Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

CLEVER motosiklet-otomobil melezi artik yollarda.

Motovento
    REKLAM ALANI

Sevgili logaritma;arçelik ve moto guzzi triportörleri ben çocukken İstanbulda fazlaca vardı.Yük taşımakta birebirdi.
    Bu arada üç tekerlekli vasıtalar bana otomobil olarak görünüyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Topuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu üç tekerli alelerin ismini ben hatırlatayım. ama siz de aynı ismi kullanıyor mu idiniz bilemeyeceğim.

bursa'da vardı. 1980'li yıllarda çok yaygındı. ve bursa da bunlara " pırpır " diyorlardı.

pırpır. gülesim geldi yav. eski günleri hatırladım da. iiiiiiiiiii iiii diye ince bir sesi vardı. hele sebze komisyoncuları onun kasasını doldururlardı ya. zavallının arka bacakları nerdeyse ikiye ayrılacak gibi olurdu. onun eti ne budu ne. ama bir zamanlar Türk kullanıcısının kahrını çekmiştir bu araçlar. şu an halen daha bazı yerlerde nadir de olsa görürüm.
    [COLOR="Red"][B]Dikkat. 6D Kuralı. Konu motosiklet olunca 4x4-10 yönlü bir sürüş dikkati gerekir.[/B][/COLOR]
    [COLOR="Red"]D1: Öne dikkat, D2: Arkaya dikkat, D3: Sağa dikkat, D4: Sola dikkat, D5: Aşağı dikkat, D6: Yukarı dikkat.[/COLOR]

kardeşim ben iki tekerle rüzgarı hissetmenin güzelliginden bahsediyorum 3 teker bizi bozar bel 79 yaşıma gelirsem bir düşünürüm bu aletten bir tane

zed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    runner vxr 200
    adamlar güzlel yapmış harbiden bu motorsikletle araba karışımı bişey yani motor ve arabayla kıyaslamak yanlış olur bence

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler