Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Karakolda gecen gecem !

Motovento
    REKLAM ALANI
    kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Terrorizer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte ya benim dilimden konuşan birisi çıktı yürü be
    Memlekette adalet mekanizması işlese böyle şeyler yazmam tabi. Maalesef adalet sistemi hem yavaş hem de mağdurun zararını karşılayabilecek nitelikte değil. Böyle olunca sarhoşta arcına zarar verir, it'te, uğursuz'da...Polis zaten ilgilenmiyor. Git bul getir diyor, o derece dalga geçiyor yani... Bu durumda yapılacak sen de sert ve acımasız olacaksın alamıyorsan paranı karşı tarafın anlayacağı dilden konuşacaksın. Valla ben sarhoş, deli falan anlamam salmasınlar o zaman sokağa aracıma kimin zarar verdiğini biliyorsam gücümün yettiği ölçüde zararımı karşı taraftan alırım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Geçmiş olsun....
    Metehan'ın yazdığı gibi alacaksın şerefsizleri kuytu bir yere, ver sopayı yapacaksın taaaki ayılıpta yalvarana kadar.......
    Bazıları ne adam ne de insan olamaz onun için acıma hissi olamayacak onalara karşı......onursuz,ahlaksız ve daha ne yakıştırılabilirse.....
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Terrorizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 600f
    Alıntı kalidor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Memlekette adalet mekanizması işlese böyle şeyler yazmam tabi. Maalesef adalet sistemi hem yavaş hem de mağdurun zararını karşılayabilecek nitelikte değil. Böyle olunca sarhoşta arcına zarar verir, it'te, uğursuz'da...Polis zaten ilgilenmiyor. Git bul getir diyor, o derece dalga geçiyor yani... Bu durumda yapılacak sen de sert ve acımasız olacaksın alamıyorsan paranı karşı tarafın anlayacağı dilden konuşacaksın. Valla ben sarhoş, deli falan anlamam salmasınlar o zaman sokağa aracıma kimin zarar verdiğini biliyorsam gücümün yettiği ölçüde zararımı karşı taraftan alırım.
    Adama deli diyerek ne yapsa yeridir düşüncesini bilinçaltına yerleştirmeye çalışıyolar. Ama " Nus ile uslanmayana etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir, kötek ile uslanmayanın aslı köpektir" demişler.

Biz şuan tekdir safhasındayız, hasarım karşılanırsa tekdir ile kalır.

Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun....
    Metehan'ın yazdığı gibi alacaksın şerefsizleri kuytu bir yere, ver sopayı yapacaksın taaaki ayılıpta yalvarana kadar.......
    Bazıları ne adam ne de insan olamaz onun için acıma hissi olamayacak onalara karşı......onursuz,ahlaksız ve daha ne yakıştırılabilirse.....
    İşte tekdirden anlamayana da bu seçenek her zaman elimizde mevcut.
    ★★ ----- Decaying organic matter ----- ★★

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    sen onu bunu bırakda o GS plakanı değiştir...Adamın evi Mecidiyeköyde...Ali Sami Yenden çıkan rakip taraftarlar bunun makinayı görüyolar kapıda ver Allah ver...

kızmıyon dimi...işin aslını yaz canımı ye...benim kişisel düşüncem bu...hafta içi bi uğrarız benim elemanlara...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    benim motorumu birisi düşürcek üstelik de o kadar para vercem gözümden sakıncam sarhoşun biri gelip devircek. küfür serbest olsa öyle güzel şeyler yazardım ki ortalık şenlenirdi
    bence peşini bırakma bu adamın. evini fln öğren. kimsesi yok fln dedin eğer kötü durumdaysa boşver allahından bulsun. ama idare etcek kadar gelir düzeyi warsa yakasına yapış derim ben.

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Nerde manyaklar var bizi buluyo...
    Geçmiş olsun

Motosikleti
    Honda cbr 600f
    Demin arkadaki çiziğe sprey bastım çok incelemedikce beli olmuyor =) Grenajdan yırttık =)

Adresini kesin alırım.

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Demin arkadaki çiziğe sprey bastım çok incelemedikce beli olmuyor =) Grenajdan yırttık =)

Adresini kesin alırım.
    yav elleme motoru koy fotograflarını topiğe orda karar verelim napcağımıza..mahfedicen boyayı

Motosikleti
    Honda cbr 600f

Göründüğü gibi ciddi birşey yok. Önce nemli bezle temizledim. Sonra kurutup kartonun arasına kesik açıp onu siper ederek spreyle temizledim. Şuanki görüntüsünü çekmedim.

Göründüğü gibi ciddi birşey yok. Önce nemli bezle temizledim. Sonra kurutup kartonun arasına kesik açıp onu siper ederek spreyle temizledim. Şuanki görüntüsünü çekmedim.
    Çok dikkatli bakmadıkça anlaşılmaz heralde değil mi?

Motosikleti
    Honda cbr 600f
    Sanmıyorum ya bu hali bile çok dikkat çekmiyoken spreylisinin göze batacağını

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    tüh Allah kahretsin şu şerefsizin yaptıgına bak başka bişey yok dimi aslında dostum sprey boyayla ellemesen grenajı komple boyatsan 15-20 ytl ye mal olurdu çünki çizik derin iz kalacaktır ...aklıma ybr geldi motoru yeni almıştım daha 25 km de çocuklar komple kırık seramikle kalp falan yapmışlardı deponun grenajın üstüne boyattım ama eskisi gibi olmamıştı sadece o bölümse dert edilecek bişey değil ama genede boyatsan daha iyi olurdu..

Sanmıyorum ya bu hali bile çok dikkat çekmiyoken spreylisinin göze batacağını
    Bence sprey yeterince kapatmıştır orayı. Zaten motorun rengide kusur saklayabilecek türden bir renk. Tekrar çok geçmiş olsun, diğer problemleride inşallah en kısa zamanda halledersin.

Motosikleti
    Honda cbr 600f
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tüh Allah kahretsin şu şerefsizin yaptıgına bak başka bişey yok dimi aslında dostum sprey boyayla ellemesen grenajı komple boyatsan 15-20 ytl ye mal olurdu çünki çizik derin iz kalacaktır ...aklıma ybr geldi motoru yeni almıştım daha 25 km de çocuklar komple kırık seramikle kalp falan yapmışlardı deponun grenajın üstüne boyattım ama eskisi gibi olmamıştı sadece o bölümse dert edilecek bişey değil ama genede boyatsan daha iyi olurdu..
    Hahah çocuklar yaratıcıymış Bizimki direk ayyaş... Grenajdan yana pek bir sorunum olmaz diye umuyorum. En kötü ihtimal içime sinmezse zımpara falan yaptırıp yine boyatırım sorun değil.

Sinyal işini de yarın yada öbür gün çözerim

dragstar72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRAGSTARXVS650 KAWASAKİ ER-6F YAMAHA XJ6
    geçmiş olsun kardeşim ufacık bi çizik bile insanı deli ederken böyle bi şey ...
    etraf manyak dolu bide bunlarlamı uğrşıcaz...

Motosikleti
    kanka hatalısın...niyemi...çantan olmadığı için bu birrrrrrrrrrr...

çantan olsaydı inan ordan asla hasar almazdın...

ayrıca arka yolcu ayaklığı kapalı olduğundan direk yerle granaj temas etti...her zaman arka yolcu ayaklığı açık olmalıdır...ben çok faydasını gördüm..buda ikiii...

bide koruma demirin var dimi...yok dersen seni vururum...

gitti kız gibi makina...ah haco ah...strese soktun beni şimdi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Honda cbr 600f
    @Mete_Han

Abi cidden çok özür diliyorum. Birazdan da gidip ayyaşın ailesinden özür dilicem sırf benim yüzümden adam geceyi nezarette geçirdi. Bundan sonra da motorumu yatağıma alıcam sarılır uyuruz

Şaka bir yana Çanta asla düşünmüyorum abi. O görüntü cidden hiç hoşuma gitmiyor. Koruma demirim tabiki var yoksa ön taraf da mahvolmuştu. Yolcu ayaklığını da orta sehpaya alırken dizimi yara yaptı geçen gün çarptı o yüzden kapatmıştım.

dragstar72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRAGSTARXVS650 KAWASAKİ ER-6F YAMAHA XJ6
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka hatalısın...niyemi...çantan olmadığı için bu birrrrrrrrrrr...

çantan olsaydı inan ordan asla hasar almazdın...

ayrıca arka yolcu ayaklığı kapalı olduğundan direk yerle granaj temas etti...her zaman arka yolcu ayaklığı açık olmalıdır...ben çok faydasını gördüm..buda ikiii...

bide koruma demirin var dimi...yok dersen seni vururum...

gitti kız gibi makina...ah haco ah...strese soktun beni şimdi...
    metehan kardeş kesinlikle haklı geçen hafta tam ara sokaktan anayola girerken bir yayayın (klasikleşmiş bir biçimde önüme atlamasıyla) ani bir fren ve tabiki yerdeyim. sağa yattım motor koruyucum ve sert deri çantam sayesinde altta kalan ayağıma hiç bir şey olmadı ayağımı kurtarır kurtarmaz hemen refleks bir biçimde arka sağ sinyale baktım o da yerinde sadece motor korumanın yere temas ettiği yerde belli belirsiz bir çizik oldu o yüzden koruma gerekli diyorum olursa çanta da tabiki...

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    geçmiş olsun

gelen mala gelsin
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen onu bunu bırakda o GS plakanı değiştir...Adamın evi Mecidiyeköyde...Ali Sami Yenden çıkan rakip taraftarlar bunun makinayı görüyolar kapıda ver Allah ver...

kızmıyon dimi...işin aslını yaz canımı ye...benim kişisel düşüncem bu...hafta içi bi uğrarız benim elemanlara...
    @Mete_Han

Abi cidden çok özür diliyorum. Birazdan da gidip ayyaşın ailesinden özür dilicem sırf benim yüzümden adam geceyi nezarette geçirdi. Bundan sonra da motorumu yatağıma alıcam sarılır uyuruz

Şaka bir yana Çanta asla düşünmüyorum abi. O görüntü cidden hiç hoşuma gitmiyor. Koruma demirim tabiki var yoksa ön taraf da mahvolmuştu. Yolcu ayaklığını da orta sehpaya alırken dizimi yara yaptı geçen gün çarptı o yüzden kapatmıştım.

sen düşünme çanta...düşünme...ne diyim sana...çantasız makinamı olur len...1000 RR mı kullanıyon...içine bişey koymasanda meret işe yarıyo Kamil..

ya kanka sıfır makina alıyosun ve kapı önünde makina...oldumu bu...bari 2-3 ay bi kapalı yere koy...mal kıymeti bilmiyon ben seni biliyorum...

karakolda hallolcak işler değil bunlar..mahallendeymiş işte bir şekilde parasını istersin...ama adam 7 bela hüsnüyse ne seni sallar ne hakimi ne polisi...vardır öyle tipler ya haco...dünyayla ilişiğini kesmiş...sen bir kere makinanı en azından gece Mecidiyeköy gibi biyerde gözden uzak tutmalısın...herifi linc etme olasılığın ne bilmiyorum...hani gördüğün yerde ya para ya kavga olayına girebilirmisin...yoksa soğuk suyu içersin...

o ayağına takılan zımbırtı bu çiziği engellerdi...aklında bulunsun...

e düşerken gidondada bişeyler vardır şimdi...ahh ahh...makinalarınızın kıymetini bilmiyorsunuz kapı önüne koyuyorsunuz bende burda çıldırıyorum kanka...nap yap kapalı bi yer bul haco...

GS plakasıda ayrı bir hedef olur buda ayrı mevzu...

Alıntı dragstar72 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehan kardeş kesinlikle haklı geçen hafta tam ara sokaktan anayola girerken bir yayayın (klasikleşmiş bir biçimde önüme atlamasıyla) ani bir fren ve tabiki yerdeyim. sağa yattım motor koruyucum ve sert deri çantam sayesinde altta kalan ayağıma hiç bir şey olmadı ayağımı kurtarır kurtarmaz hemen refleks bir biçimde arka sağ sinyale baktım o da yerinde sadece motor korumanın yere temas ettiği yerde belli belirsiz bir çizik oldu o yüzden koruma gerekli diyorum olursa çanta da tabiki...

aynen benimde kappa çantam var..ne zaman yatsam koruma demiri ve çanta ilk temas ediyo yırtıyorum...yoksa yalan olucak makina...

Alıntı kıllıtarkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun

gelen mala gelsin
    sende 3 kelime mesaj yazarsın...motorunda yok...sıkma lan canımı keko...ne iş yaparsın bu sitede...geyik...cana gelen mala gelsinmiş...yürü ense traşını görelim ayar etme adamı...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler