Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Suzuki SV650 2016 modeli düşük yakıt tüketimiyle geri döndü

Motovento
    REKLAM ALANI
    Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SessizGezgin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsan biraz yakişikli yapar şu makinayi ya..
    Bazıları çirkin seviyor işte

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Nedir bu cafe racer, scramler, bobber cilginligi anlamiyorum. Eski gorunumlu motorlara dunyanin parasini veriyorlar. Guzelde gorunmuyor,performansta yok, birde eskiye ragbet olsa bit pazarina nur yagarmis derler o misal. Adam elinde iphone telefon, ayaginda vans ayakkabi, evinde, isinde son sistem elektronik cihazlar, hayati bilgisayara,internete, bagli, hala eskiye doneyim havasinda, buna tavsanlar bile guler. Git dagda kulubede biyerde teknolojisiz yasa al cafe raceri bin o zaman, bu ne sacmaliktir, ustunde son model textil mont, ayaginda kevlar pantolon, shoi spor kaskla cafe racera biniyor insanlar. Bu iste akil mantik aramayi biraktim, goruntude yok, tamirciden cikmis eski motorlar gibi, sagi solu camurluklari metal, hilkat garibesi olmuş birde millet bakiyor begeniyor diyorlar. Millet adamin motoru eski yazik yeni motor alamamis diye bakiyor aslinda.
    Merdo bunu beğendi.

Derli toplu görüntüsü, tasarımın klasikliği bence gayet başarılı. Bence suzuki saf motor yapmış. Motor sıralanışı falan teknik mevzular olduğu için fayda mı zarar mı iyi mi kötü mü bilmiyorum, lakin yakıt sarfiyatı denildiği gibi tasarruflu ise uzun vadede avantajlı olur. Ayrıca iki silindirli makinelerin bakım masarafının daha az olacağı ve daha az arıza çıkardığını duymuştum.

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Yav.. Alet güzel de, o parayla öküz alırız...

oxus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 - Yuki Scrambler - Kymco Downtown
    hiç aklımda yeni motor yokken bugün gördüm ve aklımı başımdan aldı. resimlerde göründüğünden çok daha şık ve iri. klasik,sade bir o kadar da çekici. eşimi kandırıp altınlarını alabilirsem yeni motorum olacak kendisi

mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı oxus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç aklımda yeni motor yokken bugün gördüm ve aklımı başımdan aldı. resimlerde göründüğünden çok daha şık ve iri. klasik,sade bir o kadar da çekici. eşimi kandırıp altınlarını alabilirsem yeni motorum olacak kendisi
    Hayırlı olsun şimdiden bende çok istiyorum, ama rakiplerinden daha pahalı ve 2. eli yok gibi bir şey o yüzden biraz düşündürüyor...
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

oxus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 - Yuki Scrambler - Kymco Downtown
    Alıntı mccxcix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun şimdiden bende çok istiyorum, ama rakiplerinden daha pahalı ve 2. eli yok gibi bir şey o yüzden biraz düşündürüyor...
    teşekkürler henüz almadım ama satın almak için tüm enerjimi harcayacağım. rakiplerinden pahalı olmasının sebepleri var, 2 eli de hiç yok ama ben çok takılmadım bu konulara, sonuçta motosiklet gönül işi. 36 ay kredisi bitene kadar binerim bu süreçte de 2. el piyasası oluşur. beni bunlardan ziyade düşündüren konu;yerli/yabancı sitelerin hiç birinde aksesuarlarına rastlayamadım. bu da zamanla olacak galiba

bence güzel bir tipi var sonuçta klasik bir tip motor neye göre kötü tipli diyorsunuzki 1000rr a göre mi?

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Bir suzuki fun'ı olarak bunu almazdim.
    Sv650s hayalimdir ama bu çiplak güzelleri gsr600 kullandığından beri sevmemeye basladim. naked modellerde kafa karenaji mi yeglerim. bmwf800s, fazer, sv650s gibi.
    Yoksa uzun yolda rüzgar öyle bir dovuyor ki yoldan çok o yoruyor.
    Ve ayrıca bu fiyatlara bunu alacağına neredeyse yarı fiyatındaki ducati monster bakarım.
    İkisinin de ikinci eli yok zaten.
    Çift silindir hayranligim olmasa zor begenirim.
    Yahu su eksoza bir çözüm bulamadı suzuki.
    Er6n'leri de gormuyor mu?
    Kesin ruh hastası bu eksozu tasarlayan adam.
    Ben motorun neresinde çizik varsa takmam ama kaldırıma yanasinca egsozu sürterse filan fena gıcık oluyorum ve soguyorum motordan. O yüzden motorlarının egsoz dışına krom plaka ceket yaptiriyorum. Yoksa direk satıyorum.
    Egsoz olmamış, far olmamış, diskler olmamış(papatya olaymis), dumlop lastik olmamış, tank ped yerine sv yazısını koymak mantıklı mı yani? Sonra denge topuzlari yok, eksoz manifolt çıkışı halY çekiyor, radyatör onar santim motordan geniş, olduğu yere dusse yolda mı kalacam?.. artçı kısmı daha yüksek olsa konfor gozetilse, ön camı standart verse..
    Diversiyon F alırım, ,750 s alırım 15.000 E hatta suzuki bandit 1200s alırım 15000 E..
    Suzuki sacmalamata devam et, bir Kawasaki farina, kuyruğuna bak bari..
    Sv650s ten sonra sacmaladin. Gsr 600'ü dahi devirdaim sesinden sattim..
    Şanzımanın ve motor teknolojinin hariç bence iyi değilsin!

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)