Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Genç motosikletçiyi kaskı kurtardı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    Çok mu dedektif filmi izledik ne ama bir gariplik var sanki haber gerçekten böyleyse.

Neysem haber alırsan yazmayı unutma babaçi abi.
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Fazer 600
    Bencede full korumalı değil sağ bacağında yara ve pantolon yırtılması açıkça gözüküyor. Elinde eldiven yok ve el tarak kemiği kırık sanırım. Kask açık kask inşallah çene kırığı yoktur. O bariyerler giyotin gibi Allah korumuş. Şerefsiz ardçısını bırakıp kaçmış. Allahım biz ardçı bulamıyoruz millet bırakıp kaçıyor
    ::piloot:: Yakaladın mı? bak bakalım ellerine yakaladım dediğin şey sadece mavi bir silüet.... Çoktan uçup gittik. Geçtin mi? bak bakalım ardına ve önüne geçmene izin verildiğinde ufuktaki mavilik kim........ ::uzgunum:

muvattali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    Daha olayı bile tam anlamadan buraya dizi film senaryosu gibi yorum yapan arkadaşları biraz insafa davet ediyorum. Kazazedeyi bir yakınınız gibi düşünün ve öyle başlayın yorumunuza. Ya da bırakın yorum yapmayıverin ne olur!
    İnnova 125, nx4 falcon, xt660r, CBF 600s diyerek devam ediyor hayat

Umarım Maviş Hanım bir an önce iyileşir ve burada yaşadıklarnı bizimle paylaşır. Eğer yapabilirsek motosiklet.net ziyaretine gidemez miyiz?

poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    Allah acil şifalar versin..

Bu makinelerin bayanlarada ihtiyacı var, 2-3 maganda denilen adam gelip sıkıştırıyor nasıl insanlık çözemedim yazıklar olsun..

Allah yardımcısı olsun..
    Sen istiyor temiz bir yamaha ? Verecek 2.500 $ ..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Ablama helal olsun, inatla polise anlatıyor, hatta orda kameralar var görüntüleri alın bu işte bir iş var, kaza karışık diyor.

Bu bilinçli ablama canı gönülden teşekkürler.

http://video.mynet.com/habervideo/Ma...rketti/487299/
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Dün facebookta abone olduğum bir hayvan yardım sayfasında bir haber vardı. Şahısın biri arabasıyla sevimli bir köpeciğe çarpmış ve kaçmış. Aşağıdaki yorumlar da herkes şaşkın; "nasıl olur, bir insan nasıl bu kadar vicdansız olur vs. gibi" yorumlar yazılmış. Bende dayanamadım bişeyler yazdım. Motorcuyu sıkıştırıp kaza yaptıran, hız yapıp çarpan sonrada yolda bırakan insanlardan bahsettim. Böyle insanlar varken köpeğe haydi haydi çarparlar, orda da bırakırlar, şaşılacak birşey yok dedim.

Herşeyden önce bu sitede elemanın biri yazmıştı, ben bir yayaya çarpsam kaçarım çünkü ehliyetim yok diye. Çok birilerini dövesiniz varsa o çocuğu bulup bir şamarlamak lazım önce. Yarın birgün birilerine çapıp kaçacak çünkü.

Fakat bu olay bambaşka birşey. Beraber motosiklette olduğu insanı bırakıp kaçmak hayvanlığın bambaşka bir boyutu. (tabi durum böyle ise). Şu anki bilgilerle okuduğumda ilk anda benim de aklıma hemen aye nin yazdığı senaryo geldi. Tabi ne olduğunu bilemeyiz.

Maviş Hn. ageçmiş olsun. Umarım çabuk iyileşir ve umarım bu işin aslı açığa çıkar.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı Gnusher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün facebookta abone olduğum bir hayvan yardım sayfasında bir haber vardı. Şahısın biri arabasıyla sevimli bir köpeciğe çarpmış ve kaçmış. Aşağıdaki yorumlar da herkes şaşkın; "nasıl olur, bir insan nasıl bu kadar vicdansız olur vs. gibi" yorumlar yazılmış. Bende dayanamadım bişeyler yazdım. Motorcuyu sıkıştırıp kaza yaptıran, hız yapıp çarpan sonrada yolda bırakan insanlardan bahsettim. Böyle insanlar varken köpeğe haydi haydi çarparlar, orda da bırakırlar, şaşılacak birşey yok dedim.

Herşeyden önce bu sitede elemanın biri yazmıştı, ben bir yayaya çarpsam kaçarım çünkü ehliyetim yok diye. Çok birilerini dövesiniz varsa o çocuğu bulup bir şamarlamak lazım önce. Yarın birgün birilerine çapıp kaçacak çünkü.

Fakat bu olay bambaşka birşey. Beraber motosiklette olduğu insanı bırakıp kaçmak hayvanlığın bambaşka bir boyutu. (tabi durum böyle ise). Şu anki bilgilerle okuduğumda ilk anda benim de aklıma hemen aye nin yazdığı senaryo geldi. Tabi ne olduğunu bilemeyiz.

Maviş Hn. ageçmiş olsun. Umarım çabuk iyileşir ve umarım bu işin aslı açığa çıkar.
    Gnusher, abla diyorki motorun yanından telefonunu felan aldı kaçtı, acaba fırsatçı bir hırsız olabilirmi bu sarı montlu kişi diyede düşünmeye başladım.

Hani öyleyse ultrahayvan.
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    allah şifalar versin bacıma demekki eceli gelmemiş yaşayacağı varmış offoff kazanın ne demek olduğunu acının ne dmeek olduğunu iyi bilenlerdenim:(:(

Forumdan Uzaklaştırıldı
    geçmiş olsun , ucuz kurtulmuş bence ... istanbulda motosiklete binilmez , biniyorsan da böyle trafiğin çok yoğun olduğu işmerkezlerine yakın yerlerde binmeyeceksin ...

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gnusher, abla diyorki motorun yanından telefonunu felan aldı kaçtı, acaba fırsatçı bir hırsız olabilirmi bu sarı montlu kişi diyede düşünmeye başladım.

Hani öyleyse ultrahayvan.
    Olabilir. Ben burda kazalı bir motosikletin kopan egzozunu "benim arkadaşın motoru" diyerek alan ve sonra 2.el diye satmaya çalışan bir hayvanlıktan nasibini alamamış hayvanın hikayesini duymuştum.

Kaza mahalinden hırsızlık yapılması memlekette çok sık rastlanan bir olay. Teyzenin dediği gibi kamera kayıtlarında ilgili alan çekilmişse, olay aydınlanacaktır sanıyorum. Ahh teyzem sen bir polis olaymışsın...

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Allah acil şifalar versin neyseki sağlık durumu iyi...

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun,

Sabah bu haberi görmediğim için bende konu olarak açmıştım dikkat etmemişim kusura bakmayın.

ama çok sinirlendim bu haberi okurken :@
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

tnagas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600
    geçmiş olsun allah şifa versin
    [I]suzuki gsr 600...2009[/I]

Ozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PEUGEOT SATELIS 250
    Allah şifa versin,
    MOTOSIKLETIM ; PEUGET 250 SATELIS

place kıng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 251 ve OMİ FANATİK
    gecmiş olsun
    Bartın Bana Dar Motorsikletim Yolları Açar

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    geçmiş olsun . inşallah sağlığına bir an önce kavuşur.

çarpan hayvanı mobese kameralarından mutlaka tespit ederler. kaçan kişi eğer artçı yada motosikleti kullanan ise veya kapkaççı ise onu da bulup g..tüne copu sokacaksın.

sağlık ekibinin acemiliği ve yavaşlığı da ayrı bir trajedi. yaralıyı sedyeye çekeceklerine sedyeyi yaralının altına kaydırmaları gerekirdi.

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Keser doner sap doner gun gelir hesap doner.....Valla ben gordum eden ettigiyle kalmiyo beterinin beteri kendisinden cikiyo ...kacmis guzel...vicdanindan ne kadar kacacak????hesap dondugunde kendisine hangi soruyu soracak....?bayan arkadasa gecmis olsun dilerim iyilesir ve eski hayatina doner....
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

Motosikleti
    honda cbr 125
    geçmiş olsun.. bayan motorcu görünce kendilerine bir eğlence bulduklarını zannediyorlar, bu aşağlıklar.. ben de çok yaşıyorum bunları.. acil şifalar diliyorum

Yusuf Ziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piyade
    Allah' tan acil şifalar diliyorum. Umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur.
    kazada payı ve ihmali olanları Allah' a havale ediyorum. Nasılsa bu dünyada
    bir ceza çıkmaz şerefsizlere.
    İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler