Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Ölseydim Yazamayacaktım. Kurtuldum, Paylaşıyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI

çok geçmiş olsun abi
    Allahın sevdiği kuluymuşun :(:(:(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Geçmiş olsun.Allah hepimizi korusun,kazasız sorunsuz sürüşler nasip etsin diyorum.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    var....
    uzerınden bır kac ay gecmıs olan kazanızı okurken tuylerım dıken dıken oldu, coook gecmıs olsun,telmı celıkmı?boyle bır makınada 120 km hızla gıderken ıkısıde fark etmıyor,telın daha esnek oldugu bılınmekte.

lijoluna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR-600F vardı çalınanakadar :(
    allah kimsenin başına vermesin hocam kıymetli mesleğiniz var hastalarınızın duları sizi kurtarmıştır diye umuyorum o jant'larla ilerlemek büyük beceri çok geçmiş olsun

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Valla abi bende 3 gün önce böyle bir olayla karşılaştım ama benim olay senin olayın yanında bişey kalmaz.Bende kız arkadaşımla gidiyordum benim Mondiyle.Bir benzinliğe girdim mola vermek için bir baktım benzinliğin içinde yerler nasıl kayıyor motoru zaptedemiyorum herkesin içinde düşmekte istemiyorum arkamda arkadaşımda var.Sonra zar zor durabildik.Bir baktım arka alüminyum jantım senin ön jantttan biraz daha iyi halde yamulmuş.Bu başımdan geçen olayı şunun için yazdım bence motorlarda alüminyum jantlar böyle durumlarda tehlikeli oluyor.Tekrar geçmiş olsun abicim.Allah kimseye yaşatmasın.

Motosikleti
    FYM 250 cooper

dilek.

sayın hocam, çok çok geçmiş olsun..allah sevdiklerinize bağışlamış. bundan sonra olmaması dileğiyle.

gokhand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cantların o halede olması akıl alır gibi değil, Çok büyük geçmiş olsun. Verilmiş sadakanız varmış Allah sizi kızınıza bağışlasın. Cesaretinizi toplayıp tekrar 2 teker demeniz taktire şayan. Tebrikler..
    Safety First..!!!!
    Kaza Anında Seni Korur

Motosikleti
    hONDA CBF-150 (YAKINDA) :)
    geçmiş olsun

Motosikleti
    kanuni racer 200
    sayın doktorum çok kötü sonuçlanabilecek bir kazayı olabilecek en hafif hasar ile atlatmışsınız. büyük geçmiş olsun . tam olarak bilmiyorum fakat yeni çıkan modellerde cross motor harici tel jant kullanılmıyor bildiğim kadarıyla.

jumper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 :)
    Benim de kanaatimce köpek ölüsünden kaynaklanan bir sorun değildir bu yaşadıklarınız!Araçları bile etkilediğine göre,kamyonlardan yola düşen demir bir parçanın o hasarı vermiş olması lazım.

Yine kendi görüşüme göre,tel jant tabir edilen jantlar,çelikten yapılmadır ve de esnekliği ve direnci alüminyum alaşım jantlara göre çok daha yüksektir!
    Alüminyum alaşım jantlar ise temelde estetik görünmesi ve de hafif olması ile tercih edilmektedir ancak ani darbelerde ise sizin başınıza geldiği gibi kırılmalar yaşanmaktadır malesef!

Sonuçta verilmiş sadakanız varmış ve de Allah korumuş sizi!

Geçmiş olsun ve de Allah kimseye yaşadıklarınızı yaşatmasın!

Bol sadaka vermeyi ve de her evden çıkışınızda "Ayet-el kürsi" okumayı herkese tavsiye ederim!

Motosikleti
    kanuni racer 200
    Alıntı erol 62 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    davut bey siz dahil herkes polis köpek ölüsü dediği için oraya kilitlenerek yorumlar yapıyoruz. bana göre köpek ölüsü jantları o hale getiremez..bir kaç nedeni olabilir. belki yolda geniş çaplı bir çukur vardı.yada kamyondan fırlayan bir lastik veya demir bir jant veya harfiyat kamyonundan düşen bir kaya parçası, hurda taşıyan kamyonlardan düşen demir-çelik hurdalar bence bunlardan biridir sebebi. polis köpek senaryosu ile sizin olası dava açma yollarını tıkamış oldu. büyük geçmiş olsun . kazasız sürüşler
    patronum bolu civarında bir köpeğe çarpmış. arabayı görünce inek yada ayı olmasın diye dalga geçmiştim. sürratle çarpınca çarptığın şey ne kadar küçük oursa olsun etkileri inanılmaz oluyor. tecrübe ile sabittir.

Hocam; Allah sizi çocuğunuza, şifaya vesile olduğunuz çocuklara ve başta eşiniz olmak üzere tüm sevdiklerinize bağışlamış olmalı. Şükür ki aramızdasınız...

umutkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 250
    Çok geçmiş olsun ALLAH kimseye böyle bir tecrübe yaşatmasın.Bu hayvanların ölüsüde diriside çok tehlikeli oluyor bir hafta önce bende bir köpeğe çarptım hızım azdı ama ful korumalıydım hiçbirşey olmadı.
    Aman dikkat korumaları ihmal etmeyelim insan yere temas edince olayın ciddiyetini daha iyi anlıyor ,herkeze kazasız belasız sürüşler.

Motosikleti
    Beverly 500
    Çok büyük geçmiş olsun. Allah bir daha kaza,bela vermesin..
    Ayağa kalkmadan boyunu ölçemezsin.

kevın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ESD
    Çok büyük geçmiş olsun. Allah her türlü kazadan korusun hepimizi.

Kesinlikle ve kesinlikle köpek ölüsünün olduğuna inanmıyorum ben. Doktor bey yanlış anlamasın, onu kesinlikle tenzih ediyorum. Polisin olayın büyümemesi için söylediği bir bahane olarak düşünüyorum. Öncelikli tahminim açık bırakılmış bir logar kapağı ya da ızgaralık falandır. Arkadaşlar jant yarılmış. Köpeğin hiçbir yeri bu hale getiremez hele yerde yatan bir köpek ölüsü. Motorda amortisör denilen olay var o da olmadı motor havalanır ama bu jant o hale gelmez. Ki iki jant birden olması kesinlikle mümkün değil. Tabi bu benim şahsi fikrimdir.

Tekrar tekrar geçmiş olsun diyorum. Saygılar...
    O da asi ruh yaşamla ölüm arasında.

En çok direnenler, en çok bilenenlerdir

Motosikleti
    SPACY BEYAZ 2012 CBF 150 SİYAH 2012
    HOCAM GEÇMŞ OLSUN
    [COLOR="Blue"][B]Dünyanın En Delisi Motor Sürenmiş İkinci Delisi İse Arkasına Binenmiş Ben Her Zaman Birinci Deli Oldum İkincilik Bana Yakışmaz[/B] [/COLOR]::bira01:::flower:::bira01::

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Çok çok geçmiş olsun.Allah bir daha göstermesin inşallah...
    Saygılarımla...

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok geç miş olsun .

H0cam cok cok qEcmi$ 0Lsun..

BncE köPek ölüsüdür cünkü burda cok öRnekLerini qöRdm bn..

ben bi aRa caRpmi$tm ki m0t0Run önü daqiLdi janta fLan bi$e 0lmaDi ama Ön düZen fuLL b0Zulmu$tu..

ki bn 40-50 km civarnda carptm bide Cin maLiydi...

iyiki bu yaZiyi bizimle payLa$tinz hocam...

SayqiLAr

Motosikleti
    kawasaki GPZ 500R

cok gecmıs olsun

gercekten allah sızı sevdıklerınıze bagıslamıs

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler