Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

windy s testi yapan yok mu?

Motovento
    REKLAM ALANI
    mates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba KEE 100 2017
    saygı değer moderatörlerimiz windy s modelinin testini yaparsanız çok makbule geçer yardımlarınızı bekliyoruz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Valla Windy S Wındy e gore farklı duruyorr Kanunı de bu modelde oldukca ıddaa lıydı bence test edılmelı... Valla 250MCT yı test etmeye gerek yok ne oldugu bılınıyor o makınanın....
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

artiiist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    valla dostum merak ettiğin tüm herşeyi sorabilirsin..detaylı anlatırım..kararsızlık ne demek bilirim..ben de almayı düşünürken akla karayı seçtim..istersen detaylı foto da koyabilirim..performans olarak ta deneyimlerimi detaylı anlatabilirim..sen merak ettiklerinin hepsini yaz buraya..ben de cevapları kpss ye yetiştiririm....bu arada başarılar diliyorum şimdiden..

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    windy s modeli denmiş ama

maresal58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Windy S
    windy s modelini almadan önce 125 seyhanı düşünüyordum...ama çok doğru bi karar yapmışım..windy s çok seri,pratik,güçlü,sağlam ve inatçı aynı zamanda tasarruflu çok az benzin harcıyor mobiletlerden bile daha az..sivas'tan kayseriye rahat bi yolculuk yapmıştım motorumla....

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    bende çok kararsızlık yaşadım ama sonunda windy s alıcam heralde zam gelince freedom uçtu en iyisi windy s yine
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Noslu F-16
    sayın arkadaşlar nerede gördüüz wındy s de hemen alma kararı aldınız..paranızı çöpe atmayın.5 para etmez makina.Kanunıye para kazandırmaktan vazgeçınde adamlar kaliteli motor üretsin

yanlışmıyım butçenızı söyleyın size adam gibi motor önerelim bari..hem göz zevkinizde yok..ya aklı olan bu modelı almaz aslında aklı olan Kanunı almaz

10 kere daha düşünün abilerinize danışın kim önerdi size bunları wındy smiş pehh

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    Alıntı amadeus1111 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sayın arkadaşlar nerede gördüüz wındy s de hemen alma kararı aldınız..paranızı çöpe atmayın.5 para etmez makina.Kanunıye para kazandırmaktan vazgeçınde adamlar kaliteli motor üretsin

yanlışmıyım butçenızı söyleyın size adam gibi motor önerelim bari..hem göz zevkinizde yok..ya aklı olan bu modelı almaz aslında aklı olan Kanunı almaz

10 kere daha düşünün abilerinize danışın kim önerdi size bunları wındy smiş pehh

kanuni sana kötü bişeyler mi yaptı kardeş öyle bi mesaj yazmışsın ki insanın aklına kötü şeyler geliyor. aman ALLAH muhafaza devir kötü insanın aklına neler gelmez ki
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)