Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

kaza dikkat

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    bobcat 150
    sevgili arkadaşlar bugün sabah başıma gelen kazayı anlatacağım sizlere bağdat caddesinde trafik kırmızı ışıkda durmuştu ben de araçların sağından yavaş bir şekilde ilerliyordum.ancak birden araçların arasından bir yaya çıktı çıkması ile çarpışmamız bir oldu bende yandaki dolmuşun üzerine yattım. şükür ki yayaya birşey olmadı ayağa kalktı herzamanki muhabbet yapıldı ve ben ayrıldım .

Motor arızasında akü sorunu olduğundan servise götürdüm ve serviste çarpma sonucu sol sinyallerin içine gömüldüğü ve küçük kırıklar olduğunu gördüm ama yayaya birşey olmaması daha sevindirici böyle bir ilk kaza tecrübesi geçirdim. aman dikkat.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Yayya birşey olmaması gerçekten sevindirici.. Geçmiş olsun..

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Geçmiş olsun..

.Aralardan geçerken her zaman dikkatli olmak lazım...
    Şimdi diyecekler ki aralarda ne işin var?....
    Motor bu kardeşim... Aralardan gitmek için yapılmış...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cok gecmiş olsun.
    Allah beterinden esirgesin.

Bu arada baslıgı okurken niyeyse kaz ı cagrıstırdı bana
    Hayırdır insallah
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Motosikleti
    bobcat 150
    motor lastiği için önerisi olan var mı

kempes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SILVERWING400 2006
    Geçmiş olsun dostum,benimde en çok korktuğum şey senin başına gelmiş neyseki ucuz atlatılmış bir kaza,benimde geçen sene başıma geldi ama ben kimseye vurmadım benimki daha ilginç,kendisine sığır demekten kendimi alıkoyamadığım bir dengesiz,Şişli motor meslek lisesinin karşında bir otobüs durağı mevcut, körüklü otobüsün arkasından gidiyordum,otobüs durdu ve durağa yanaşmadı,sağına geçtim bir şerit komple boş acaba kapı açılırmı diye içimden geçirirken o anda arkasında olduğum için açılmış olduğunu göremediğim orta kapıdan bir sığır üstüme atladı ki ne atlama ikimiz birden yere yapıştık inan hayatta bu kadar korktuğumu hatırlamıyorum,etrafımda toplanan meraklı kalabalık kendilerini gülmekten alıkoyamadı üstüne insan düşen başka motorcu varmı acaba ogünden beridir hep korkar oldum orta kapı fobisi başladı bende

Motosikleti
    bobcat 150
    kempes sana da geçmiğş olsun o zaman boynuz falan denk gelseydi ne olurdu.

zamisli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer - HD Sportster 883 C
    sen miydin bugun bagdat caddesinde bana carpan acemi yoksa !!!

Motosikleti
    bobcat 150
    bendim affet birşeyin yokya

Motosikleti
    şaka aga ya nerden denk gelcek o adam sana affettim

Motosikleti
    HONDA SILVERWING400 2006
    Alıntı kkorhan28 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kempes sana da geçmiğş olsun o zaman boynuz falan denk gelseydi ne olurdu.
    Sağol dostum o sığırın boynuzu denk geldi zaten bana,dirseğinin tam sivri kısmı boynumu zedeledi 3.omurda kayma var MR çektirmiştim doktor 6 ay motor kullanma demişti,ama hastalık bana 10 yaşında bulaşmış nasıl binmem motora yaw

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    yayalarda en az dıkkatsiz arac kullanıcıları kadar tehlikeli aynı şekilde yaşlı bi amca aracın arasından fırladı bende sagdan yavaş ilerliyordum gözler fel fecir okudugu için gördüm yavaştım zaten iyice yavaşladım adam motora dokundu sucunu bılıyo ya bakmıyo bile yoluna devam ediyor neyse onu geçtim ışık biize yeşil yanıyo çıtır bi bayan fırlamıs yoldan karsıya geçiyo ne bu şimdi .. yayalarda dıkkatsiz heleki motorları oyuncak zannedıyolar dur dedimmi durcak zannedıyorlar bir gün üstlerine çıkınca anlarlar tekrar geçmiş olsun sana

davids - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    büyük geçmiş olsun.bende çok korkarım araç aralarından,özellikle yaya geçidine yaklaştığım yerlerde kırmızı ışık varsa.gidebildiğim en düşük hızda giderim.kara gümbürtüye basmanın mantığı yok.
    hayat şansa bırakılacak kadar uzun değil

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    Alıntı kempes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun dostum,benimde en çok korktuğum şey senin başına gelmiş neyseki ucuz atlatılmış bir kaza,benimde geçen sene başıma geldi ama ben kimseye vurmadım benimki daha ilginç,kendisine sığır demekten kendimi alıkoyamadığım bir dengesiz,Şişli motor meslek lisesinin karşında bir otobüs durağı mevcut, körüklü otobüsün arkasından gidiyordum,otobüs durdu ve durağa yanaşmadı,sağına geçtim bir şerit komple boş acaba kapı açılırmı diye içimden geçirirken o anda arkasında olduğum için açılmış olduğunu göremediğim orta kapıdan bir sığır üstüme atladı ki ne atlama ikimiz birden yere yapıştık inan hayatta bu kadar korktuğumu hatırlamıyorum,etrafımda toplanan meraklı kalabalık kendilerini gülmekten alıkoyamadı üstüne insan düşen başka motorcu varmı acaba ogünden beridir hep korkar oldum orta kapı fobisi başladı bende
    burda senin sucun daha fazla bence girmeyeceksin durakların ceplerine giriyosun en dibe yanaş biliyorum bahsettıgın yeri bende griyorum ama dıkkatlı bir şekilde en saga yanasarak bılıyosunki otobus duragı mutlaka ınen yada binen olacaktır

Motosikleti
    aga çok komik bi anı ya hiç gülecegim yoktu ..kimseye bişey olmamasi da sevindirici )

dikkat insan düşebilir

geçmiş olsun yayaya bişey olmaması sevindirici bihaber ama dikkatsizlik ...

Motosikleti
    HONDA SILVERWING400 2006
    Alıntı trhakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burda senin sucun daha fazla bence girmeyeceksin durakların ceplerine giriyosun en dibe yanaş biliyorum bahsettıgın yeri bende griyorum ama dıkkatlı bir şekilde en saga yanasarak bılıyosunki otobus duragı mutlaka ınen yada binen olacaktır
    Aslında doğru hata bende de var ama en büyük kabahat otobüs şöföründe adam otobüs hareket ederken açmış kapıyı durağa yanaşmamış ve şerit tamamen boş üştüme atlayan dengesiz otobüsün merdiveninden normal inse hiç birşey olmayacak tam geçerken orta basamaktan resmen uçtu yani bana uçan bir sığır çarptı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:42 ----------

Alıntı zamisli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga çok komik bi anı ya hiç gülecegim yoktu ..kimseye bişey olmamasi da sevindirici )

dikkat insan düşebilir
    Buna iki ayaklı uçan sığırda denebilir

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    Aslında doğru hata bende de var ama en büyük kabahat otobüs şöföründe adam otobüs hareket ederken açmış kapıyı durağa yanaşmamış ve şerit tamamen boş üştüme atlayan dengesiz otobüsün merdiveninden normal inse hiç birşey olmayacak tam geçerken orta basamaktan resmen uçtu yani bana uçan bir sığır çarptı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:42 ----------

Buna iki ayaklı uçan sığırda denebilir
    uctuysa sıgır suclu şöförler pek umursamıyolar bisiklet zannedıyolar heralde altındakini sen daha fazla dikkatli ol bence

Motosikleti
    HONDA SILVERWING400 2006
    Alıntı trhakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uctuysa sıgır suclu şöförler pek umursamıyolar bisiklet zannedıyolar heralde altındakini sen daha fazla dikkatli ol bence
    Eyvallah kardeş sağol sen bizim o taraflardamı oturuyorsun(hürriyet mh) motor yabancı gelmedi bana

Motosikleti
    bobcat 150
    aslında kaza geliyorum diyor

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler