Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

kilitlenen kaza topiğine cevap

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    durun ben şak şak yapayım...

evet Halis abi ve Aye gözler sizin üzerinizde...bu beddualarla yakındır kaza bela...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    durun ben şak şak yapayım...

evet Halis abi ve Aye gözler sizin üzerinizde...bu beddualarla yakındır kaza bela...
    Sırf seni konşturmamak için motorculuğu bile bırakabilirim metecim, düşün o derece seviyorum seni.
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sırf seni konşturmamak için motorculuğu bile bırakabilirim metecim, düşün o derece seviyorum seni.
    sen aldın zehiri artık hayatını mahfetmeye karar vermişsin...bana laf düşmez...sadece rahmet dilerim...hepimiz biliyoruz bi yerlerde patlayacağını...videolarınıda izliyoruz mt ailecek...bu arada aynı anda Halis abiyle bu topikte onlıne olmanızda organize hareket konusunda elinize kimse su dökemez gerçeğini anlatıyor bize...Halis abiyide kendine benzeticen sonunda...o lazım bize ...

Çin Ekonomisinin ona ihtiyacı var...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen aldın zehiri artık hayatını mahfetmeye karar vermişsin...bana laf düşmez...sadece rahmet dilerim...hepimiz biliyoruz bi yerlerde patlayacağını...videolarınıda izliyoruz mt ailecek...bu arada aynı anda Halis abiyle bu topikte onlıne olmanızda organize hareket konusunda elinize kimse su dökemez gerçeğini anlatıyor bize...Halis abiyide kendine benzeticen sonunda...o lazım bize ...

Çin Ekonomisinin ona ihtiyacı var...
    Kesinlikle artçı almıyorum, 10 yıldır SS süren adam olsun farketmez, beğenmediğim noktalar görürsem asla beraber yolculuk yapamayız v.s. gibi kendimce tedbirimi alıyorum, risklerime kimseyi ortak etmiyorum.

Ha olurda kaza yaparsam üzülme senden gelen bedduadan değildir, saf ve temiz duygularla evlencem dediğim tüm kızlardan şüphelenebilirsin.

Cenazeme gelirlerse helallik istersin hemen verirler.

Kısmet bu işler metecim, motosiklet piyangosu sürekli çekiliyor, tam bilete vurunca şaşalı oluyor kabul ediyorum ama çeyrek biletede çıkmaz diye bir kaide yok, dikkatli sür anacım.
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konu kitlenmiş .. Adam hızını alamamış bi daha açmış.. bunuda kitliyom arkadaşıda tatile yolluyom ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu kitlenmiş .. Adam hızını alamamış bi daha açmış.. bunuda kitliyom arkadaşıda tatile yolluyom ..
    yapma barış be insanlar okusun
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeteri kadar yazıldı heralde ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler