Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

E-5 te kaza

Motovento
    REKLAM ALANI
    RoLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6N
    arkadaşlar bugece saat 10:30 civarı yolda giderken başka bi motosiklet kazası oldu. sol şeritte yaptığım kazanın korkusuyla emniyet şeridinde yol alırken ilerden acı bi fren sesi duydum. biras ilerlediğimde yerde yan yatmış bi şekilde cbr600 gördüm(benim kaza yaptığım yerin 500-600mt ilerisinde). yerdeki izlerden anladığım kadarıyla o arkadaşta epey bi sürüklenmiş. hemen durdum ve motosikletin yanına koştum. ilerden biriside koşarak yanımıza geldi. yere düşen motorizenin arkadaşıymış. arkadan çarpan bi araç yüzünden böyle bi olay olmuş. ve sanırım adamlar kaçmaya çalışırken kazazedenin arkadaşı aracı durdurmuş. motoru kaldırıp emniyet şeridine geçmesine yardım ettim. Adamlar feci derecede alkollüydü yüzlerinden ve konuşmalarından çok net anlaşılıyodu. o anda yanımızdan geçen bi ekip otosu durdu. polisler araçlarından inip yanımıza geldiler. alkollü sürücülerde polisin yanında adama sarılıp "öldün zannettik çok korktuk kardeşim" diyip rol kestiler. görünürde yaralıda çok fazla bişey gözükmüyodu. bende ehliyetimin olmadığı için bi süre soora olay yerinden uzaklaştım. nerdeyse sinirden ağlıycaktım. bunlar nasıl insanlardır ki o derece alkollüyken trafiğe çıkıp insanların hayatlarını hiçe sayıyolar anlamıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    daha dün alkollü bi sürücü 2 gencin canına kıydı allahtan bgnki arkadaşa bişey olmamış allah korusun yaa nası bişeydir bu
    true love..

Drift Religion

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    Bari telefonunu falan verseydin neden korktun ki bu kadar ;

motorunu park edip yayan gitseydin yanlarına ; o kişiler aleyhinde gerekirse şahitlik yapardın , bunlar ceza aldıkça bu sorunlar çözülecektir...

Korkmayın "birlikte isek güçlüyüz..."
    [B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

T_uruncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ehliyetsiz gezme,

unutma canına bile kasdetseler hakkını arayamazsın...

en hafifi motorun bağlanır..

Alıntı RoLa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunlar nasıl insanlardır ki o derece alkollüyken trafiğe çıkıp insanların hayatlarını hiçe sayıyolar anlamıyorum.
    Alkol aldıkları zaman insanlıkdan çıkıyorlar demekki..

bende ehliyetimin olmadığı için bi süre soora olay yerinden uzaklaştım.
    Peki sen ehliyetin olmadan trafiğe nasıl / niye çıkıyorsun ?

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    heriki motosiklet sürücüsü arkadaşıma da geçmiş olsun diliyorum verilmişl sadakanız varmış.ama şunu da söylemeden edemiyeceğim hani bir laf vardır ''dinime söven müslüman olsa''derler ya onu anımsatan bir konu şimdi bu RoLa arkadaşın durumu da........lütfen tüm belgelerimiz ve tüm koruma ekipmanlarımızla trafikte olalım arkadaşlarım ve gözümüzü dört açalım
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    insan bu kadarda aşağılık olmazki.bide korkmuşlarmışda mış mış.şerefsizler adamın arkadaşı durdurmasa arkalarına bile bakmazlar.benimde 2 tane arkadaşım var ikiside kaza yapmış ve vuranlar kaçmış.olmaz bu kadar insan bi bakar bişeyi varmı diye.ben bunlara insan demem arkadaş.Allahından bulsun kitapsızlar....

Alıntı mhrrmkpnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha dün alkollü bi sürücü 2 gencin canına kıydı allahtan bgnki arkadaşa bişey olmamış allah korusun yaa nası bişeydir bu
    sorma ya bende izledim şu iki sevgili dimi bence kasten çarpıyolar ahlaksızlar bunlara öyle bi ceza vereceksinki.........
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Bu olaydakiler kadar aşalık biride akşam haberlerdeydi, kızı motordan düşürmüş gitmiş evine uyumuş.

Diğer araçlarda hayvan leşi zannedip saatlerce cesedin üzerinden geçip paramparça etmişler.

Motoru kullanan çocuk alkollüydüm düştünü farketmedim, benden mi düşmüş vs. demiş, be şerefsiz evini nasıl farkettin...

Kullanılan araçtan bağımsız bişey bu bence, insan insan olmadıktan sonra eşşe binse yine boş.

Nefes aldıkları zarar abicim...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bu olaydakiler kadar aşalık biride akşam haberlerdeydi, kızı motordan düşürmüş gitmiş evine uyumuş.

Diğer araçlarda hayvan leşi zannedip saatlerce cesedin üzerinden geçip paramparça etmişler.

Motoru kullanan çocuk alkollüydüm düştünü farketmedim, benden mi düşmüş vs. demiş, be şerefsiz evini nasıl farkettin...

Kullanılan araçtan bağımsız bişey bu bence, insan insan olmadıktan sonra eşşe binse yine boş.

Nefes aldıkları zarar abicim...

Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    Alıntı eczaci101 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bari telefonunu falan verseydin neden korktun ki bu kadar ;

motorunu park edip yayan gitseydin yanlarına ; o kişiler aleyhinde gerekirse şahitlik yapardın , bunlar ceza aldıkça bu sorunlar çözülecektir...

Korkmayın "birlikte isek güçlüyüz..."
    haklısın eczaci kardeşim böyle durumlarda birbirimizi birakmamamız gerek

zaten bugunlerde moda oldu alkollu araç motosiklet kullanmak bu ne ya zıkkım için ne diyeyım
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

RoLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6N
    Alıntı jeansatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heriki motosiklet sürücüsü arkadaşıma da geçmiş olsun diliyorum verilmişl sadakanız varmış.ama şunu da söylemeden edemiyeceğim hani bir laf vardır ''dinime söven müslüman olsa''derler ya onu anımsatan bir konu şimdi bu RoLa arkadaşın durumu da........lütfen tüm belgelerimiz ve tüm koruma ekipmanlarımızla trafikte olalım arkadaşlarım ve gözümüzü dört açalım
    ehliyetimin olup alkollü olarak yola çıkacağıma, hiç ehliyetim olmasın daha iyi. o adamların ehliyeti wardı da ne oldu. insan sarhoşken kendini bilmiyo.

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Anladığım kadarı ile atlatılmış bir kaza, arkadaşımıza geçmiş olsun diliyorum.
    Alkollü Araç Kullananlar için ise buraya yazabilecek Normal Bir ey bulamıyorum
    Poturdak

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    ehliyetimin olup alkollü olarak yola çıkacağıma, hiç ehliyetim olmasın daha iyi. o adamların ehliyeti wardı da ne oldu. insan sarhoşken kendini bilmiyo.
    Fark olmayacağını düşünüyorsan şunu gözünde canlandır:

Arabanın manşeti herhalde böyle olurdu:
    "Alkollü trafik canavarı motosiklete arkadan çarptı"

Senin de bunun gibi olabilir:
    "Ehliyetsiz trafik canavarı annesinin elinden kurtularak aniden yola fırlayan 5 yaşındaki çocuğa çarptı"

Dışarıdan pek fark yok gibi.

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motora ehliyetsiz binmeyelim. haklı olduğunuz konularda bile haksız duruma düşüyorsunuz.
    ==============================
    ==============================

ooo7000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    hapis ya çözüm.... alkollü kullandırtmayacaksın
    yolun hakkını ver!

Motosikleti
    Honda CG 125 2006.
    türkiyede, alkollu araç kullanmak, cinayete teşebbüs sayılmazsa, ve adam öldürmenin cezası, Yüce ALLAHIN emrettiği gibi idam cezası olmazsa, sizler daha çok görür, çok iç çekersiniz, çook oflayıp puflarsınız.

imansız yetişen bir nesil söz konusu.

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    bunlar nasıl insanlardır ki o derece alkollüyken trafiğe çıkıp insanların hayatlarını hiçe sayıyolar anlamıyorum.
    Onlar insan degil arkadaşım. Öküzün evrim geçirmiş hali.

Motosikleti
    Olacak İnşaalaah Hayallerimde ki MOTOR HONDA VTX 1300S
    Motor Kazası Araba kazası gibi değildir bunun affı olmazz....

Lütfen motor kullanırken Hızlanmalara dikkat edelim artislik yapacam mılleete hava atacam diye hızlanmayalımmm

yahu neler oluyoo yurdum insanına böyle....
    Fırtınayı Bekleyen Ben,Yetinmeye Çalışıyorum Rüzgarlarla...
    3 günlük şu zamanda ne kin duy ne kırıl ne de darıl,sana yapılan iyilik yada kötülük yapanın etiketidir senin değil...:cat:

mavimerdiven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF BANDİT 1200 S
    Allah akıl fikir biraz da insanlık versin bu çakallara. Yıllar önce bir tesbitim olmuştu "İnsan yolda nasıl yürüyorsa trafikte de öyle araç kullanır" diye... Dikkat edin haklı olduğumu göreceksiniz.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)