Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
14. sayfa BirinciBirinci ... 41213141516 ... SonuncuSonuncu

Honda CBF 150 yi bizzat kendim denedim.. [test]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Evet Yorumları Okudum, kimileri Methediyor,övüyor Kimileri ise Motoru Beyenmediğini söylüyor. Öncelikle Ben Bı kaç Bilgiler vermek istiyorum;
    1- Kimiside daha honda"nın sitesinde bilene yok dedi motor. bakıyoruz Varmı Yokmu: http://www.honda.com.tr/motosiklet/m...5&extra=Teknik Yok diyip araştırmadan motoru kötüleyen arkadaşlar burdan bakabilirler.
    2-Bu motor 150 ybr ise 125 cc Bunu unutmayalım ve Ybr den yakıtından tutun benzin kapasitesi,çapı,ön lastik hacmi, Boyutu,Silindir çapı,Ağırlığı,Max güç,Max Tork"u ve Ohc olması Bi Çok konuda YBR"den üstün bi motor Bunu Öncelikle Kabul edelim. he Şekli dizaynı Ybr"den güzel olmaya bilir bu zevk meselesi, Kimisi Ramzey gibi dedi hele buna Çok şaşırdım HONDA BU HONDA.
    MOTOR UN PEŞİN FİYATI 3.250 BİM YTL"DİR
    Son olarak Mart"ın başlarında Kısmetse alacam Bu motoru, yaklaşık 3 haftadır Ybr 2006"yla Cbf 150"nin arasındaki + ve - leri araştırıyorum herşeyiyle Honda CBF150 Ağır basıyor.
    he son bişey parçası pahalıdır felan dediler, Tüm parça fıyatları ybr, honda titan"ın parçalarıyla hemen hemen eşit fiyatta dır. teşekkürler
    motor tutkudur,hızdır,cesaretdir.

he Son bişi Görünüş ile ilgili Siyah Rengini Tavsiye ederim ;) Siyah kask Uçuşa geçebilirsiniz ;)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Juniors adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    he son bişey parçası pahalıdır felan dediler, Tüm parça fıyatları ybr, honda titan"ın parçalarıyla hemen hemen eşit fiyatta dır. teşekkürler

Kafa gernajı komple 87 ytl civarı. Km saati 25ytl civarı çok mu?
    Motor bu fiyata gayet iyi motor arkadaşlar. Benimki 300km'ye dayandı, bir problem yok, binli Km'leri de yazarız inşallah.(Nazar değmesin)
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    650 km oldu sorunsuz....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ben pahalı demedım ucuz oldugunu izah etmeye çalıştım

ben pahalı demedım ucuz oldugunu izah etmeye çalıştım

Haklısın, benim ifade ediş tarzım yanlış olmuş aslında ben de pahalı diyorsun demedim. o mesajı da yeniledim.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

derra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125r repsol
    diğer başlıktada yazdım hondanın sitesinde yayınlandı fiyatı 3,250 duyurulur......
    :mrgreen:

Alıntı derra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diğer başlıktada yazdım hondanın sitesinde yayınlandı fiyatı 3,250 duyurulur......
    Kardeş sen yeni mi üye oldun bu bilgiler güncellendi bile fiyat şu an 3.450.

rup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mor VespaET4
    Alıntı clint adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş sen yeni mi üye oldun bu bilgiler güncellendi bile fiyat şu an 3.450.
    hala sitede fiyat 3.250 gözüküyo ama eger hakkaten fiyatı 3.450 ye cıkardıysa honda biraz ayıp etmiş. 3.190 la piyasaya çıktı daha 2 ay yeni olyo ve fiyat şu an 3.450 bu ticari ahlaka uygun mu??

hakpek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2006.11
    Alıntı dj_umit151rs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBF 150 hiç hoşuma gitmedi motorun göstergeleri ve göğsü harika ama o göğüse göre gidon çok yüksek.Eksoz ve tekerler iğrenç.
    biliyormusun bilmiyorum..birçok kişi bilir hani vardır ya kedi ciğer meselesi..aslına bakarsan senin bir motorun varmı...kuzummmmm.hııı?????

Alıntı arn125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayatımda gördügüm en cirkin motor.CBF adıyla hiç bir ilgisi yok 600 lük abisine benzetilmeye çalışılan ön kafa grenajını saymazsak...CBF adına yakışmamış bu motosiklet. Bedava verseniz mondial kullanmam ama Mondil 150 KN bile bundan 10 kat daha güzel. çin malı dandik motorlara benzemiş. bide test eden arkadaş ya 2 metrenin üstünde yada motosiklet cok küçük. Piyasada yakışıklı YBR ve Keeway speed 150 varken bu çin malı görünümlü motoru kim begenir. ama honda motoru ve kalitesine diyecegim bir laf yok. Eralpt Hocam emegine sağlık cok güzel test olmuş. bide o kukaların hepsini devirmeyi nası başardın

sende tipik türksün...anladım fikirlerini söylüyorsun ama bukadar sert bir dille olmamış be arkadaşş....olmamış...

Alıntı gokhan1507 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bnce yamaa ile yarışamaz yamaha piyasaya hakim u anda en azından ybr yi tanıyoruz..

honda nın bu motoru getirmesinde ki en büyük neden ybr dir bence..fakat geç kaldılar ihtiyacı olanlar karşıladılar ihtiyaçlarını bu motorun bu fiyattan SATABİLECEĞİNİ ZANNETMİYORUM..

zaten yaz geldi mi fiyatı çıkarırlar 4.000 ytl civarına..

evet haklısın..bende eski bir YBR kullınıcısı olarak
    sana hak veriyorum ama şuda bilinmelidirki piyasa yeni gelecek her ürüne herzama açtır...
    [B][COLOR="DarkOrange"]CBF 150 ADANA[/COLOR][/B]

duslemek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honca CBF 150
    Ben de yaza doğru cbf 150 almayı düşünüyorum aslında ikinci el YBR isiyordum ama baktım cbf daha ağır basıyor hem belki yaza kadar cbf 150 ikinci ele düşer.
    cbf 250 kullandım süper motor CBF 150 de 250 gibi özellikle şehir içi ve yakın geziler için süper bir makine ,al sorunsuzca gez, ben benim mondail 125 kt ile hafta sonu 350-400 km gidiyorum sorun yok ..
    Özgür Ak / İzmir-Hatay
    HONDA CBF 150 Simsiyah

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı clint adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafa gernajı komple 87 ytl civarı. Km saati 25ytl civarı çok mu?
    Motor bu fiyata gayet iyi motor arkadaşlar. Benimki 300km'ye dayandı, bir problem yok, binli Km'leri de yazarız inşallah.(Nazar değmesin)
    Evet Yorumları Okudum, kimileri Methediyor,övüyor Kimileri ise Motoru Beyenmediğini söylüyor. Öncelikle Ben Bı kaç Bilgiler vermek istiyorum;
    1- Kimiside daha honda"nın sitesinde bilene yok dedi motor. bakıyoruz Varmı Yokmu: http://www.honda.com.tr/motosiklet/m...5&extra=Teknik Yok diyip araştırmadan motoru kötüleyen arkadaşlar burdan bakabilirler.
    2-Bu motor 150 ybr ise 125 cc Bunu unutmayalım ve Ybr den yakıtından tutun benzin kapasitesi,çapı,ön lastik hacmi, Boyutu,Silindir çapı,Ağırlığı,Max güç,Max Tork"u ve Ohc olması Bi Çok konuda YBR"den üstün bi motor Bunu Öncelikle Kabul edelim. he Şekli dizaynı Ybr"den güzel olmaya bilir bu zevk meselesi, Kimisi Ramzey gibi dedi hele buna Çok şaşırdım HONDA BU HONDA.
    MOTOR UN PEŞİN FİYATI 3.250 BİM YTL"DİR
    Son olarak Mart"ın başlarında Kısmetse alacam Bu motoru, yaklaşık 3 haftadır Ybr 2006"yla Cbf 150"nin arasındaki + ve - leri araştırıyorum herşeyiyle Honda CBF150 Ağır basıyor.

he Son bişi Görünüş ile ilgili Siyah Rengini Tavsiye ederim ;) Siyah kask Uçuşa geçebilirsiniz ;)

Fiyatları varda, parça varmı haberiniz varmı... adam kaza yaptı 1 aydır kafa granajıyla depo bekliyor.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

arkadaşlar motoru yeni aldım şu an 50 km'de yalnız sorun yaşadığımı düşünüyorum motor biraz soğusa çalıştırmakta zorluk çekiyorum pardon çalıştırmakta zorluk çekiyorum dersem yanlış olacak çalışıyor ama rolantide tutamıyorum drekt stopa çekiyor ısınana kadar birde motor çalışıyor olsada durur vaziyetteyken bazen vitese geçmiyor/değişmiyor .. servise götürüyorum alet canavar kesiliyor orda hiçbişi yok .. acaba sorun benim acemiliğim mi yoksa motorda mı? görüş/önerilerinizi bildirirseniz sevinirim.

hakpek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2006.11
    Alıntı searipper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motoru yeni aldım şu an 50 km'de yalnız sorun yaşadığımı düşünüyorum motor biraz soğusa çalıştırmakta zorluk çekiyorum pardon çalıştırmakta zorluk çekiyorum dersem yanlış olacak çalışıyor ama rolantide tutamıyorum drekt stopa çekiyor ısınana kadar birde motor çalışıyor olsada durur vaziyetteyken bazen vitese geçmiyor/değişmiyor .. servise götürüyorum alet canavar kesiliyor orda hiçbişi yok .. acaba sorun benim acemiliğim mi yoksa motorda mı? görüş/önerilerinizi bildirirseniz sevinirim.
    relanti ayarı ile oynayarak (servise git) halledebilirsin..
    vites problemi bence dogal..ilk başlarda benede oluyordu..alışınca geçti..şu an motorum 500km'de eskisine göre daha kararlı çalışıyor..vitesler daha net olarak geçmeya başladı..sorunlar azaldı ...merak etme sendede azalacaktır ilerleyen kmlerde...aman ha sana tavsiyem..motorunun yağ değişimi haricinde serviste
    yok avansını ayarlayalım yok sübaplarını ayarlayalım yok şurasına bakalım derlerse elletme hazırki fabrika ayarları iyiidir..sonra ben neyaptım deyip o güzelim motordan soguma...önceki motorum YBR'den biraz dilim yandı o bakımdan..
    [B][COLOR="DarkOrange"]CBF 150 ADANA[/COLOR][/B]

ferrari_gani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4 ruhlu karakaçan enduro&touring&race GETZZZ
    sayın arkadaşlarım size üzülerek belirtmeliyim ki motorun şu anki anahtar teslim fiyatı 3250+ruhsat plaka vs yani 3450ye o şekilde çıkıo DU

çünkü 1 aralık tarihi itibarı ile fiyatlar güncelleniyo diğer bi değişik anlatımla %99 ihtimal zam geldi demektir belki honda bi kıyak yapar da bize indirim fln artık yarın arayıp öğrencem fiyatını

ayrıca bişiyi anlayamadım nedense diğer firmalar peşin alımda indirim yapıo ama hondanın istanbul avrupa yakasındaki 2 bayisiyle görüştüm peşin alımda indirim yapmadıklarını sölediler tok satıcı bu olsa gerek

bu arada aleti biraz inceledim öle muhteşem mükemmel cbr 1000rr dan güzel (abarttım sanki ) fln diil ama kötü de diil zevk meselesi ama kesin olan bişi göründüü kadar ufak diil ben 1,98 lik adamım bana ufak gelmediyse düşünün

ayrıca bunu kullanan thyde çalışan birisi warmı aramızda ben bikaç kere gördüm ama acaba bizden birisimi?
    dünyada her erkeğe 4 kadın düşüyor. benim hakkımı her kim yiyosa haram zıkkım olsun elinde patlasın

s e x t o n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pc900
    arkadaşlar 2007 şubatında ybr 250 çıkacak diyolar ve 4 milyar 5 milyar civarıymış doğrumudur acaba fiyatı hakkında bi bilgisi olan varmı ybr 125 alıcaktım ama bekle 2007 de 250 cc lik olan modeli çıkçak dediler fiyat aralığı ne kadar olur saygılarımla

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı s e x t o n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 2007 şubatında ybr 250 çıkacak diyolar ve 4 milyar 5 milyar civarıymış doğrumudur acaba fiyatı hakkında bi bilgisi olan varmı ybr 125 alıcaktım ama bekle 2007 de 250 cc lik olan modeli çıkçak dediler fiyat aralığı ne kadar olur saygılarımla
    YBR250 fiyat aralığı 6-8 arası olur tahminen...Bazı bilgiler var ama kesin olarak yok şu anda sanrım...Üstelik ybr250 'nin clasmanı farklı o cbf250'ye hyosung gt250'ye kafa tutmaya geldi... Fiyatı da onların seviyesinde olacaktır..
    AKIN FİDAN

YBR 250'yi geçenlerde bir yamaha bayisine sordum, 9000 YTL ve üzeri dediler...

Motosikleti
    sık dişini az kaldı
    Arkadaşlar Gerçekten çok Hoş Bi Motor Hasta Oldum Yeni Başlayanlar Için çok Ideal Bende Almayi Düşünüyorum Ancak Para Para Para Lazim

Motosikleti
    yazın bişeyler düşüncez bakalım..
    başlangıç için ideal bi motora benziyo.ancak takıldığım iki konu var 1.si devir saatini ben mi göremedim yoksa honda bi değişiklik düşünüp iptal mi etmiş.2.si cbf naked değil mi yahu biraz commuter tipi var gibi.honda yaptıysa güzeldir ama yinede.

Motoru daha hiç kullanmadım. Kullanmayı bırakın sesini bile duymadım.Sadece vitrinden inceledim ve bir arkadaş sayesinde motorun üstüne oturdum. Ağırlığını , tutuşunu ölçtüm değerlendirme yaptım...

Ama motor hakkında olumlu ve olumsuz yorum yapan arkadaşlara sadece birşey söyleyecem.

Bu motorun arkasında HONDA var. Honda eğer birşey yaptıysa,piyasaya sürdüyse mutlaka takip eder.Kendi ismini ve Güvenirliğini sarsmak istemez...
    Ona göre 2 defa düşünüp yorum yapalım!

Çünkü bir durum daha sözkonusu ; sizlerin tavsiyesiyle belki de kaç kişi HONDA sahibi , motor sahibi ve en önemlisi CBF sahibi olacak...

Ben de CBF 150 düşünüyorum.*Tabi 250 alamazsam!

Saygılar

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 41213141516 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler