Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Kaza ve veda:(

Motovento
    REKLAM ALANI
    carsvegas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yenisi bekleniyor
    merhaba arkadaşlar çok sevdiğim motorculuk yaşamıma ailemin ve akrabalarımın tüm karşı çıkışlarına karşı yaklaşık bir yıl önce başladım ve sanırım cumartesi günü geçirdiğim kaza sanucu da bırakıyorum...

kazanın nasıl gerçekleştiğini hatırlamıyorum...5. yalova motosiklet şenliğine gitmek için sabah evden apartopar çıktım,önce pendiğe gidip kız arkadaşımı alacak daha sonra avrupa yakasından gelen motorcularla beraber eskihisar üzerinden yalovaya geçecektik...evden dediğim gibi apar topar çıktımtım yetişmek için ama kesinlikle hızlı sürmüyordum derken telefonum çaldı şağa çektim arayan kız arkadaşımdı nerdesin dedi tamam geliyorum dedim ve kapattım ve bu benim motor üzerinde hatırladığım son şeydi...gözümü açtığımda ambulansın içindeydim hemşire sakin olmamı kaza yaptığımı ve hastahaneye götürüldüğümü söyledi...olayın vehametini hastahaneye varınca anladım sol bacağımda 3 ayrı yerde toplam 20 dikiş sol omzumda yerden sürünmeden kaynaklı resmen bir asfalt tabakası vr şuanda bile boynum ağrıyordu hastahanede neden olduğunu kaskımı bana gösterdiklerinde anladım;kafamda kask olmasa kesinlikle şuan hayatta değildim düşünün ki kaskta yere çarpmadan kaynaklı öyle bir iz var ki o darbeyle hayatta kalmak mümkün değil...

bu olaydan sonra yaklaşık 20 gün yatağa mahkum kaldım sol ayağımın üstüne henüz basamıyorum müthiş bir ağrı var...artık bana bundan sonra motora binmek haram sanırım zaten bu olayı hatırlayıp korkarım hep...

arkadaşlar burdan size tavsiyem mesafenin ne olduğu önemli değil motora tam korumayla binin kask dizlik dirseklik biilinen tüm korumaları kuşanın öyle binin yada binmeyin..

hepinize kazasız belasız günler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ünaltürkyazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SH 300i
    Çok büyük geçmiş olsun kardeşim...
    İHANET arkadaşlık zincirini karartır, fakat VEFA onu her zamankinden daha parlak yapar.

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Geçmiş olsun,acil şifalar diliyorum.
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Geçmiş olsun Allah beterinden saklasın.

Kazanın nasıl olduğunu yazmamışsın.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Çok geçmiş olsun kardesim acil şifalar....
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    geçmişler olsun... henüz kız arkadaşını almamış olman , şimdi sana bakıyor olması acını biraz olsa hafifletmiştir umarım...

kazanın nasıl olduğu hakkında halen birşeyler hatırlayamadın mı ?
    senden başka birisi karışmış olabilir mi kazaya ?
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Motosikleti
    yenisi bekleniyor
    çok teşekkür ederim arkadaşlar allah razı olsun hepinizden...

kazanın nasıl olduğunu hatırlamıyorum büyük bihtimalle bir bilinç kaybi yaşamışım benime en son hatırladığım kare ile kazanın daha sonra gittiğim oluşum yeri arasındaa tam olarak 500m var oraya kadar nasıl gittim motorun hakimiyetini oraya kadar nasıl sağladım bilemiyorum...olay yerine gelen jandarma motorumu hemen karşıdaki sitenin güvenliğine bırakmış güvenliğe sordum kazayı gördün mü diye: belediye otobüsünü geçmeye çalıştırken yol ortasındaki tabelaya çarptın dedi ama ben hiçbişey hatırlamıyorum hala...

volkanix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ford Fiesta 1.5 2013
    çok geçmiş olsun
    Allah korumuş
    ve çok doğru söylüyorsun full korumalı çıkılmalı motorun üstüne
    umarım herşey hayırlı bir şekilde gerçekleşir senin için
    saygılar

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd

slm

buyuk gecmıs olsun acıl sıfalar, hersey daha guzel olacagına ınan gerısı gelecektır

Motosikleti
    yenisi bekleniyor
    çok teşekkür ederim arkadaşlar iyi temennileriniz için...

Motosikleti
    Regal Raptor - SATILDI kısmetse SYM :)
    geçmiş olsun arkadaşım allah acil şifalar versin
    bence motosiklet sevdanı öldürme al 50 cc bir ufak scooter arada bakkala falan gidersin maksat sürmekse oda bir zevk işte
    yazlık yerde falan sahıle ıner gelırsın illa hız yapıcak değiliz ya maksat iki teker bana göre.
    Tekeriniz Taş Kaskınız Asfalt Görmesin Dostlar.

Motosikleti
    VStrom-DL650
    Çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin..

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Çok geçmiş olsun kardeş ,ucuz atlatmışsın dediğine göre...

Motosikleti
    Yamaha gri Fazer Gitti Siyah Fazer Geldi(06)
    Geçmiş olsun yinede Allah korumuş.

Istanbul (Fındıkzade, Taksim, Suadiye, R.Hisarüstü)
    Motosikleti
    Yamaha XT 350 & YBR 125

doktora gözükmek gerek

Alıntı carsvegas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok teşekkür ederim arkadaşlar allah razı olsun hepinizden...

kazanın nasıl olduğunu hatırlamıyorum büyük bihtimalle bir bilinç kaybi yaşamışım benime en son hatırladığım kare ile kazanın daha sonra gittiğim oluşum yeri arasındaa tam olarak 500m var oraya kadar nasıl gittim motorun hakimiyetini oraya kadar nasıl sağladım bilemiyorum...olay yerine gelen jandarma motorumu hemen karşıdaki sitenin güvenliğine bırakmış güvenliğe sordum kazayı gördün mü diye: belediye otobüsünü geçmeye çalıştırken yol ortasındaki tabelaya çarptın dedi ama ben hiçbişey hatırlamıyorum hala...
    İnsan bir kazayı eğer hatırlamıyorsa o anda bir bilinc kaybı yasamıs yada baygınlık geçirmiş oalbilir. Özellikle kaza anları insanın hafızasına salise salise kazınır ki bunu da kaza yapan arkadaşların yazılarından da biliyoruz. Bence sen motoru bırakcam vs demeden evvel bir doktora gözüküp tam bir kontrol yada check-up yaptırman lazım. Çünkü eğer bu bilinc kaybı halleri devam eden bir şeyse sen arabada kullansan yolda yürüsende ölüm tehlikesiyle karşı karşıyasın. Bu noktada motoru suçlama en acilden bir doktora görün. Önlem alınabiliyorsa alınsın, daha gençsin kendine dikkat et
    GSM : +90 532 604 4810
    mail:gokhanturker@yahoo.com
    MSN:gokhanturker79@hotmail.com

Motosikleti
    SYM GTS 250İ EVO
    büyük geçmiş olsun ALLAH daha beterinden korusun
    Kadin olsun , kitap olsun cildine aldanmayip içindekilere bakilmalidir.:queen::queen::queen:

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Çok çok geçmiş olsun acil şifalar dilerim...

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Geçmiş olsun kardeşim. Verilmiş sadakan varmış. Bence olayın peşini bırakma. yukarıda arkadaşların dediği gibi belki sağlığınla ilgili bir problem olabilir buda daha ciddi sıkıntılar yaşamana neden olabilir. Acil şiflar diliyourm. çok üzücü.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    geçmiş olsun Allah acil şifalar versin kardeşim sebebi ne olursa olsun umarım maddi manevi kazanın etkilerini en çabuk şekilde atlatırsın....
    Göz nereye bakar, gönül oraya akar,Gönül nereye akar, ayak oraya koşar...(Hz Mevlana) Özgürlük iki tekerleklidir... Hasan Derviş

REKLAM ALANI

Büyük geçmiş olsun. Daha büyük bir sağlık problemin olmaması sevindirici. Acil şifalar.
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)