Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

@@@@@simsek'e Destek Olalım@@@@@

Motovento
    REKLAM ALANI
    Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Arkadaşlar, bir arkadaşımızın geçtiğimiz günlerde yaşanan kötü bazı olaylarla alakası olduğu düşünülüyor ve şu anda cezaevine sevkedilmiş durumda.Ben kendisini yaklaşık 1.5 senedir tanıyorum ve benim tanıdığın şimşek böyle bir şey yapmaz.En son olarak Boğaziçi Kurye'de işe başlamıştı ve büyük ihtimalle o gün ilgili binaya bir belge-paket veya öyle bir şey teslim etmişti.Ama şimşeği ben ve sitedeki diğer tüm arkadaşlar da iyi tanırız ve böyle bir olaya karışabileceğine bile imkan vermiyoruz.Çünkü kendisi ailesine çok düşkün biri ve hiç bir zaman onları riske atacak şeylere bulaşmaz.
    Bu sabah itibariyle eşinin www.cbf150.net'e yazdığı yazıyı buraya da aktarıyorum.Umarım adalet yerini bulur ve simsek bir an önce bizlerin, ailesinin yanına döner.
    Sizlerden de yardımı dokunabilecek olanlar varsa her türlü bize yardımcı olmalarını rica ediyoruz...

ARKADAŞLAR BEN ŞİMŞEK İN EŞİYİM.BELKİ BAZILARINIZIN HABERİ VARDIR.BELKİ DE YOKTUR.www.ntvmsnbc.com/news/468295.asp
    ADRESİNDEN DURUMU BİLMEYENLER ÖĞRENEBİLİRLER.O KADAR ÇARESİZ,O KADAR,ÜZGÜN,ŞAŞKIN VE ÖFKELİYİM Kİ NE YAPACAĞIMI NASIL HAREKET EDECEĞİMİ BİLMİYORUM.HEPİNİZİN DESTEĞİNİ BEKLİYORUM.
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Bende kendisini yaklaşık 5 aydır tanıyorum. Böyle bir olaya karışmış olabilmesi imkansız geliyor. Luxor'un da dediği gibi kendisi eşine ve ailesine bağlıdır onları riske atacak bir iş yapmaz.
    ..::.. GO ..::..

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    burada herhangi bir yorum yapmak istemiyorum. devlet zaten gerekli bilgi ve belgelere dayanarak gerçeği ortaya koyacaktır ve gerçek fail kim ise tesbit edilecektir.
    ailesine ve sevenlerine büyük geçmiş olsun diliyorum.

emniyet teşkilatının da rastgele bir iş yaptığına inanmak güç. o yüzden söz adaletindir diye düşünüyorum. her ne olursa olsun bu olay gerçekten tatsız :(
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

cagatay_hepsen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung 250 comet'di gitti yamaha x-max 250 geldi
    eğer suçu yoksa zaten anlaşılır zannediyorum terörle mücadele de sorgulanmış
    ama bonbanın konduğu yer çok önemli bi partinin binası olduğu için ellerinden gelen herşeyi yapıcaklardır ve tek suçlu olarak görülüyorsa fayilleri çıkana kadar üzgünüm ama serbest kalması biraz zor işallah adalet yerini bulur ve bu arkadaşımızın suçuyoksa bu iş daha fazla uzamadan ailesinin yanına döner.
    ATATÜRK diyorki "Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    eşinin bana söylediğine göre 2 gün evvel kendisini görmeye gitmiş, ordakiler "merak etmeyin, ona iyi bakıyoruz, yakında çıkar" demişler ama ertesi gün eşine haber verilmeden direk mahkemeye çıkarılıp tutuklanmış.
    eşinin anlamadığı başka bir şey de eğer boru patlayıcı ise neden güvenlik kontrolden geçerken aletin ötmediği, en azından bana söylediği bu kendisinin...
    zaten benim aklım şunu almıyor, simsek bu derece güvenli bir binaya ne diye açıkça ve elini kolunu sallayarak, tespit edileceğini bilerek gidip böyle bir şey yapsın.eminim ki hiç bir şeyden haberi yoktu kendisinin.zaten kuryeler götürdükleri şeylerin içeriğine açıp bakmaz veya bilemezlerki(olası paketi simseğin götürdüğü paket olduğunu varsayrk bunu söylüyorum, hiç ilgisi de olmayabilir simsegin paketle tabii ki)

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Allah ailesine sabır versin, malesef yine bir abalı bulundu.. sizlerin tanıdığı bir arkadaş ise zaten böyle bir iş yapıp yapmayacağını sizler daha iyi bilirsiniz, inşAllah gerçekler bir an evvel gün yüzüne çıkar ve adalet yerini bulur..

Motosikleti
    " AK "
    ne taşıdığını bilmeden qünde bir sürü x,y,z maddelerini taşıyan bu sektörde maalesef bazı riskler de haiz. Geçmiş olsun.
    ::offtp::___________[B] " POSETCHI "[/B]__________::offtp::

[B]Her Türlü Baskılı Poşet Yapılır...Fabrika Olunca... :P[/B]

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    inşallah en kısa zamanda adalet yerini bulurur ve ibrahim abi aramıza geri döner...
    facebook(Fazer Tutkunları)

Ben kendisini en az Luxor kadar yakından tanıyorum ve böyle bir olayı bile isteye yapabilecek biri asla değildir. Şayet o paketi o götürmüşse bile içinde ne olduğunu bilmiyordu bence. Ama ne yazık ki orada olması, kameraların tespit etmiş olması durumu güçleştiriyor. Çok sevdiğimiz, vicdanlı, insani yönü çok kuvvetli, esprili, hayat dolu bir insandır. Böyle bir şeyi bilinçle yapacak biri değildir.
    Gerçek suçlular kimse umuyorum ortaya çıkacak. Ama bu arada sevgili eşi ve kendisi yıpranacak. Keşke yapabileceğimiz bir şey olsa.
    Ben arkadaşımın suçsuzluğuna inanıyorum. Sadece yaptığı işin kurbanı olmuş durumda diye düşünüyorum. Olaya inanamıyorum, şoktayım adeta!!!

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    SAldırının yapıldığı yere çok yakın bir yerde çalışmaktayım. Gerçekten durum çok üzücü. Fakat Arkadaşın paketi teslim aldığı yer, kişi vs belli değil midir?
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    Allah sabır versin diyorum...
    Şu anda tek zanlı olarak görülmekte... Ama Güvenlik te de bir çok zafiyet olduğu apaçık ortada... Çünki güvenlikteki denetleme cihazları o kadar hassaski o boruya sinyal vermemesi olanaksız... Yada sinyal vermemesi için özel bişeylerle kaplanması gerekir diye düşünüyorum...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya haberlerde bombanın kürsünün içinde sokulduğu söylenmemişmiydi? Benmi yanlış hatırlıyorum?Hatta kürsü parçalarını gösterip,içinde meydana gelen patlama diye ifadelerde vardı.İnşallah gerçek bir an önce açığa çıkar.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    şimşek çoluk çocuk sahibi işinde gücünde ve kral bi arkadaşımızdır. eminim asıl suçluları yakalamak için ellerinde tutuyodur emniyet.bence bi kaç güne çıkar gelir .

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı ozzy73 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimşek çoluk çocuk sahibi işinde gücünde ve kral bi arkadaşımızdır. eminim asıl suçluları yakalamak için ellerinde tutuyodur emniyet.bence bi kaç güne çıkar gelir .
    Ozzy umarım öyle olur abi. Çok üzüldüm kendisine ve eşine
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    bugün simsegin eşi ile görüştüm
    avukat tutmuş ama bayaa pahalı
    9000 ytl, taksitle ödeyecekmiş ama durumu hiç müsait değil
    başka avukat araştırsaydık dedim ama o zaman çok gecikiyoruz dedi
    çoğu var azı yok fiyat konusunda dedi
    simsegin davası 3 aydan önce görüşülmeyecekmiş, bu durumda muhtemelen 3 ay içerde simsek dedi
    hepinizden yardımlarınızı bekliyorum çünkü inanın hiç durumumuz yok ödeyecek diye de belirtti
    artık bana göre biz elimizden gelen her türlü yardımı yapmaya başlamalıyız diye düşünüyorum
    hep beraber olursak bu işin altından kalkabiliriz gibime geliyor benim

Motosikleti
    tvs apache
    geçen yaz kendisiyle bodrumda tatildeydim kendisi hem arkadaşım hemde meslektaşım olur daha geçen hafta oturup çay içmiştik..hayret yaa çok şasırdım

..asla bu taraklarda bezi olmayan bi arkadasımdır onun tek sanssızlıgı patlama olmadan önce akp il binasına zarf götürmesi onun haricinde uzaktan yakından hiç bir ilgisi kesinlikle yok

..bir iftira komployla karsı karsıya inş. en kısa zamanda suçsuzlugu anlaşılırda serbest bırakılır
    ..benim cep telimde onda kayıtlı inş. benide almazlar içeri olur ya burası türkiye suçsuzlıgı ispatlanana kadar jerkes suçludur..nalet olsun..
    ....paranoyak olman takip edilmediğin anlamına gelmez:cherry:...

Arkadaşlar şimdi burada önemli bir konu var, Şimşek'in duruşması 3 ay sonraya atılmış anladığım kadar, sanırım bunu öne çektirmek için birilerini araya sokmak gerekliymiş, bu konuda yardımcı olabilecek birisi ya da tanıdıklarınız varsa buradan ya da cbf150.net aracılığıyla eşi ile irtibata geçerseniz çok faydası olacaktır. Zira mahkemeye çıkmak için bile 3 ay içerde yatmak zorunda kalacak.
    Suçsuz bulunsa bile maddi ve manevi büyük yıkım demek bu üç ay.

Motosikleti
    tvs apache
    Alıntı Luxor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün simsegin eşi ile görüştüm
    avukat tutmuş ama bayaa pahalı
    9000 ytl, taksitle ödeyecekmiş ama durumu hiç müsait değil
    başka avukat araştırsaydık dedim ama o zaman çok gecikiyoruz dedi
    çoğu var azı yok fiyat konusunda dedi
    simsegin davası 3 aydan önce görüşülmeyecekmiş, bu durumda muhtemelen 3 ay içerde simsek dedi
    hepinizden yardımlarınızı bekliyorum çünkü inanın hiç durumumuz yok ödeyecek diye de belirtti
    artık bana göre biz elimizden gelen her türlü yardımı yapmaya başlamalıyız diye düşünüyorum
    hep beraber olursak bu işin altından kalkabiliriz gibime geliyor benim
    aylarca issiz kalmıştı zar zor bi kurye firmasında iş bulduk ona şimdi hepten dibe vurdu çok vahim bi durum hepimiz allah korusun bi iftirayla karsı karsıya kalabiliriz sitede hiç avukat olan ya da bir yakını avukat olan kimse yok mudur ? bi yardımcı olsaydı ne iyi olurdu bu zor günlerde arkadasımıza

admin yada moderatör arkadaslarımızın bu noktada devreye girmesini acilen rica ediyorum ..küçük bide yawrusu var çok yazık ..ltf..yardım

sagduyulu yardımsever arkadaslarımızın elinden geldiğince maddi manevi destek çıkmalarını rica ediyorum ibonun sucsuz oldugu en kısa zamanda anlaşılacaktır inş. Allah yardımcısı olsun..Allah hepimizin yardımcısı olsun.. saygılar..

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Ben maddi yardıma hazırım. Birisi önayak olur banka hesap numarası verirse ailesine desteğimizi oradan sürdürürüz.

Evet beyler, pamuk eller cebe. Bugün Şimşeğe, yarın size...

Luxor, ayarla abicim birşeyler, hadi..
    Üç boyoz bir kola

Motosikleti
    tvs apache
    Alıntı Rigel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben maddi yardıma hazırım. Birisi önayak olur banka hesap numarası verirse ailesine desteğimizi oradan sürdürürüz.

Evet beyler, pamuk eller cebe. Bugün Şimşeğe, yarın size...

Luxor, ayarla abicim birşeyler, hadi..
    rigel hocam hayır işi denildimi her zaman en öndesiniz sanmayınki gözümüzden kaçıyor tbr ederim bu dayanışma yardımlaşma dolu kişiliğinizi ,gönlünüzü

Allah gönlünüze göre versin tam bir kara gün dostusunuz

bi an önce gerekli izinler alınsın ve sizinde sölediğiniz gibi rigel hocam bi hesap no su acılsın..

motorcu ibrahim kardesimizin ailesinin magduriyeti giderilsin inş.

o bu suçlamada kesinlikle masumdur..

saygılar..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler