Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Sabah ticari taksiciyi indirdim ve...

Motovento
    REKLAM ALANI
    ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    sabah işe giderken ticari taksici ile biraz sürtüştük...ne birazı resmen indirdim...
    çift yönlü fakat tek şeritli yolda ilerlerken...yoldaki sudan kaçayım diye şeridimin soluna geçtim hemen sağıma girmeye kalkıştı tekrar yolu ortaladım.... 100-150 m ilerledikten sonra ileride kırmızı ışık vardı ve araçlar durmuş...karsıdan gelen araçda bana göre sağa (kendıne göre sola) dönecek ...duran araçlar ile aramda sadece 2 arabalık mesafe var...durdum ve bana göre sağa dönecek olan araca yol verdım...arkadaki angut da korna morna bagırıyo cagırıyo...arkamı dönüp ileride durmuslar zaten dedım...
    ama sol ayağıma dogru bı baktım...aracın sağ ön tekeri resmen pantoluma değiyor.... o kadar yakın....
    bu arada herif karsı şeride geçmiş....
    biraz ilerledi ve motoru iter gibi oldu.... sol ayagımla tamponuna bı tane vurdum... sen nasıl araba vurursun dıye indi arabadan geliyor....
    ben de kaskı cıkarmaya uğrasıyorum....cıkartıp kafasına gecırecem.... agv de kaskın çene altı kilidini bayagı sağlam yapmıski öyle ha demeyle cıkmıyor...
    herif geldi yakama yapıstı benı yere ıyatırdı ama vuramıyor....ben hala fırsat kolluyorum....bıraktı benı ayaga kalktım...oda gıdıyor arabasına tekrar dolandım önden kaskı cıkartıp bi salladım boşa geldi...o hızla geri gözümün altına çarptı... şiş şuan...
    ama 2. de sırtına öyle bi indirdimki kaskı... yere yapıstı...zaten cevredeki esnaf bızı ayırmaya ugrasıyor... herifi bagıra cagıra gönderdiler....o suçlu oldugu ıcın esnaf da ona kızıyor...
    millet şikayet et dıyor... hangı birini şikayet edeyım dedım.... bırısı plakasını almış... aradım polisi... en yakın karakola gidin şikayetci olun felan filan dedi....he dedim kapadım....
    1-2 haftalıgına güzergahımı değiştirecem ne olur ne olmaz...
    bağzılarınız bana kızabılır ama ben kuryeyım aksama kadar bunun gibi 50-60 tanesiyle uğrasıyorum....
    benım de bı sabrım var....
    herkese kazasız belasız sürüşler dilerim....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tvs apache rtr150 gri (2011)
    geçmiş olsun tabiki her insanın bir sabrı var ama mümkün olduğunca uzak durmak burası türkiye haklı olsan bile suçu olabiliyorsun

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gerekeni yapmışın iyi bir dayak yemeyince vazgeçmezler keşke kendime güvenip bir-iki tanese ben şeytsem

Motosikleti
    Alıntı ekremz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun tabiki her insanın bir sabrı var ama mümkün olduğunca uzak durmak burası türkiye haklı olsan bile suçu olabiliyorsun
    Teşekkürler...diyorum ya abi hangısıyle ugrasayım...gecenler de bi ticarici yüzünden alt geçide uçacaktım....geri yanına yaklastım kusura bakma felan fılan...hiç bir şey demeden uzadım gittim...
    bır baskasındada hem benı sıkıstırdı bırısı yanına yaklasınca kaşıntın var herhalde dedi...
    motorun önunde de ekmek bıcagı vardı.... önceki gün balık tutmadan dönmustum orda kalmıs.... bıcagı cıkartıp heee kasıntım var dedım.... bısey demeden gitti....1 hafta içinde her bulasan taksiciyi indirsem ank da taksici kalmaz....

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:30 ----------

Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerekeni yapmışın iyi bir dayak yemeyince vazgeçmezler keşke kendime güvenip bir-iki tanese ben şeytsem
    ben kavga etmeyi bilmediğim için ancak bi tane kaskla gönderdim herifi.... ama o acıda ona kırk yıl yeter...
    gözü kara ise gördüğü motorcuyu indirir... yada karşısına cıkınca yolunu değiştirir....

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:32 ----------

bu resim her şeyi acıklıyor...pek güzel çizemedim ama...benim adım hıdır....

sessizsakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    benelli tnt25
    bi yokuşta yandaki park etmiş arabalarla aramda bir arabanın geçebileceği boşluk olmamasına rağmen o boşluktan geçmek için beni metrelerce taciz eden bir ticari taksi vardı....

en sonunda dayanamayıp kontağı çıkarıp hafif sol yaptım... fırsatı gören taksici gazı kökledi... tabi ben kontağı boşuna çıkarmamıştım... detay vermeye gerek yok sanırım :D... durmadı. dursa sonu kötü biterdi zira....

sorun şu ki, ben durup geçmesine bi şekilde izin vermezsem, o gene geçecekti. belki beni devirerek, belki ezerek, belki ikiye bölerek. adamın o sırada benim bir insan olduğum pek umrunda değildi... zira, ben yokuşta keyif yapmıyordum. önüm araba solum araba, sağımda da bir arabanın geçeceği yer zaten yok...

yani orada beni taciz etmenin hiç bi sebebi ve mantığı yok.... çiziğiyle eminim mutludur şimdi... böyle davranmaktan nefret ediyorum ama, bu yaratıklarla aynı türden canlı olmanın psikolojisi benim için daha ağır malesef...

mümkün olduğunca hiç muhattap olmadan haklıysan bile en kısa sürede uzaklaşmak en doğrusu. ama ne yazıkki bazıları insanın sabır taşını çatlatmayı bırak atomize ediyorlar bazen
    !?

Motosikleti
    Alıntı sessizsakin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi yokuşta yandaki park etmiş arabalarla aramda bir arabanın geçebileceği boşluk olmamasına rağmen o boşluktan geçmek için beni metrelerce taciz eden bir ticari taksi vardı....

en sonunda dayanamayıp kontağı çıkarıp hafif sol yaptım... fırsatı gören taksici gazı kökledi... tabi ben kontağı boşuna çıkarmamıştım... detay vermeye gerek yok sanırım :D... durmadı. dursa sonu kötü biterdi zira....

sorun şu ki, ben durup geçmesine bi şekilde izin vermezsem, o gene geçecekti. belki beni devirerek, belki ezerek, belki ikiye bölerek. adamın o sırada benim bir insan olduğum pek umrunda değildi... zira, ben yokuşta keyif yapmıyordum. önüm araba solum araba, sağımda da bir arabanın geçeceği yer zaten yok...

yani orada beni taciz etmenin hiç bi sebebi ve mantığı yok.... çiziğiyle eminim mutludur şimdi... böyle davranmaktan nefret ediyorum ama, bu yaratıklarla aynı türden canlı olmanın psikolojisi benim için daha ağır malesef...

mümkün olduğunca hiç muhattap olmadan haklıysan bile en kısa sürede uzaklaşmak en doğrusu. ama ne yazıkki bazıları insanın sabır taşını çatlatmayı bırak atomize ediyorlar bazen
    sana da geçmiş olsun abi.... ben 7 yıldır motosiklet kullanıyorum.... bu ilk defa motordan inipde kavga edişim.... araçdan araca cok bagırıp çağırdık da...ilk kavgam buydu....sabır taşı çatladı....

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Bende bugün okmeydanı rampasını tırmandım sağ şeritten standart hızım olan 80 kmyle gidiyorum aynadan baktım kango arkamdan son sürat geliyo solum kapalı geçemez emniyet şeridine daldı önüme geçti ve makas atmaya devam ederek gözden kayboldu.Tabi plakasını aldım ilerdede trafiğin sıkışacağını biliyorum Mecidiyeköy sapağında yanına geldim cep trlf.mesaj yazıyodu cama vurdum açtı camı napıyosun sen lan dedim akıllı kullan arabayı abi kusura bakma duramayacağımı anlayınca yanından geçtim demez mi özrü kabahatinden beter o alttan alınca biraz nasihat ettim ne kadar anlarsa artık yoluma devam ettim.bedavaya yaşıyoz şu trafikte

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    geçmiş olsun aga...daha beteri olmasın aman...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun aga...daha beteri olmasın aman...
    sağolasın abi...kimin ne olacagı belli değil....belkide herif bıcakla sopayla yada tabancayla da cıkabılırdı...
    bu yüzden zaten kimseyle dalaşmıyordum ama....ne yapayım sabır taşı çatladı patladı....

Çok geçmiş olsun öncelikle insanda sabır kalmıyor şehir magandalarından alıcaksın lastiğin altına sokucaksın kafasını eziceksin bu tip yaratıkları (fare) olarak görüyorum ezesi geliyo insanın zaten bu tip şe..sizleri bu yüzünden kaza yapan hayatını kayıp eden arkadaşlarımız oldukça fazla

Motosikleti
    Alıntı mahir212 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun öncelikle insanda sabır kalmıyor şehir magandalarından alıcaksın lastiğin altına sokucaksın kafasını eziceksin bu tip yaratıkları (fare) olarak görüyorum ezesi geliyo insanın zaten bu tip şe..sizleri bu yüzünden kaza yapan hayatını kayıp eden arkadaşlarımız oldukça fazla
    teşekkürler....
    normalde ben öyle birisini dövemem ....o dalgalak benim gibi 1,5 hatta 2 gelir...bana bitane vursa belki ben yerden kalkamazdım...
    ama işte biraz sabredip fırsatını bulunca indirdim.... bide kendıme indirdim ama olsun....

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beni de ramazanın başında emniyet şeridinde bir servis otobüsü sıkıştırmıştı. İnatla yavaş gittim, emniyet şeridi nede olsa. Belki bir problem var değil mi. Neyse ileride boşluk bulup yol vermiştim, akabinde servisten bana karşı bağırış çağırış/el kol harereketi derken, bende elimle selamladım onları. :D
    Canları yanmış olacak ki o koca otobüs birden önüme kırdı ve kapıları açıp azılı yolcular üzerime koşmaya başladı. Hemen hareketle otobüsün arkasından diğer tarafa öyle bir geçtim ki, böyle bir tırsma ve belirti olarak kahkahalar saçma olamaz. (trafiğe karışıp kayboldum hemen )

Kısacası trafikte delikanlılığa pek gerek yok, her türlü pislikle karşılaşabilir ve sonuç istediğimiz gibi çıkmayabilir.
    www.motorumla.net

Alıntı ferhatkars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler....
    normalde ben öyle birisini dövemem ....o dalgalak benim gibi 1,5 hatta 2 gelir...bana bitane vursa belki ben yerden kalkamazdım...
    ama işte biraz sabredip fırsatını bulunca indirdim.... bide kendıme indirdim ama olsun....
    Olsun hıncını almışşın ya oda yeter dimi

---------- Post added at 21:15 ---------- Previous post was at 21:13 ----------

Aslında motosiklet sürücülerine silah taşıma yetkisi ve bel altından ateş edebilme hakkı verilmesi lazım dimi arkadaşlar burası Türkiye

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    biber gazını seviyorum sıkıysa dalaşsın 2 göz 2 çeşme ağlar dalaştığına :cherrry:

Şaka falan değil he abi bu ne ya naaptın cümlelerinin yanında sövmeye devam ederse acizliğinden faydalanıp bir iki patlatınca insan rahatlıyor hele ki cüsse olarak birde sizden genişse kendinizden büyük birine yere sermenin mutluluğunu yaşıyorsunuz

jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    bir tane de benim için indirseydin.
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Hiç motorlu kuryelerin araç sürücüleriyle olan kavgasını gördünüz mü bilmem ama e-5 ten her geçen kurye ve diğer motorsikletliler olaya müdahil olunca ortalık çok karışıyor.4 sene öncehiç unutmam minibüs şöförünü yolcular zor kurtarmıştı.

Motosikleti
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kısacası trafikte delikanlılığa pek gerek yok, her türlü pislikle karşılaşabilir ve sonuç istediğimiz gibi çıkmayabilir.
    bu yüzden kımseyle dalaşmıyordum....bugun de olan oldu...
    zaten erkekliğin 10da 9u kaçmaktır....

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:01 ----------

Alıntı mahir212 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olsun hıncını almışşın ya oda yeter dimi

---------- Post added at 21:15 ---------- Previous post was at 21:13 ----------

Aslında motosiklet sürücülerine silah taşıma yetkisi ve bel altından ateş edebilme hakkı verilmesi lazım dimi arkadaşlar burası Türkiye
    en çok istediğim şey...motorda pompalı tüfek taşımak....

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:03 ----------

Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biber gazını seviyorum sıkıysa dalaşsın 2 göz 2 çeşme ağlar dalaştığına :cherrry:

Şaka falan değil he abi bu ne ya naaptın cümlelerinin yanında sövmeye devam ederse acizliğinden faydalanıp bir iki patlatınca insan rahatlıyor hele ki cüsse olarak birde sizden genişse kendinizden büyük birine yere sermenin mutluluğunu yaşıyorsunuz
    alsında güzek fikir....
    EKREMMZ arkadaşımıza yazdıgım( en başta 3.msj ım) olaydan sonra o aklıma gelmişti....o durumda gider vaziyette camdan sıkıp yardırıp giderim diye düşünüyordum...sonra unutmusum...yarından itibaren onu alacagım.....

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:06 ----------

Alıntı jonturka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir tane de benim için indirseydin.
    kardeş 2 tane salladım ...1i geri bana geldii
    2. de ona indi...aall oda senın için olsun....

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:08 ----------

Alıntı sarıdev adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç motorlu kuryelerin araç sürücüleriyle olan kavgasını gördünüz mü bilmem ama e-5 ten her geçen kurye ve diğer motorsikletliler olaya müdahil olunca ortalık çok karışıyor.4 sene öncehiç unutmam minibüs şöförünü yolcular zor kurtarmıştı.
    bir keresinde dolmuşcu ile sürtüşmemiz olmuştu...etrafta hiç dolmuş yokken 1 dakika geçmeden 5-6 olmuşlardı....

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Geçmiş olsun kuryelik zordur bilirim bende yapmıştım zamanında şu an biz keyif için motora binerken yada işimize gidip gelirken bile nelerle karşılaşıyoruz ki sizler her zaman onlarla içiçesiniz çelik gibi sinir olması lazım sizlerde Allah kolaylık versin böyle durumlarda elinden geldiği kadar uymamaya çalış ama eğer uyacak olursanda kaskı kafandan çıkarmaya çalışma başında kaskla dal gitsin
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun kuryelik zordur bilirim bende yapmıştım zamanında şu an biz keyif için motora binerken yada işimize gidip gelirken bile nelerle karşılaşıyoruz ki sizler her zaman onlarla içiçesiniz çelik gibi sinir olması lazım sizlerde Allah kolaylık versin böyle durumlarda elinden geldiği kadar uymamaya çalış ama eğer uyacak olursanda kaskı kafandan çıkarmaya çalışma başında kaskla dal gitsin
    eyvallah sağol abicim...göz yaşartıcı spreyi arkadaşın birisi iyi hatırlattı.... sabahki benım hatam o oldu...
    ilk vuran kazanır misali kaskı cıkartıp bi tane yapıştıracaktım.... ilk arbedede de kask mont oldugu için belki vurdu belki vurmadı birşey anlamadım....korumalar sağolsun.... kask kafamda iken bide kafa attım oda denk gelmedi...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı ferhatkars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağolasın abi...kimin ne olacagı belli değil....belkide herif bıcakla sopayla yada tabancayla da cıkabılırdı...
    bu yüzden zaten kimseyle dalaşmıyordum ama....ne yapayım sabır taşı çatladı patladı....
    aynen öyle dostum...bak bizim Caddede barların olduğu bir sokak var...Sedat Abimiz adına valelik yapan kişileri vurdular..kimvurduya gitti...hep muhabbet ettiğimiz merhabalaştığımız kişilerdi...bu adamlara polis dokunamıyordu polise afbuyur s.ktr çekiyorlardı ..20 kişi gözaltına alındı kimin vurduğuda belli değil...

taksiciler genelde meslek sahibi olmayan geçici ekmek parası için takılan pimi çekili bomba gibi gezen stresli insanlar...bir kısmıda eski sabıkalı..iş bulamayınca bu işi yapıyor napsın ekmek davası...onlardan birine dek gelirsin canın yanar...o bağlamda dedim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)