Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

bende kaza yaptım...:S:SALLAH korudu...

Motovento
    REKLAM ALANI
    alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    haftalar arkadaşlar…en sonunda bende kaza yapanlar kervanına katıldım maalesef…c.tesi akşam urla ya nişanlımın yanına gidicektim….akşam 9 gibi evden çıktım çıkarken öyle bi sıcak vardıki İzmir de yanıyor ortalık…acaba montumu giysem mi yoksa giymesem mi diye tereddütte kaldım ince bi t-short giydim ve montumu giyindim evden mortun yanına inene kadarda terlemeye başladım…son hazırlıklarımı yaptım eldivenlerimi de giyip giymemekte kararsızdım ve giymedim ama yolda giderken keşke giyseydim deyip durdum..yola çıktım aman allahım asfalt yanıyor sanki….neyse İzmir i bilenler bilir urla ya otobandan değilde sahilevleri alt yoldan giderim ben her zaman….balçova kipayı geçince sağda kır düğünleri yapılan bahçeler var…yanlış hatırlamıyorsam saklı bahçe idi otoparktaki denyolar aniden önümde giden 2 aracı durdurdular otoparka araç girecekdiye…veeee olan oldu…öndeki araçla mesafem 20 mt den fazla hızımda 40-45km arası ve frene asıldım arka kaymaya başladı bıraktım düşerim diye öne asıldım baktım durmuyor arkadan ford fiesta ya gircez..öne tekrar asıldım ve motor sağa düştü 3-5 metre arası heralde yerde sağ kolumun üzerinde kaydım ve motor fiestaya sağ arka tampona çarptı ve ben de sağ tarafa düştüğüm için vede aradan araça gelmediği için hiçbir yara almadan kutuldum ama şoku atlattıktan sonra kaskımı çıkardım montumu çıkardım bişeyim yoktu ama motor yerde yatıyor benzin akıtıyordu kaldırdık yerden…dedim ya aniden neden durduruyonuz trafiği..sizin suçunuz hemen 4-5 tane tpi bozuk adam geldi bak hem arkadan çarptın zaten basmış geliyordun bide suçu bize atma dediler…araç sahibide kendi aracındaki hasara pek takmadı ben tutanak tutalım dedim ehliyetim var sigortamda var…ama tutanak yoktu ve arkadan ben çarptığım için sen suçlusun dediler…birde daha kendime gelemiştim..nişanlımı aradım kazayaptım durumum iyi dedim onlarda telaşlandı…ve motoru kenara çektim biraz kendime geldim..ön grenajda kırık ve çatlaklar vardı motorun diğer tarafları sağlamdı….geri izmire döndüm….şimdi düşünüyorum eğer ön tekeri kilitleyip kayıp düşmeseydim arkadan direk giricektim arabaya…yada sola kayıp düşsem karşı yönden gelen araçların altında kalabilirdim…motorumu satmaya çalıştığım şu günlerde böyle bi olay beni çok üzdü…cana geliceğine mala gelsin diyerek ve ALLAH (C.C) korudu diyerek teselli oluyorum….

İyi ki montumu giymişim yoksa sağ kolum kırılabilirdi yada asfalt yanığı olabilirdi…eldivenlerimi de giyseydim avuç içimde yere sürtdüğünden yanmazadı….rabbim bizleri hertürlü kaza beladan korusun…geri dönüşteki 25 km yi de yusufff yussuuff diye diye geldim….okuduğunuz için teşkrler…..saygılar…

montumu giydiğime şükür ediyorum...

kolum biraz da olsa zedelendi..

motrun ön tarafı hasarlı..

çamurluk nasıl kırlıdı anlamadım...

en çok canımı sıkan fardaki küçük çatlak değiştirmekte istemiyorum fazla hasaryok...
    başkasının ayıbını ört ki; bi başkası da senin ayıbını örtsün...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

geçmiş olsun. neyseki size bir şey olmamış

CengizhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 '09 ve Orijinal Honda Kinetic '00
    şükür sende bir şey yok abi Allah korumuş ... geçmiş olsun motordada pek takılacak şeyler yok
    Ayvalık Motosiklet Tutkunları (A.M.T)

Motosikleti
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun. neyseki size bir şey olmamış
    Alıntı CengizhanD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şükür sende bir şey yok abi Allah korumuş ... geçmiş olsun motordada pek takılacak şeyler yok
    sağolun arkadaşlar...çok teşk...ama o an hala gözümün önünde motrun yerde çıkardığı ve arabaya çarptığı an ki ses....

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun. Gerçekten üzüldüm. Yalnız dikkatimi çeken bir olay var, montu giymenize rağmen dirsek zarar görüyorsa, allah korusun giymeseydiniz ne olurdu. Arkadaşlar korumaları her zaman takalım.

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Geçmiş olsun arkadaşım.
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Geçmiş olsun,acil şifalar dilerim..
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

Motosikleti
    Alıntı Reşit19 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun. Gerçekten üzüldüm. Yalnız dikkatimi çeken bir olay var, montu giymenize rağmen dirsek zarar görüyorsa, allah korusun giymeseydiniz ne olurdu. Arkadaşlar korumaları her zaman takalım.
    bende ilk başta anlamamıştım sonradan monta baktım korumalık olan yer sürtmemiş yere.iç tarafı sürmüş....iyiki montu giymiş,m...

Alıntı ergün1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun arkadaşım.
    teşk. abicim sağolasın.....

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    geçmiş olsun allah korumuş .. daha kötüsü de olabilirdi tekrar geçmiş olsun
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

muratdiksöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    Kardeşim çok çok geçmiş olsun,neyse ki daha beteri montun engellemesiyle olmamış,dilerim son kazandır ,boyun sırtın bedeninin hemen tümü üşme anında ki kasılmayla zorlandığından 1 haftaya yakın sana kazayı anımsatacaktırönerim kas gevşetici alman,tekrar geçmiş olsun

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Kardeşim geçmiş olsun ALLAH cc beterinden saklasın..
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kırmızı aşkım ybr, sonrakı YAMAHA R_1 veya R_6

slm

slm geçmıs olsun, ıste bu ınsanlar hem suclu hemde guclu, Altında motosıklet degılde eski kasa dodge 250 demır yığını olsaydı bu adam senın onunde kesınlıkle anı fren yapmazdı.
    Bende gecenlerde kendını bılmez kadın ve yanındakı kucuk cocugu vardı, karşıdan karşıya gecerken direk önüne bakıyor. yayalarda tehlıke tabı akrabalıgımız kadınla cogaldı ama ne yapabılırsınkı
    Motosıklet trafıkte sıfır dıger ulkelerde trafıktekı konumu nedırkı_?

Motosikleti
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun allah korumuş .. daha kötüsü de olabilirdi tekrar geçmiş olsun
    Alıntı muratdiksöz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim çok çok geçmiş olsun,neyse ki daha beteri montun engellemesiyle olmamış,dilerim son kazandır ,boyun sırtın bedeninin hemen tümü üşme anında ki kasılmayla zorlandığından 1 haftaya yakın sana kazayı anımsatacaktırönerim kas gevşetici alman,tekrar geçmiş olsun
    aynen dediğin gibi birde nezle olmuşum felaket...bütün eklem yerlerim ağrıyor..

Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim geçmiş olsun ALLAH cc beterinden saklasın..
    allah razı olsun allah birdaha yaşatmasın....

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    alix çok geçmiş olsun iyi olman sevindirici... inşallah en kötü kazan bu olur arkadaşım...
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    geçmiş olsun arakdaşım..
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Motosikleti
    Piaggio X9 Evolution ArTÇıSı ;)
    Geçmiş Olsun...
    :cherry: :cherry: :cherry:

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    hafız hafta sonu sınava girdim. sınava girerken üzerimde kask dizlik eldiven ve korumalı montum vardı. 25 kişi kdardık sınava iştirak eden. tek 100 alan kişi varmış o da benim. şimdi yüzlük bir kıyafetle kaza yapmışsın allah saklamış. bir sokak arkaya giderken bile emniyet kemeri bağla diyorlar ya yola çıkarken muhakkak korumaları giymek gerekiyor bu kaza da bize bunu ispat etti. çok geçmiş olsun.
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    çok geçmiş olsun, motoru takmayın kafaya, o yerine gelir...

Motosikleti
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alix çok geçmiş olsun iyi olman sevindirici... inşallah en kötü kazan bu olur arkadaşım...
    Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun arakdaşım..
    Alıntı B-A-N-U adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş Olsun...
    çok sağolun arkadaşlar allah kimseye kaza bela göstermesin....o gün akşam da annem le kardeşimi niğde ye gönderecektim...ama yetişemedim annemin haberi yok olursa valla beni bindirmez motora artık...

protdeaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kşın inşallah..
    Çok geçmiş olsun. Umarım bu son kazan olur.
    O bahsettiğin insanımsılar daha önce de buna benzer kazalara sebep oldular aynı yerde. Orada neredeyse her ay birinin başı yanıyor ve bu adamlar hala aynı tavırla devam; "Arkadan çarptın, sen suçlusun!" İşin yoksa gel de derdini anlat..
    Birgün inşallah kalabalık bir ekibe denk gelirler de, kimin kime çarptığını bile anlayamadan derslerini alırlar.
    Tekrar geçmiş olsun.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler