Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

hah hah hay çatlasın düşmanlar benimde artık bir bws em varr :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba abilerim,arkadaşlarım.. Çook uzuun bir süredir sitenizi takip ediyordum,sayenizde onlarca şey öğrendim..Geçenlerde artık bende paylaşım yapmalıyım diye üye oldum..O motor senin bu motor benim bakına bakına en sonunda bütçeme uygun bir karar kılıp,çinli ile uğraşmaktansa biraz yaşlı amma diri bir bws buldum. Hayırlısıyla satışını üzerimize aldık ve bir motor sahibi olduk.. . Motosikleti pendikten, bir güvenlik görevlisinden 1500 tl ye satın aldım.2 şey eksik kaldı birincisi ehliyet(sınavlardan geçtim dosyam hazır 2-3 güne alıyorum) ikincisi ise sigorta.. Onlarıda hallettikten sonra artık bende ilk adımımı atmış olacağım. Motorsikleti aldıktan sonra nasıl bir hevestir ki kar kış kıyamet demeden ehliyet sigorta gözetmeden birazcık gezdim..Elimden geldiğince trafiğe çıkmamaya çalıştım..Kask-mont işinide hallettim,zamanla geri kalan korumalarıda tamamlayacağım..Herneyse uzun lafın kısası artık bende bir motosiklet sahibiyim ve aranızda olmaktan onur duyuyorum..

Bu arada bws nin birkaç yenilenmesi gereken parçası var,bursada ikamet ediyorum,tanıdık ustası olan yardımcı olabilecek abilerimden akranlarımdan yardım rica ediyorum..Maddi olarak birşey kastedmiyorum sadece güler yüzlü ve hırsız olmayan bir tamirciye ihtiyacım var..
    Bu arada motorsikleti almaya giderken daha hiç yüzünü bile görmemiş hiç konuşmamış olduğum irfan abiyi arayıp kafasını ütülediğim için kendisinden özür diliyorum :D.
    İşte fotoğraflar:

Uploaded with ImageShack.us

Maltepede kar..

Buda ben :D

Okuduğunuz için teşekkür ederim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    oh oh hayırlı ugurlu olsun. Allah kaza bela göstermesin.

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En güzel motor kendi motorundur.

Hayırlı olsun kazasız belasız inşallah.

BestMachine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb125e
    Hayırlı uğurlu olsun ÇİNLİLER YİNE EZİLDİ KADERE BAK Yinede hoş geldin aramıza...
    Agacım voltamız.. Hazır hep olmamız...

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı uğurlu olsun arkadaşım güle güle kullan Allah kaza bela göstermesin.

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Hayırlı olsun kardeşim...
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin

Alıntı BestMachine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun ÇİNLİLER YİNE EZİLDİ KADERE BAK Yinede hoş geldin aramıza...
    Estafurullah öyle birşey kastedmedim.Emin olki sahibindendeki bütün çinli scooterlara en az 1 kere bakmışımdır.Çinliyi ezmekle alakası yok,sadece 2011 çinli almaktansa 2000 yamaha tercih ettim.Belki doğru belki yanlış zamanla göreceğim :D..

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Hayırlı olsun, kazasız belasız keyifli sürüşler...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

BWSTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Bws
    Öncelikle hayırlı ve uğurlu olsun. Bende tam anlamıyla ilk motosiklet serüvenime bir bws 100 ile başlamıştım ki hala kullanıyorum uzun yılların verdiği bws tecrübesiyle aklına takılabilecek bütün sorularına cevap verebilirim.

İyi sürüşler bwsdaşım
    Yamahaşk 😍

BestMachine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb125e
    Alıntı sinannncannn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Estafurullah öyle birşey kastedmedim.Emin olki sahibindendeki bütün çinli scooterlara en az 1 kere bakmışımdır.Çinliyi ezmekle alakası yok,sadece 2011 çinli almaktansa 2000 yamaha tercih ettim.Belki doğru belki yanlış zamanla göreceğim :D..
    En iyisini yapmışsın boşver benimde bi zamanlar yamaha neos'um vardı babam araba sevdasına sattı birde yamaha 115'im vardı kaza kurşununa gitti yani yamahalar kaliteli araçlardır mutlu olursun nazar değmesin maşallah
    Agacım voltamız.. Hazır hep olmamız...

Herkese çok teşekkürler bu arada

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Öncelikle hayırlı ugurlu olsun kazasoz belasız bin inşallah bakımlarını kesinlikle aksatma sakın... Sanarsam da ilk göz ağrın Allah tadını aldırsın ve zamanı gelince daha iyilerini nasip etsin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    hayirli olsun bws cok saglam motordur pisman etmez ama uzun yola gitmez cok yorar ayrica yag yakar dag bayir deseniz benzin yetistiremezsiniz cünkü benzin canavaridir 2 zamanli oldugu icin ama ben evden ise isten eve amacli birde hafta sonlari icin aldim diyorsaniz dogru bir karar

Motosikleti
    Yamaha BW's 100
    Hayırlı olsun, kazasız belasız keyifli sürüşler... BW'scileri aramızda görmek güzelll
    99 model BW'S 100

Alıntı harun27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı ugurlu olsun kazasoz belasız bin inşallah bakımlarını kesinlikle aksatma sakın... Sanarsam da ilk göz ağrın Allah tadını aldırsın ve zamanı gelince daha iyilerini nasip etsin
    Vallahi aynen ilk göz ağrım.. Teşekkür ederim :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:44 ----------

Valla motorsikleti yormayayımda ben yorulsamda önemli değil . Benzin sarfiyatı normalde yüksek ama benimkinde dahada bir yüksek..Sonuçta 12 yaşında motorsiklet bir bakımdan geçmesi lazım nasipse yakın zaman içerisinde güzelce bir bakım yapacağım motosikletime..Zaten altımda gidişinden hissettiğim kadarıyla birkaç parçasının değişme zamanı gelmiş ..

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    hayırlı olsun
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Hayırlı uğurlu olsun heyecanınız benim 2 buçuk ay önceki halim Sizin kadar olmaz tabi ama çok mutlu oldum okuyunca. Allah kaza bela vermesin.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    ilk motorun sevinci... hem de bvs gibi efsane bir scooter ile başlamak. mutluluğunu tahmin edebiliyorum. hayırlı uğurlu olsun.
    bol mavi dumanlı nice yolculuklara.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)