmadan ülkeye motor girişi yapılamıyormuş.

Ben motoru bekleme taraftarıyım. Umarım bu motoru düşünenler için iyi bir bilgilendirme olmuştur. Takip içerisindeyim bilgiye ulaştıkça giriş yaparım.
    Tesekkur ederim can bey. Ben de bu motoru almak istiyorum ve bekliyecegim. Bu paraya daha iyisini ve sekillisini dusunemiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:16 ----------

Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakımlarının bile mondial de yapılacak olması almamak için bir sebep benim için..
    Paraniz bolsa Honda yetkili servisinde yaptirabilirsiniz, sonucta yag,yag filtresi hava filtresi degisiyor. Evde bile yapilacak seyler.
    Can Malçok ve bursalıali bunu beğendiler.

Önemli olan şu. Alacaksın motoru. Sonra radyatör ızgarası takmak isteyeceksin. Nah bulacaksın!
    enescanatar bunu beğendi.

Motosikleti
    cf moto 400
    Alıntı Ahmetderin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önemli olan şu. Alacaksın motoru. Sonra radyatör ızgarası takmak isteyeceksin. Nah bulacaksın!
    Mondialda ne parça bulamaması güzel kardeşim, Türkiyenin en yaygın teknik servisi var adamlarda.Ortada motor yok daha parça bulamazsın diye laf atıyorsun!

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:25 ----------

Burada motor sahibi arkadaş paylaşımlar yapıyor.

https://www.instagram.com/p/BUuIwj1j...unalabdulkadir
    bursalıali ve Dogus8989 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Dominarın biraz satılıp piyasada ne şekilde tutunacağı konusunda araştırma mı yapıyorlar kimsenin bir şey bildiği yok site üzerinden yapılan açıklama bizi takip edin durun bayiye gidiyorsun her taraf reklam afişi dolu ee aga ne zaman gelecek, e bizde bekliyoruz bu yaza diyorlar haziran ayına girdik bakalım hala tık yok otobüs arkalarında motorun reklamını görmekten otobüsün arkasında durmak istemiyorum artık, madem satmıycan neden fuara getirion gösteripte vermemek bu olsa gerek rüyalarıma girion 400nk abs de olursa binecem üstüne vuracam kırbacı.

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Alıntı ferdelance adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dominarın biraz satılıp piyasada ne şekilde tutunacağı konusunda araştırma mı yapıyorlar kimsenin bir şey bildiği yok site üzerinden yapılan açıklama bizi takip edin durun bayiye gidiyorsun her taraf reklam afişi dolu ee aga ne zaman gelecek, e bizde bekliyoruz bu yaza diyorlar haziran ayına girdik bakalım hala tık yok otobüs arkalarında motorun reklamını görmekten otobüsün arkasında durmak istemiyorum artık, madem satmıycan neden fuara getirion gösteripte vermemek bu olsa gerek rüyalarıma girion 400nk abs de olursa binecem üstüne vuracam kırbacı.
    Yok abi ne dominarı satmasını beklemek. Bunların ki tamamen mallıktan ben ciddi alıcıydım ama bu son iki haftada vazgeçtim çünkü bezdim.Adamları kovalamktan sıkıldım sanki minnetle satacaklar malı. Bizim bayi mayısın son haftası gelir demişti gelmedi, sonra haziranın ilk haftası dağıtıma çıkacak dedi çıkmadı. Mail gönderdim ulaşmadı. Müşteri hizmetlerini aradım temmuzda dedi. Bayi diyoki mal Türkiyede ama sertifikasyon ve izinlerle ilgili sıkıntı var uzun sürüyo dedi. euro 4 iddiasıyla geliyor ama koşulları sağlamadılar demek ki izin (!) alması uzun sürüyor. Dominarla bunun arasındaydım Dominar geldiği gibi sokakta caddede karşımıza çıktı. Dominar için gün sayıyorum test ettim beğendim, para durumumu halledince alacam nasipse. Bide yutubda Türkçe incelemesi çıktı bunun iyice soğudum motordan.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

Motosikletin tasarımı çok iyi olmuş. Aramızda ki bazı çok bilmisler yine boş konuşuyor, motoru bırak kullanmayı birebir bile görmemiş adamlar laf atıyor , mt 25 le karşılaştırıyor )
    Siz gidin Nostalji ybr 125, cbf 150 almaya devam edin.
    Şu tasarımı bir japon yapsaydı burda yapılacak yorumları düşünemiyorum bile.
    Tabi bu arkadaşların Japon sevdasını da anlıyorum, kişi başı yıllık ortalama gelirimiz yıllık 30 bin dolar olduğu için haliyle kimse gidip ne olduğu belirsiz Bajaj yada Cf moto almak istemiyor.
    bursalıali bunu beğendi.

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    CF 650 MT enduro gelince ben o caponcuların sözüm meclisten dışarı yüzünü görmek istiyorum. Hele bir de trk 502 den iyi fiyatta olursa o zaman bakalım honda nc 500 serisini getiriyor mu getirmiyor mu? Güzel motorlar bunlar boş konuşmasın kimse. Sadece 5 yıla ihtiyacı var bajaj benelli CF nin. O da servis iyilestirmesi için gerekli zaman. Kalitede sorun yok. Yakından incelemeden yazı yazmak çok ayıp. Adamlar emek veriyor ticarete giriyor, ergenin biri shit atıyor. CF 150 nin başarısını satış rakamlarına ve servis kalitesine bağlayarak örttüler. Kullanıcıları memnun. Serviste tüm japon harici motorları takip edebiliyorum. Şu an çözülememiş pulsar stop etme akü problemleri dışında büyük ariza görmedim. Hele CF de hiç görmedim. Atv leri efsane adamlar sağlam ne demek biliyorlar. Aktarma ve fren elemanlarına önem veriyorlar. Bu işler bebe işi oldu artık.Marka fanatikleri yüzünden rekabet etmeleri zorlaşıyor. Turkiyede iyi bir marka yöneticisine ihtiyaçları var NET.

demirarch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 İntegra
    bu motordan haber yok mu ?
    2017 yi kaçırdılar galiba....

Sitelerinde ve sosyal medya hesaplarında paylaştılar, 24 eylül 18.750TL lansmana özel fiyatla satışa başlayacaklarmış.

YAHYaONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS/ Yamaha tracer 700
    Şuan sıfır motor alacak olsam direk bunu alırdim servis falan gormezdi gözüm.cb 500f olmuş 30 bin bu fiyata bu motor bedava

39.56 Beygir ve 32 nm tork olacak şekilde geliyor. Yani 41 beygir ve 35.4 nm tork değil.

gösterge farklı.

burda tanıtılan gösterge farklı.....

https://www.youtube.com/watch?v=hwG9rsHYw6w

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Uma kaliteli motor getirip parça satmamayla meşhur bir firmadır. 18 bin veecem ama parça bulamıyorum diye dövünup durucam sonra yanımda 1 yada 2 milyar fazla veren adam giricek servisine çayını icicek efendi gibi malını alıp yada 2 bilemedin 3 gün sonra parçasına kavuşacak sende oturup köşede 18 bin TL verdiğin motorunun başında tırnaklarını yicekin siza olacak olanı söyleyim. Bu firma fetoden içeri alınan bir yöneticinin emri altında çalışmiş bir firma halkı savunmasını mi bekliyorsunuz.Mali sat sonra selamın aleyküm beni tanıma yada hayırdır tanışıyor muyuz bakışmalari serviste kullanıcılar arasında skca yaşanır. Ayrıca servisteki adamlar emin ol bu motorun yağını nerden tahliye edeceklerini bile saatlerce bulamicaktir ve kasap style bir bakıma hoş geldiniz şov başlasın.Uma bu unu kazanmak için çok çabalamiş bir Firmadır ve bu firmanın motorunu kullanan yüzde 80 kişi bu dediğimin dışında başka bisi solemicektir.Çağrı merkezini arican bana parça lazim dicen ordan bitane kadın çıkıcak parça mi tabi Biz size döneriz dicek otur ellerini başının arasına al ve ağla yanliz ağlarken sessiz ağla millet rahatsız olmasın yeğen kendi düşen ağlamaz sana öğretmediler mi derler adama

RODWIN250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    iyi bir servis kaça kurulur ki? 750-800m2 yeni sistem ve her türlü alet edavat yeni ... Ayrıca tüm markalara hizmet verecek kaliteli servis kurulumu kaç TL yatırım ister ki ?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı Dogus8989 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uma kaliteli motor getirip parça satmamayla meşhur bir firmadır. 18 bin veecem ama parça bulamıyorum diye dövünup durucam sonra yanımda 1 yada 2 milyar fazla veren adam giricek servisine çayını icicek efendi gibi malını alıp yada 2 bilemedin 3 gün sonra parçasına kavuşacak sende oturup köşede 18 bin TL verdiğin motorunun başında tırnaklarını yicekin siza olacak olanı söyleyim. Bu firma fetoden içeri alınan bir yöneticinin emri altında çalışmiş bir firma halkı savunmasını mi bekliyorsunuz.Mali sat sonra selamın aleyküm beni tanıma yada hayırdır tanışıyor muyuz bakışmalari serviste kullanıcılar arasında skca yaşanır. Ayrıca servisteki adamlar emin ol bu motorun yağını nerden tahliye edeceklerini bile saatlerce bulamicaktir ve kasap style bir bakıma hoş geldiniz şov başlasın.Uma bu unu kazanmak için çok çabalamiş bir Firmadır ve bu firmanın motorunu kullanan yüzde 80 kişi bu dediğimin dışında başka bisi solemicektir.Çağrı merkezini arican bana parça lazim dicen ordan bitane kadın çıkıcak parça mi tabi Biz size döneriz dicek otur ellerini başının arasına al ve ağla yanliz ağlarken sessiz ağla millet rahatsız olmasın yeğen kendi düşen ağlamaz sana öğretmediler mi derler adama
    Senin bütün mesajlarına baktım. Tümü UMA ve getirdiği modelleri kötüleme üzerine kurulmuş hikayelerden, karalamalardan ibaret. Moderatörlerin nasıl dikkatimi çekmemiş hayret ettim.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)