Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

LS2 Kask alacaklar, merak edenler buyursun...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Bende de senin kaskın aynısından var alalı 2 ay olmadı vizör hasar gördü.
    Kardeşim yere düşürdü falan yani.
    Kask ilk günkü gibi ama vizörde baya çizik var.
    Ben vizörü normal olarak aldım.
    Güneş vizörü alsam ortalama kaç TL tutar acaba.
    Yolda giderken güneş hep gözümü alıyor da.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 esd
    ya arkadaşlar bugun kask bakarken beon diye bir marka çarptı gözüme. çok hoşuma gitti kask. adama sordum kalite fln adam ls2 den farkı yok dedi? ama ben daha önce denk gelmedim hiç.birde mine var. nasıl markalar sizce?
    [I][B]My Biker Lifestyle... :bestmt:[/B][/I]

sezginkalkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R1200GS Adv - 2015
    hangi bakımdan farkı yokmuşş...????

sen istersen bi araştır ls2 nin avrupa kask testlerindeki sonuçlarını???
    Sezgin KALKAN
    A RH+
    0554 776 76 64

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 esd
    kalite olarak pek bi fark yokmuş. görünümüde çok hoş.ama daha önce duymadım diye pek ısınamadım kaska.dönüp dolaşıp ls2 alıcam galiba.
    [I][B]My Biker Lifestyle... :bestmt:[/B][/I]

efsars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz8,hayabusa, ybr125 07,08
    kardeş senin kaskın aynısının deseni farklı olanı var bende çok süper bi kask hayırlı olsun çok kullanışlı ..

Alıntı KyCd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alan arkadaşımıza hayırlı olsun diyorum. Allah asfalt yüzü göstermesin, Allah sana "iyiki kaskım vardı" diyeceğin kaza vermesin.. umarım ihtiyacın olmaz.. güle güle kullan..

ls2 ye hastayım.. biraz büyük duruyo ya (bende ls2 kullanıyorum) koca kafalı uzaylılar gibi duruyoruz yolda

LS2 kaskımın vizörünü temizlemek için 2 kez çıkartıp taktım şimdi çaprazlardan bombeli, rüzgar sesi alıyor, ayrıca çok yağmurdada oradan su geçtiğinden önünüzü görmekte zorluk yaşıyorsunuz. Ayrıca buğu yapıyor bunlar giderilebilir sorunlar ve bu fiyata alınabilecek bir kask gerçekten..

bu da benim kullandığım LS2 ShoGun..

Aynı kaskı kullanıyoruz. GÜneş vizörüde olması sayesinde renkli cama gerek kalmıyor. Bence gayet sağlıklı bir kask. Tek sorun full face bir kaska göre çok gürültülü...

GÜNTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 & BMW F 650 GS
    Alıntı c3nk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba;
    Bende ls2'nin tomcat modeli var(açık kask). Yalnız vizörü burun hizama kadar geliyor ve sürüş sırasında ağız çevreme ve çeneme çok sayıda sinek,böcek vs. çarpıyor. Bu modele uzun vizör taktırmak mümkünmüdür?
    aynı kask bende de var. tek çözüm balaklava.
    Eğri cetvelden doğru çizgi çıkmaz.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    LS2 güzel kask...
    hem racing te kullanıyorum hem scooter da..
    şu zamana kadar bir problem çıkartmadı bana...

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2012 esd :)
    120 tl demin aldim, hortlatalım.

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Ls2 yerine aynı fiyatta.İxs alın daha kaliteli.Ben İxs i taktıktan sonra Ls2 inin içinin pad kısımları da dahil biraz içi boş geldi.Tabi X-lite'ı taktıktan sonra hepsi kaska bakış açım değişti o farklı )
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

serdar37100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    bende kask tercihinde LS2 wolf ff351.4 modelinde karar verdim ve aldım kask kutudan çıkar çıkmaz görüntüsü çok hoşuma gitti görmeden almıştım bekledğimden daha hoş duruyor kafama tam oturudu ve tam sardı

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    arkadaşlar bende ls2 ff351 marka kask kullanıyorum bence uygun model seçildiğinde gayet rahat bir kask yüksek hızlarda vizor tam kapalıyken fiyuuuu cinsinden ses yapıyor anladınız siz soğuk havalardada buğu yapıyor, vizörü 1 kademe yükselttimiz zaman o sorunda ortadan kalkıyor görüş açısı olarak falan güzel memnunum kaskımdan
    i

birolbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam ben de bugün ls2 351 kask aldım siyah vizör de aldım fakat siyah vizörü takmak için yarım saat uğraştım. bir türlü oturmadı. şimdi taktım fakat tam oturmadı gibi geldi açarken sol taraftan açtığımda bazen 1 tık kayıyor soldan fazla açılıyor yani. ama ortadan kaldırıp açıtığımda sıkıntı yok. vizörün alt tarafı tam oturdu ama üst tarafı dışarıda kalıyor gibi. yani vizörün üst kızmı kaskın üstüne taşıyor gibi 1 cm kadar. o normal midir _?

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı birolbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam ben de bugün ls2 351 kask aldım siyah vizör de aldım fakat siyah vizörü takmak için yarım saat uğraştım. bir türlü oturmadı. şimdi taktım fakat tam oturmadı gibi geldi açarken sol taraftan açtığımda bazen 1 tık kayıyor soldan fazla açılıyor yani. ama ortadan kaldırıp açıtığımda sıkıntı yok. vizörün alt tarafı tam oturdu ama üst tarafı dışarıda kalıyor gibi. yani vizörün üst kızmı kaskın üstüne taşıyor gibi 1 cm kadar. o normal midir _?
    Rica etsem kaskın ve siyah vizörün fiyat yazar mısınız? Bende aynı kasktan kullanıyordum kask kilidini kesip çaldılar motorun üstünden. Çok memnundum yeniden yukarıdaki arkadaşın foto koyduğu kasktan alacağım. Pahalı birşey sanıp çalabiliyorlar dikkat
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

birolbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rica etsem kaskın ve siyah vizörün fiyat yazar mısınız? Bende aynı kasktan kullanıyordum kask kilidini kesip çaldılar motorun üstünden. Çok memnundum yeniden yukarıdaki arkadaşın foto koyduğu kasktan alacağım. Pahalı birşey sanıp çalabiliyorlar dikkat
    üzüldüm geçmiş olsun bu hırsızlar artık niyeti iyice bozdu pahalı ucuz olsun çalmaya kalkışıyorlar. dikkat etmek lazım. kaskı ve vizörünü feyizoğlu.com dan aldım. pazar akşamı verdim siparişi salı sabahı ulaştı. ödemeyi havale ile yaptığımdan; kask 133tl siyah vizör 28tl ye geldi.

Motosikleti
    HONDA CBR125R REPSOL , KTM DUKE250 ABS
    Arkadaşlar öncelikle merhaba. Aranıza yeni katıldım ve kask konusunda biraz hassas davranıyorum (bilmiyorum belki biraz fazla hassas) Ls2 lerin kalitesinin pek iyi olmadığını duydum. Motorum yüksek cc değil pek hız yapamam. Şunu sormak istiyorum iki üç kat fazla para verip ls2 yerine nolan almamın gereği var mı yoksa düşük hızlarda ls2 işimi rahatça görür mü? Şimdiden teşekkür ederim )

Drayke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6N
    Konuyu hortlatayim.2 yil ls2 ff351 kullandim,cok rahat guzel bi kask olmasina ragmen ses yalitimi sifirdi.2 yildirda nitro kullandim,ls2 ye gore ses yalitimi daha iyi duzeyde ama kaskin disinda kozmetik deformasyonlar basladi. Onun icin tekrar kask arayisina girdim. Aklimda agv k3 ve nolan n64 vardi ki Ls2 nin yeni uretim ff351 lerin 1300 gr.oldugunu gorene kadar. Suan kainatin sifrelerini cozecek titizlikte kararsiz durumdayim.Ses cok yapiyor diye ls2 almam daha diyordum fakat gramjindan dolayi sicak bakmiyorda degilim.
    alijian bunu beğendi.

hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    http://http://www.feyizoglu.com/FF35...k_48357.html#1 Parayı ayarlayabilirsem bunu düşünüyorum sizce nasıl ?

ByKORGENERAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift 125 MH 2014
    bu kask bendede var çok güzel

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler