Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

FMF FARKI !

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Beyler Honda CRF 250 L ye komple Headers ve tüp olarak FMF egzoz takmayı düşünüyorum çok tatlı bir sesi var onu biliyorum . Peki performans açısından nasıl bir farkı olacaktır . Akabinde ön dişliyi de dğiştirmeyi planlıyorum sadece bir egzozun değişmesi hissedilir bir performans verirmi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    Vermez.Bunun testini AEA yapmıştı.Hatta bazı egsozlar performans kaybına bile neden olabilir.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Suzuki drz 125 SM için önerilen zamanında Hyosung Rx 125 SM de kullandığım, ebay amerikadan getirdiğim FMF egzoz satılıktır, torku artırıp biraz son süratten çalmaktadır, yokuş yukarı çekişi epey değiştirmişti...

Jrspawn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Calibre 250rr - CRF250L - Duke 390
    sadece tüp ile performans değişimi olmaz lakin powerbomb veya megabomb sistemlerinden birini headersda kullanırsan değişim olacaktır ama çok bişey bekleme yinede

polemos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS (2013)
    Araç muayenesinde sıkıntı çıkarır mı?

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Muayenede sorun elbette olur.
    yalnızca tüp değişimi hissedilir bir fark yaratmaz. powerbomb megabomb tan bahsetmiş Jrspawn, biraz bakındım... güçte artış var fakat tek başına mı yoksa power commander ve filtre ile desteklenen stock motosiklet ile mi olduğu yazmıyor.
    en temizi o halde powerbomb gibi bir headers ile birlikte tüp, hava filtresi ve en önemlisi bazzaz veya power commander marka (başka var mı bilmiyorum) bir ürün kullanmanız.
    Enjektör değişimi ve cbr250 bwyni kullanımı ile ilgili de bir şeyler okumuştum. Araştırmak lazım

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:49 ----------

http://www.amazon.com/Dobeck-Injection-Controller-CRF250R-Programmer/dp/B00NOBRRXU
    gibi...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)