Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yeni Motorum Aprillia Scarabeo 200ie

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    Karşınızda yeni motosikletim Aprillia Scarabeo 200ie uzun süre düşünüp taşınıp hatta kaşındıktan ve sabırla bekledikten sonra nihayet bugun aldık kendisinin ilk resimleri

Aprilia Scarabeo 200 teknik özellikler

Motor: Tek silindir 4 zamanlı 4 sübaplı
    Silindir Hacmi: 181 cc
    Max Güç: 19,3 hp 8.250 rpm
    Max Tork: 17,2 nm 7.500 rpm
    Besleme: Elektronik Enjeksiyon
    Soğutma: Sıvı ile
    Debriyaj: Otomatik kuru tip santrifujlu
    vites: Değişken kayışlı aktarım sistemi
    Arka Fren: 220 mm disk ile
    Ön Fren: 260 mm disk ile
    Jant Ölçüleri: Ön: 16" x 2.5" Arka: 16" x 3"
    Ön Lastik: İç lastiksiz 100/80-16"
    Arka Lastik: İç lastiksiz 120/80-16"
    Uzunluk: 2.040 mm
    Genişlik (En Geniş Yer): 725 mm
    Aks Aralığı: 1.380 mm
    Sele Yüksekliği: 810 mm
    Kuru Ağırlık: 154 kg
    Yakıt Deposu: 8,5 lt.
    Egzost Çıkışı: Euro 3 normlarında

İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Harika bir seçim,çok zarif, kazasız belasız binin,yakıtı da koklar bu.
    Straith'den sonra mercedes gibi gelir. Bir haber yok mu bu arada hırsızlardan.

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Kardeş hazır aprilla demişken bu aprillanın bi racing motoru war rs 125 mi neydi modeli tam hatırlamıyorum bu racing'in fiyatı ne kadar biliyomusun acaba araştırırken sordun mu yani hiç
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harika bir seçim,çok zarif, kazasız belasız binin,yakıtı da koklar bu.
    Straith'den sonra mercedes gibi gelir. Bir haber yok mu bu arada hırsızlardan.
    iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim,gerçekten ince eleyip sık dokuyarak seçimimizi yaptık ve aldık,piaggio gurubunun motorunu ilk defa kullanacağım ama parasına göre gerçekten iyi bir motor aldıgım inancındayım,özellikle grenaj kalitesini şuana kadar bindiğim motorlar arasındaki en iyisi diyebilirim hatta yamaha xmax tan da iyi bir plastik kalitesi var bazı yerleri saç kadar kalın ve sağlam,motor sessiz ve seri bugun fazla binmem şansım olmadı ama kalkış denemesi yaptım, kavrama özellikle ,üzerinde orjinalinden malossi varmış gibi titreşimsiz ve seri ,bu arada kymcodan haber yok ne yazıkki çok üzücü gerçekten, aslında parasız zamanda böyle bir motor almayacaktım ama babamda destek verdi, bende düzgün birşey alayım dedim,dediğiniz gibi straighten sonra mersedes gibi olcak

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:41 ----------

Alıntı AzRaİL42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş hazır aprilla demişken bu aprillanın bi racing motoru war rs 125 mi neydi modeli tam hatırlamıyorum bu racing'in fiyatı ne kadar biliyomusun acaba araştırırken sordun mu yani hiç
    bilemiyorum ben scooter modellerine baktığım için dikkatimi çekmedi
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Bulunur inşallah o şerefsiz hırsızlar.

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı Tolme adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:41 ----------

[/COLOR]

bilemiyorum ben scooter modellerine baktığım için dikkatimi çekmedi
    Hımmm Eywallah hayırlı olsun kazasız belasız çok dikkatli dört gözle binmen dileğiyle önce güvenlik sonra sürüş dileklerimle rodajın keyfini çıkar
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

Tüm Scarbeolarda arkada varyatörün üstünde Agip amblemi var, Aprillia bu motor yağını mı tavsiye etmiş.

Motosikleti
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm Scarbeolarda arkada varyatörün üstünde Agip amblemi var, Aprillia bu motor yağını mı tavsiye etmiş.
    bugün benimde aynı şey dikkatimi çekti anladığım kadarıyla italya piaggio grubu agip yağı öneriyor ama servise sordugumda ise repsol kullandıklarını söyledi,daha önce hiç kullanmadığım biryağ iyimi kötümü bilemiyorum ama motorun içinde ilk yağı agip

Alıntı Tolme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün benimde aynı şey dikkatimi çekti anladığım kadarıyla italya piaggio grubu agip yağı öneriyor ama servise sordugumda ise repsol kullandıklarını söyledi,daha önce hiç kullanmadığım biryağ iyimi kötümü bilemiyorum ama motorun içinde ilk yağı agip
    Formula 1'de Ferrari'nin kullandığı yağdır üst kalitede bir yağ.

Motosikleti
    Alıntı AzRaİL42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hımmm Eywallah hayırlı olsun kazasız belasız çok dikkatli dört gözle binmen dileğiyle önce güvenlik sonra sürüş dileklerimle rodajın keyfini çıkar
    teşekkür ederim daha iyisi sizlere nasip olsun

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Kac kurus bu, Kac basıyo, O paraya araba alınır be araba nıye almadın da parayı una erdın. Olursun bunda seytan ıcadı
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kac kurus bu, Kac basıyo, O paraya araba alınır be araba nıye almadın da parayı una erdın. Olursun bunda seytan ıcadı
    hehehehe bende akıl yok fark etmedinmi

muratgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    hayırlısı olsun kazasız belasız binmek nasıp etsın allah

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    kardeşim hayırlı uğurlu olsun scooterin asil ve kralını almışsın

agip yağı bir ara araştırmıştım (aprilia varken) izmirde bir firma getiriyor, adamları aradım kaç kez, var diyen oldu yok diyen oldu kendi kıçlarından haberleri yok yani. 3. dünya ülkesiyiz denk geleni kullanırız mantığı var "o yok abi bu daha iyi" mantığı ile devam eder bu ülke. bütün italyan araçları AGIP yağları tavsiye eder tabi italyada üretilenler..motosikletler için mükemmel yağları var ama nerdee

allah kaza bela vermesin, bu arada başka scooterlerin aksamları ile kıyaslama bir daha
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Hayırlı olsun.Allah kazasız sorunsuz kullanmayı nasip etsin.Çok hoş bir scooter.
    Motosiklet Misyoneri Etrafımda motosiklet ve motosiklet sürücülerine karşı cephe almış, sığ görüşlü veya olumsuz düşünen her tipteki insan itinayla bastırılır, yıldırılır, görüşlerinin olumlu yönde değişmesi için var güçle konuşulur.

Motosikleti
    Piaggio CARNABY
    Tebrikler .. Gule gule kullanin. Cok yakisikli ve yeni teknoloji bir motor.
    Cok cok iyi bir secim yapmissiniz. Her turlu yola bir enduro motor gibi kolaylikla girip cikabilirsiniz. Uzun yoldada harika bir motor.( Aksesuarlari on cam - torpido gozu de harika.) Uzun yolda istediginiz kadar yan ve arka canta yukleyebilirsiniz gucunden.. hizlanmasindan birsey kaybetmez.
    Tek dikkat edeceginiz konu ruzgarli havalar ve ruzgarli bolgeler. Denge-agirlik noktasi biraz yukarida .Agirlik veya articiniz olacaksa arka tekerin amortisorunu 3-4 dis asagiya almanizi oneririm.

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Kazasız belasız binmeniz dileğiyle hayırlı olsun...

16" jantlı scooteri kullanmak ayrı bir keyiftir. Güvenli sürüş sağlar.

Ayrıca gücüde yerinde bir model.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ducato Monster (FIAT) :))
    hayırlı olsun kaç pere bende meraklandım şimdi..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:01 ----------

ilanlara baktım 3500 ero diyor...yani 3,500.00 EUR = 6,859.03 TRY ...bana fazla geldi...ama bir ilan gördüm 100 model..2900 euro diyor 5600 gayme...2.el temiz bulunursa bence neden olmasın.. o paraya ne var allaseniz...er5 veya gs 500 ün hurdasınımı alalım..

ama dün bir ilan inceledim...doktordan burgman 400 6500 gayme diyordu...makina 25 veya 40.000 deydi..çok temizdi...burgman uzun yolda cbf 150 ile aynı yakıyor..105 kuruş..mesela yani..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...87-km-de/detay

brs3417 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik 4 teker
    Hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsın inşallah.

Motosikleti
    Alıntı Cem 1958 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrikler .. Gule gule kullanin. Cok yakisikli ve yeni teknoloji bir motor.
    Cok cok iyi bir secim yapmissiniz. Her turlu yola bir enduro motor gibi kolaylikla girip cikabilirsiniz. Uzun yoldada harika bir motor.( Aksesuarlari on cam - torpido gozu de harika.) Uzun yolda istediginiz kadar yan ve arka canta yukleyebilirsiniz gucunden.. hizlanmasindan birsey kaybetmez.
    Tek dikkat edeceginiz konu ruzgarli havalar ve ruzgarli bolgeler. Denge-agirlik noktasi biraz yukarida .Agirlik veya articiniz olacaksa arka tekerin amortisorunu 3-4 dis asagiya almanizi oneririm.
    bende aslında sizin gibi carnaby amaçlı yola çıkmıştım ama bulamayınca rotamızı scarabeo ya çevirdik ,tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim ,aklımın bir köşesine yazdım,arka amortisör ayarını kontrol edeceğim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:36 ----------

Alıntı C385M9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kaç pere bende meraklandım şimdi..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:01 ----------

ilanlara baktım 3500 ero diyor...yani 3,500.00 EUR = 6,859.03 TRY ...bana fazla geldi...ama bir ilan gördüm 100 model..2900 euro diyor 5600 gayme...2.el temiz bulunursa bence neden olmasın.. o paraya ne var allaseniz...er5 veya gs 500 ün hurdasınımı alalım..

ama dün bir ilan inceledim...doktordan burgman 400 6500 gayme diyordu...makina 25 veya 40.000 deydi..çok temizdi...burgman uzun yolda cbf 150 ile aynı yakıyor..105 kuruş..mesela yani..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...87-km-de/detay
    ben 6500tl ye aldım ,şahsen 15.000km üzerindeki scooterlardan uzak duruyorum,bakım masrafları çok çıkabiliyor

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)