Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 SonuncuSonuncu

Hyosung Karion (RT125) [test]

Motovento
    REKLAM ALANI
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    hayırlı olsun, oturma pozisyonunu seveceğine inanıyorum, beraber gezmek de umarım kısmet olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    buraxdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 / Honda Msx 125
    Valla direk tarz değişikliği , ilk motor chopper,sonra scooter,şimdi de dualpurpose gezmezmiyiz ayıpsı ;)
    Youtube : Burax Yolda
    Mototaş Aş. çalışanı

Motosikleti
    VFR-800
    Alıntı buraxdj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi terslik olmassa pazartesi bende Karion alıyorum. 2. el .... hadi bakalım hayırlısı ;)
    hayırlısı olsunnn
    [COLOR="Red"][B]V[/B][COLOR="Black"]e[/COLOR] [B]F[/B][COLOR="Black"]ark[/COLOR] [B]R[/B][COLOR="Black"]üya 'da[/COLOR][/COLOR]

Motosikleti
    Bi terslik olmassa bu haftasonu Sarı Karion la aranızdayım... Maaşlar bu gün yattı
    Mototaş Aş. çalışanı

bende bir karion almak istiyorum satmak isteyen var mı

Motosikleti

bende satılık var...

nakite ihtiyacım olduğu için Karion umu satıyorum

Sahibinden ilan numarası 23606088
    Mototaş Aş. çalışanı

Alıntı buraxdj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nakite ihtiyacım olduğu için Karion umu satıyorum

Sahibinden ilan numarası 23606088
    Hata veriyor.

Motosikleti
    Dream Rider
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hata veriyor.

http://www.sahibinden.com/ozel_renk_...XQQdisplayitem

Gayet de açılıyor yahu.

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    4 parçayı boyadınmı motorun rengi değişiyor sıkıldıkça boyarım ben bunu
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

uges - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt250r
    selamlar aranıza yenı katıldım.çin scooterı alacaktım plaka hersey dahıl 2350 lıra gıbı bı rakama gelıyodu.sıtenızde yaptıgım arastırmada çinden uzak durun demıs herkes.bende ıkıncı el 3800 kmde 2007 model bır rt125 karıon buldum bugun bır motor ustasına gosterıp alıyorum kısmetse.ilk motorum olacak henuz hıc motor kullanmadım hıcbır bılgım yok bu konuda ınsallah basımızı agrıtmaz guzel bı motora benzıyor.temız gorunuyor ama tabıkıde bır ustaya gostermekte fayda var dıye dusunuyorum.herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum.

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı uges adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar aranıza yenı katıldım.çin scooterı alacaktım plaka hersey dahıl 2350 lıra gıbı bı rakama gelıyodu.sıtenızde yaptıgım arastırmada çinden uzak durun demıs herkes.bende ıkıncı el 3800 kmde 2007 model bır rt125 karıon buldum bugun bır motor ustasına gosterıp alıyorum kısmetse.ilk motorum olacak henuz hıc motor kullanmadım hıcbır bılgım yok bu konuda ınsallah basımızı agrıtmaz guzel bı motora benzıyor.temız gorunuyor ama tabıkıde bır ustaya gostermekte fayda var dıye dusunuyorum.herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum.
    Yeni motorunuz hayırlı olsun size...Bakımlarını zamanda yaptırın ve aldığınız motorun sınırlarını bilin ve iyi bir ustaya götürün ..
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Motosikleti
    gt250r
    tesekkur ederım bakımları hakkında hıc bır bılgım yok çünkü ilk motorum olcak. bugun yenıkapıda tekay motora goturduk motoru recep usta saolsun ilgilendı ordan alınmıs zaten hıcbır problemı yok dedı sadece yag degısme zamanı gelmıs dedı onu halledıcez onun dısında herseyıyle orjınal dedı recep usta.sabah noter satısını alıcam.umarım hayırlısı olur.ıyı bır baslangıc motoru sectıgımı dusunuyorum.başka onerısı olan varmıdır motor hakkında arkadaslar ? herkese ıyı guvenlı mutlu surusler..

Hayırlı olsun çok yerinde bir tercih, dağ-taş-dere-tepe binin.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    tesekkur ederım bakımları hakkında hıc bır bılgım yok çünkü ilk motorum olcak. bugun yenıkapıda tekay motora goturduk motoru recep usta saolsun ilgilendı ordan alınmıs zaten hıcbır problemı yok dedı sadece yag degısme zamanı gelmıs dedı onu halledıcez onun dısında herseyıyle orjınal dedı recep usta.sabah noter satısını alıcam.umarım hayırlısı olur.ıyı bır baslangıc motoru sectıgımı dusunuyorum.başka onerısı olan varmıdır motor hakkında arkadaslar ? herkese ıyı guvenlı mutlu surusler..
    hayırlı olsun, topcase, koruma demiri de alabilirsin, biraz daha ötesinde depo üstü çanta, benim gibi ön cam ve yan çanta uydurabilirsin

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    En son yapacağın hızı 110'u geçmesin 140'ı göreceğin zamanlarda olur ama hiç tavsiye etmiyorum ..Mümkün mertebe motoru daha çok kendi başına kullanmayı tercih et ikinci bir kişi motorun amortisörünün ömrünü alır ve ömrü bittiğinde durum çatalını kırmaya kadar gelir ..şimdiden bebriyaj balatasını temin edin .onunda ömrü bittiğinde çok aramaya başlayabilirsiniz..sık sık arka kuyruğun bağlantılarını kontrol edin motoru sınıfına göre kullanırsanız vidaları gevşiyebiliyor ve çatlayıp kırılabiliyor aynı durum plaka içinde geçerli ,plakayı tutması için kullanılan somunların arasına pul yerine su musluklarında kullanılan lastik contası kullanın...herhangi bir parça gerektiğinde mecidiyeköy de TTcustomun arka sokağında merkez motor var en son bir parçaya ihtiyacım olduğunda Hyosung'un yedek parçalarını konyada bir firmanın aldığını söylemişti oraya bir danışırsınız...
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    http://www.hyosungsource.com/parts/x...c96397d05de61d

bu yabancı sitede bir sürü parça var, fiyatlar kargo ücreti ile kuralkanın fiyatlarını buluyor, isteyen olursa kargo ücretini paylaşırız, daha ucuza mal olur ...

Motosikleti
    gt250r
    nıhayet motorumu aldım buqun ogleden sonra ilk motor tecrubemı bakırkoy cumartesı pazarının alanında yasadım.bana cok guclu bır motor gıbı geldı belkıde daha once hıc motor surmedıgım ıcındır ordanca cıktım trafıge karıstım kullanımı cok kolay geldı duz vıtes araba gıbı varsayıp devam ettım.tabıkı pür dikkat en fazla 3. vıtese aldım cok guzel kanım kayandı rt125 ime ancak hız gosterge ısıqında bır problem var sanırım dıreksıyonu tam sol yapınca yanıyo düz iken yanmıyo gosterge ısıkları bırde on sol sınyal yanmıyor yarın gosterıcem tamırcıye.umarım baska bırsey cıkmaz üzmez benı.scooter bıle kullanmamıs bırı olarak ılk motorsıklet tecrubem hakkında cok sey yazmak ısterım ama bıraz daha anlıyayım olayı.depoda bıraz benzın varmıs 20 liraya fullendı arabayı fulleyemıyoruz o yonden super.belkı benım boydandır ama selesı rahat degıl sankı 185 ım bu arada.herkese saglıklı sıhhatlı kazasız sürüsler..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:12 ----------

polo34 senın motorsıkletın resımlerıne nerden bakarım merak ettım

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    valla o dediğim değişiklikleri kademeli olarak yaptım, son halini ön cam ile geçen hafta aldı, çok da güzel oldu, manzaralı bir yerde fotolarını çekmek istediğimden bu haftaya kaldı pazar günü Allah kısmet ederse saat 13:00 gibi beşiktaş'tan yalova termal tarafına gezmeye gidicem, orada fotoları çekerim heralde ...

bu arada senin boy 1.85 ise o motor sana çok alçak küçük gelebilir benim rx tam olurdu, rt den hem daha yüksek hem de daha uzun kalıplı vs

Motosikleti
    gt250r
    bununla bıraz motorsiklet sevdamı peskiştireyım heralde ılerleyen zamanlarda daha uygun cüsseli bır motor düşünürüm.ama sımdılık guzel gıdıyor canım sıkıldıkca kendımı sokaklara bırakıyorm motorumla viteslerde bıraz zorlandım dun ama bugun daha ıyı.gelişmeler guzel gıdıyor saygılar herkese ıyı surusler herkese..

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    istanbuldaysan pazar günü bana takılabilirsin, Yalova-Termal civarına gideriz, oradan İstanbula geri dönecek grup da olacak ama giderken 2 motor olacağız, bu arada gelmek isteyen diğer arkadaşlara da kapım açıktır ...

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler