Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Karakolda gecen gecem !

Motovento
    REKLAM ALANI
    koray gfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    geçmiş olsun inşallah çok bişey yoktur motorunda sonuna kadar hakkını ara kardeşim
    Yarını düşünmeden, özgürlüğe yelken açmışcasına..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun bence davacı olsanda mehkeme falan olucak çoook uzayacak sonuçta alamassın gibi geliyor.kolay gelsin

Eger HErsey HaLa KOntroLündeYse YAVAS GidYoRRsUn

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Geçmiş olsun çok üzüldüm..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    geçmiş olsun ümit üzüldüm şimdi, neyse en kötü zararın bu olur inşallah..

Motosikleti
    aRora aR150t Yamaha yßr-125
    Geçmiş oLsun ßunada Şüqür ßenim MotoSiqLetim çaLındı 150 Liq Scooter'a kaLdım oda oLmasa (:
    [B][I][COLOR="DarkRed"]aRamızdaki Tek Fark Şanzuman!. Sen: 6 viteS, 5 iLeri, 1 Geri.
    ßen iSe: 5 Vites,5 iLeri.[/COLOR][/I][/B] [COLOR="Black"][B]Saadettin KartoğuLLarı Sado.. O Rh (-)[/B][/COLOR]

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Terrorizer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar çoğunuzun bildiği gibi motorumu alalı daha 3 hafta olmadı. Bu akşam misafirliğe geldiğim abimlerin kapısının önüne motorumu zincirledim.

22:30 gibi motoru bağladıktan sonra yukarı çıkıp yeğenimle kakara kikiri yaparken saat 02:20 sularında komşulardan biri bizi arayıp "motorun sahibini soruyolar camdan bakın " dedi.
    Camdan baktığımda motorun yerde boylu boyunca yattığını başında 2 ekip otosunun ve birsürü insanın olduğunu gördüm direk ruhsatımı alıp aşağı koştum.
    Deli olduğu idda edilen sarhoş elemanın biri bira şişesini sokaktaki arabanın camlarına çarpmış, arabanın ön camı çatlatıp, şöför mahalindeki camı ise komple kırmış.

Benim motoru da götürmeye mi çalıştı, tekme mi attı hiçbir fikrim yok. Motorun arka sinyal lambası, debriyaj kolu , sol ayaklığı ve arka (grenaj) taraf komple çizilmişti. Polislerle konuştuktan sonra soluğu karakolda aldım. Motorumun kaskosu olmadığı için sanırım birşey alamayacağım. İfadem alındı ve tutanak tutuldu. Masrafımın karşılanması koşulu ile şikayetci olmayacağımı belirttim.

CBF'ci arkadaşlar bana tahmini bir masraf listesi yaparsa çok sevinirim. Sağlam bir motorunuz varsa hele ki maddi değeri yüksek bir motor ise ya kasko yaptırın ya motorunuzu kapalı otoparka bırakın derim.

Bunları yapan sarhoş elemanın annesinden başka yakını çıkmadı. Karakoldan bana haber gelecekmiş. Bakalım gelişmeleri sizinle paylaşırım.

geçmiş olsun üzüldüm şimdi ya...lanet olsun o serserilere...şerefsizler içip içip sapıtıyorlar...o şişeyi aslında........................yapsan adam olucaklar..her şişe gördüğünde seni hatırlardı...

kanka bi saniye anlamadım mevzuyu...koruma demirin vardı dimi...yani düşmeyle bu hasarlar en aza inerdi koruma demiriyle...bi foto çaksana...bende 3-4 kere devirdim...bir kaç çızık dediğin gibi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    geçmiş olsun arkadaşım;

ancak bence şikayetçi olmalısın. çünki yarın bir gün başka bir mahallede başka insanların canını yakacak..

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Şu işe bak ya seninkide tam bir sanşsızlık yani arkadaşım.Çok çok geçmiş olsun, umarım masrafını karşılatabilirsin.
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    kardeşim geçmiş olsun ya olacağa bak neyse bunlar tahmini 60 70 ytl falan tutar...geçeceğini sanmam ancak bir iki resim koysan sana daha net bi cevap verebiliriz kırılan bişey varmı??

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    dostum geçmiş olsun ya ne şans haa yaz gelince dertler belalarda artıyor...

vedkum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ford Tourneo 110ps
    çok çok geçmiş olsun kardeş.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    geçmiş olsun........................

ender99108 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum davacı olmazsan zararını alamazsın,hiçbir hak da talep edemezsin,çünkü şikayetçi olursun ya da olmazsın,zararımı karsılarsa şikayetçi olmam diyemezsin.ifadene ,davacı ve şikayetçiyim,zararımın karşılanmasını istiyorum yazdırmalısın.saygılarımla

geçmiş olsun kardeşim inşallah masrafların karşılanır
    :bestmt:

Terrorizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 600f
    Arkadaşlar yeni uyandım. Herkese tek tek çok teşekkür ediyorum.
    Şikayetciyim ve anlaşmak istiyorum yazıyor ifademde.

Çok abartı bir masraf yok o yüzden içiniz rahat olsun ama elalemin sarhoşu yapınca bunu zarar ufacık da olsa insanın gözünde büyüyor

Bu arada soruları okudum da;

Evet motor cbf 150 alalı 3 hafta olacak. Eleman sarhoş ve bizim mahalle delisi tipli elemanlardan. Öğrendiğime göre emekli öğretmen bir annesi varmış onunla yaşayan.
    ★★ ----- Decaying organic matter ----- ★★

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    insanın öldüresi geliyo böyle tipleri. ama bi de vicdani açıdan bakınca vazgeçiyo. inşallah masrafların ödenir.
    akli dengesi yerinde değilse yapılcak bişey yok. :(

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    geçmiş olsun bırak deliyle deli olma zaten bişi tutturamazsın sen motorunun masraflarıyla uğraş.. tekrar geçmiş olsun..

Motosikleti
    Honda cbr 600f
    Alıntı 06bluedragger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun bırak deliyle deli olma zaten bişi tutturamazsın sen motorunun masraflarıyla uğraş.. tekrar geçmiş olsun..
    Birsürü ihtimal var. Mahkeme ile uğraşacak olsan kasıp adama deli raporu çıkartacaklar. Mahkemeyi kazansam bile dosya parası şu bu bana bi sinyal ile bi grenaj parasından fazlaya patlayacağı kesin =)

Ama ben parasında değilim, beni rahatsız eden aynı adamın 2 hafta önce yan mahallede benzer birşeyi yapmış olması. Bu hafta benim ve bir komşunun aracına yaptı. Serbest kalacak 2 hafta sonra kimin canını yakacak.

Böyle elini kolunu sallayarak eserlerine yenilerini eklemesi benim sinirimi bozuyor. Yarın gidip yaptırıcam sinyalimi falan. Grenajı değiştirmeye gerek yok cila falan idare edeceğiz onu. Ama elemandan ses çıkmazsa ben kendisini bulurum.

En azından başkasına aynısını yapamayacağından emin olurum bir şekilde

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sakın mahkemelik falan olma motor parası kadar mahkeme, avukat giderin olur ve sonuçta hiçbir şey elde edemezsin. Sarhoşun evini adresini al, artık kimi var kimi yoksa zorla masrafı almaya çalış. Polis falan hikaye iki gün sonra polis olayla bile ilgilenmez. Bir an önce almaya çalış paranı , gerekirse patakla o sarhoşu yine al...

Motosikleti
    Honda cbr 600f
    Alıntı kalidor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakın mahkemelik falan olma motor parası kadar mahkeme, avukat giderin olur ve sonuçta hiçbir şey elde edemezsin. Sarhoşun evini adresini al, artık kimi var kimi yoksa zorla masrafı almaya çalış. Polis falan hikaye iki gün sonra polis olayla bile ilgilenmez. Bir an önce almaya çalış paranı , gerekirse patakla o sarhoşu yine al...
    İşte ya benim dilimden konuşan birisi çıktı yürü be

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler