Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İst. vatan caddesinde kaza..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    GT250R
    bugun işten çıkmış eve dönerken vatan caddesi tam migros önündeki ışıklarda bir araç yığılması olduğunu gördüm ve yerdeki kask dikkatimi çekti hemen sola çektim(kaza yolun solunda idi) mavi suzuki montlu bir arkadaş yerde yatıyor başında bir kalabalık, biraz ilerde sağ sol grenajları kırık(tam inceleyemedim) bir siyah 1000rr. yolun diğer kısmında 600rr kırmızı beyaz(galiba) vardı sanırım kaza yapanın arkadaşı.

anladığım kadarı ile bir peugeot sürücüsü(alkollü) motorlar geçmek üzere iken ani direksiyonu kırmış ve 1000rr ye yandan vurmuş. sürücü biraz sürüklenmiş. ama nadir gördüğüm bilinçli ilk yardım ile sürücü sırt üstü yatırılmış ve kımıldatılmıyordu. arkadaşın bilinci yerinde idi ve iyi olduğunu söylüyordu. ambülans geldi, haseki hastanesine kaldırıldı arkadaş. motoru ise kaza yapanın arkadaşları bir araç ile alacaklardı.

tanıyan bilen varsa geçmiş olsun... çok şükür kötü birşey yoktu!
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Cheeta T3 150 cc
    plakasını alsaydın keşke.. tanıyan olurdu belki..
    Allah şifa versin..... ve bizleri trafik kasaplarından korusun...
    17 KE 795

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    çok geçmiş olsun tanıyan bilen varsa durumdan bizleride haberdar etsinler..umarım ciddi birşeyi yoktur..!!
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

Motosikleti
    GT250R
    plaka almak nedense aklıma gelmedi, şuan bende şaşıyorum kendime
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

Motosikleti
    Suzuki An125hk
    kazayı geçiren arkadaşa çok büyük geçmiş olsun...
    ve şaşırtıcı bugün aynı yerde benimde üstüme doğru birisi direksiyonunu kırdı, zor kurtardım yani..herhalde o arkadaşımıza denk geldi
    bide hani bazı motorcular mesela ben "motorları farkedin !" diye yapıştırmalar kullanıyoruz ya onları bizim değil arabaların kullanması lazım...ön cama şöle
    [COLOR="Lime"]dünyada tek gerçek var ![/COLOR] [COLOR="Red"]Motor[/COLOR][COLOR="Black"]um ve [/COLOR][COLOR="Red"]Ben[/COLOR] :P

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosiklet gören bazı otomobil sürücüleri b...nda boncuk bulmuş gibi yarışa başlıyorlar.Büyük ihtimalle peugeot'çu elemanda RR'cılarla kapışşmaya kalktı ve makasa girdi.Tabi alkollü olduğu için refleksten yoksundu ve motorcunun aradan çıkacağını kestiremedi veya umursamadı.Şimdi gelelim sonuca,Allah'tan arkadaşa bişey olmamış ama ya olsaydı? Sebep olan keresteyi herhangi bir hızara gönderip işleteceklermiydi?Bence hayır! Ve buda yanına kar kaldı.Ne diyim? İlahi adalet birgün tecelli edecektir.
    NOT:Özellikle SS'çi arkadaşların trafikteki bu bıngıldak işlemcili elemanlara ara gaz vermemeleri gerekiyor.Çünkü adam etkiye tepki prensibiyle çalıştığı için kulağına giden egzost sesinin titreşimi bir anahtarı kapatıyor ve devre tamamlanıyor.Bu devre ayakta bir seyirmeye sebep oluyor ve eleman gaza basıyor.Bu andan itibaren elemandan fazla mantık beklenmeyeceği için kaza kaçınılmaz oluyor.Aman dikkat!
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    inşallah bişeyi yoktur arkadaşın.
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnşallah iyidir arkadaş, geçmiş olsun.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet gören bazı otomobil sürücüleri b...nda boncuk bulmuş gibi yarışa başlıyorlar.Büyük ihtimalle peugeot'çu elemanda RR'cılarla kapışşmaya kalktı ve makasa girdi.Tabi alkollü olduğu için refleksten yoksundu ve motorcunun aradan çıkacağını kestiremedi veya umursamadı.Şimdi gelelim sonuca,Allah'tan arkadaşa bişey olmamış ama ya olsaydı? Sebep olan keresteyi herhangi bir hızara gönderip işleteceklermiydi?Bence hayır! Ve buda yanına kar kaldı.Ne diyim? İlahi adalet birgün tecelli edecektir.
    NOT:Özellikle SS'çi arkadaşların trafikteki bu bıngıldak işlemcili elemanlara ara gaz vermemeleri gerekiyor.Çünkü adam etkiye tepki prensibiyle çalıştığı için kulağına giden egzost sesinin titreşimi bir anahtarı kapatıyor ve devre tamamlanıyor.Bu devre ayakta bir seyirmeye sebep oluyor ve eleman gaza basıyor.Bu andan itibaren elemandan fazla mantık beklenmeyeceği için kaza kaçınılmaz oluyor.Aman dikkat!
    Motorun üstündesin baktın biri senle kapışacak .. niyeti belli makaslar atarak gidiyo.. asılacaksın gaza sende Allah ne verdiyse sen makas o makas kimin sidiği daha uzun düşecek dimi ama bu arada bi kaza olursa 4 tekere ilahi adalet tecelli edecek .. 2 tekere zaten adalet tecelli etmiş bulmuş belasını yerde kıvranıyo.. mantık bumudur ...

Sen yoluna gidersen senle kapışmak isteyen rakip olmayınca vazgeçer merak etme .. tek kişilik yarışmı olur ..bu mantıktan kurtulamadıkça daha çok kaza görecez yollarda.. adalet hep tecelli edecek
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    inşallah bir an önce sağlığına kavuşur geçmiş olsun...
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Geçmiş olsun Bir yerinde bir şey olmaması sevindirici.ALLAH cc bizi kazalardan ve belalardan korusun .
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    kaza yapan arkadaşa gecmiş olsun ama istanbul trafiğinde kuryesi, modifiyeli şahini, pejosu, citroeni minibüsü otobüsü her biri yarışmak için zaman kolluyo.. gecen durduğum trafikışığında yanıma gelen H100 sucu kamyonu pati çekerek fırladı yanımdan, hic aldıırış bile etmedim, motorlar geciyor hic aldırmıyorum.. benim kulağım kendi sesimde, gözüm etrafı kolaçan ediyor, beyynimyola konsantre olmuş... Başka birşeyi takar mıyım ben yaaa??

Ben kendimi şöyle kandırıyorum.

Bugatti den aşağısı ile kapışmam!!!

Belki bigün kapışacak bi bugatti gelir yanıma

sevgiyle kalın,

STeReO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    inşallah ciddi bi durumları yoktur..
    İnanın Çocuklar! Güzel Günler Göreceğiz, Güneşli Günler, Motorları maviliklere süreceğiz.

Motosikleti
    My Kawa..
    kazayı yapan arkadaşa geçmiş olsun.. Aracı alkolü kullanan arkadaşada tebriklerimi iletiyorum.. kendisini tebrik ederim insan hayatını bu kadar hiçe saydığı için.. kendisini tebrik ederim alkol alıp direksiyon başına geçme sorumsuzluğunu gösterdiği için.. kendisini tebrik ederim kendisine ve diğer insanlara saygısızca davrandığı için.. eee adalet olmayınca bizede tebrik etmek düşer...
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    kaza yapan arkadaşa büyük gecmiş olsun ama unuttuğumuz birşey var alkollü araç sürücüsü kadar polislerımizde suclu malesef o mesleği sevmeme rağmen polislerımızın ggorevlerını iyi yapmadığını hatta ortalıklarda olmadıklarını görüyorum en basıt akşamları ne mantıksa otoban kenarına park etmiş onlarca araç ve sahıplerı yeşillik alanlara yayılmış piizlenıyorlar ve bunlar işleri bitince yola alkollü alkollü dökulecekler nerdesın ey polis kardeşim yanı ben bu manzaranın olduğu bır cok nokta sayabılırım her yere kamera koymuşsunuz ama işte ama

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun...
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

salih425 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    geçmiş olsun

kimyacı_23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 650
    kaza yapan arkadaşlara geçmiş allah boylelerinden hepimizi korusun.
    (eski nickim engineer23)

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Kardeşimize acil şifalar diler, sürücüye de ş.a..o.aç.x.xd.sa.sw.w.a.ib. derim arkadaş.
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun üstündesin baktın biri senle kapışacak .. niyeti belli makaslar atarak gidiyo.. asılacaksın gaza sende Allah ne verdiyse sen makas o makas kimin sidiği daha uzun düşecek dimi ama bu arada bi kaza olursa 4 tekere ilahi adalet tecelli edecek .. 2 tekere zaten adalet tecelli etmiş bulmuş belasını yerde kıvranıyo.. mantık bumudur ...

Sen yoluna gidersen senle kapışmak isteyen rakip olmayınca vazgeçer merak etme .. tek kişilik yarışmı olur ..bu mantıktan kurtulamadıkça daha çok kaza görecez yollarda.. adalet hep tecelli edecek
    Sevgili modum,aslında ben,"altındaki makina sağlam,ne duruyorsun? bassana gaza!" demek istemedim.Sonuç itibariyle Hafif sağlam görünen her motora salça olan bir sürücü gurubu var.Adam bana bile "kapışalımmı?" diye soruyo,düşün! Ki altımdaki 250'lik scooter olmasına rağmen.İstanbulda bunlardan kaçış yok,mecburen bazen uyabiliyosun bu tiplere.Fakat SB'ci ve SS'ci arkadaşlar daha büyük tehlike altında.Çünkü neredeyse tüm araç kullanıcıları hem kıskanıyor hemde kıl oluyor onlara.Kendilerinin hiçbir zaman kullanamayacağı makinaları kullanıp şövalye gibi geziyorlar.Maalesef bıngıldak işlmecililerde hasım görüp kapışıyor,geçemeyeceğini anladığında anlık sinirle herşeyi yapabiliyorlar.Ben gezinti modundaysam arkamdaki trafiğe kenarda durup yol veriyorum artık.Çünkü mücadele nereye kadar?
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler