Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kemal Sunal'ı rahmetle anıyoruz.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    10 sene olmuş ama öyle güzel eserler bıraktı ki anlamadık yokluğunu hala gülüyoruz izliyoruz sıkılmadan..Allah rahmet eylesin.. Nur içinde yatsın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nur içinde yatsın...

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    10 sene mi! Şaka gibi yaa, zaman ne kadar çabuk akıp gidiyor..
    Lisedeyken sınıfımın camından el sallardık, tezahürat yapardık arabasına binerken.
    Güzel bir insan, Türkiye'ye malolmuş ender sanatçılardan biriydi.
    Allah rahmet eylesin, nur içinde yatsın.

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Günümüzün Keloğlanıydı. Türk Sinemasında yeri doldurulamayacak bir karakterdi. Başkaları köşklerde abuk sabuk Aşk filimleri, bir diğerleri kolay paralar kazanılacak Sex filimleri çekerken, bazıları Sanat yapıyırum diye izlerke esas konunun ne olduğunu bile unuttuğun filimler çekerken, Kemal Sunal hep halk adamı olarak kaldı. Hep içimizden birinin hikayesini anlattı. Bırak konuşmayı susmanın bile suç olduğu zamanlarda sanatçıya düşen görevi gereği sistemi eleştirmekten geri durmadı. Naif, mütevazi ama bir o kadar da ne yaptığından emin bir sanatçıyı yitireli tam 10 yıl olmuş Ruhun şad olsun
    Poturdak

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ducato Monster (FIAT) :))
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günümüzün Keloğlanıydı. Türk Sinemasında yeri doldurulamayacak bir karakterdi. Başkaları köşklerde abuk sabuk Aşk filimleri, bir diğerleri kolay paralar kazanılacak Sex filimleri çekerken, bazıları Sanat yapıyırum diye izlerke esas konunun ne olduğunu bile unuttuğun filimler çekerken, Kemal Sunal hep halk adamı olarak kaldı. Hep içimizden birinin hikayesini anlattı. Bırak konuşmayı susmanın bile suç olduğu zamanlarda sanatçıya düşen görevi gereği sistemi eleştirmekten geri durmadı. Naif, mütevazi ama bir o kadar da ne yaptığından emin bir sanatçıyı yitireli tam 10 yıl olmuş Ruhun şad olsun
    Bütün Yeşilçamı harcadın iki dakkade Poturdak Paşa

piyasa şartlarına göre hareket ediyordu herkes..senaryoları onlar yazmıyordu ya..kendisine sunulan tekel olmuş prodüksiyon firmalarının tekliflerini değerlendiriyorlardı sadece..her aktörün bir güclü yanı vardır..onunda komediye yatkındı..bir süre Devekuşu Kabaresinde oynadı..asıl piyasa aktörü kendisidir..Zeki Metin Şener Şen İlyas Salmanıda unutmayalım..oyunculuk konusunda yeteneği tartışılır..zamanında bir boşluğu doldurdu sadece bu..gülmeye ihtiyacı olan topluma ilac gibi geldi..Oyunculuğunu her dönem abarttılar..

Allah rahmet eylesin...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    mekanı cennet olsun... 100 değil 1000 kere izlesem yine gülüyorum...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Kendisini sevgi ve saygıyla anıyorum.Nur içinde yatsın. Bugün tv'yi açtığımda denk gelip izlediğim eski türk filmleri, içinde sadece Kemal Sunal'ın oynadığı fimlerse ben kendisini gönlümde ayrı bir yere koyarım, onu ayrı tutarım.Kimse de buna karışamaz.

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vay be 10 sene... Aramızdan ayrıldığına fark etmedik bile her gün filmlerine gülüp eğleniyoruz 10 senedir hiç bi şey eksilmedi.

ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    ben askerdim yemek hanede izledigim haberde, öldüğünü duydum ,şaka gibi geldi bana nasıl olur dedim, bu komik insan ama öyleydi üzüntü ve şaşkınlık allah rahmet eylesin ruhu şad olsun, bir (fatihayıda )cok görmezsiniz umarım

allah rahmet eylesin gunumuz türk komedi filmlerinden yıllar once bile cok daha fazla ilerde...

yıllarca aynı flmleri izleyerek gülebildiğimiz tek insan.
    ondan sonra gelenlerin hiç biri onun gibi olamadı.
    nur içinde yatsın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)