Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

bu gün başıma gelen garip kaza

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kafada kask şehirden tükkana gidiyorum .. gayet sakin bir hal var üstümde neyse tükkana geldim yolun sağındayım tükkan solunda U dönüşü yapacam baktım arkadan bi mavi scoter kaptırmış geliyo sola yanaştım ama aynı anda arkayıda kontrol etmeye devam ediyom o scooter asıldı frene bana göre göre arkadan haşırt diye geçirdi ..işin garibi bizim komşu tükkanlar ve bizim biladerde dışarda hepsi görüyo olayı tabi ben çarpışmanın şiddeti ile uçtum motor bi yere ben bi yere

hemen bizimkiler olayında şoku ile nasıl koştular ..ama televizyon baya işe yaramış kimse beni karga tulumba kaldırmadığı gibi aman ellemeyin diye bağırıyolar neyse ben kendim kalktım ..sol ayağımda ki ufak tefek çizikler haricinde bişeyim yok

aman allahım bana çarpan motor param parça olmuş sanırsınız duvara çarptı (aslında duvara çarpmış sayılır ben 130 kg çekiyom) neyse ben kalktım bizimkiler hemen motoru kaldırdı.. yolun karşısına geçtim bana çarpan çocuğu çaardım adam korkmuş herkes barış abi diye koşunca halinden belli

olm dedim sen nasılsın
    iyiyim abi dedi.. neyse bak dedim istersen arayalım polis gelsin baktım benim motorda sadece sağ sinyal kırılmış .. kaskoda var sorun değil ama karşı tarafın motor dağılmış

abi dedi çocuk ehliyetim yok ..o zaman dedim yapacak bişi yok .. polis çağırsak yazacağı cezayı motorun çarpmadan önceki hali bile karşılamaz..

ben motoru çalıştırdım devam ettim ..bana çarpan motoru bi kamyonet gelmiş almış..krosun gözünü seviyim.. altımda comet olsaydı arkada kuyruk stop falan kalmazdı..

bu arada kafa kaza yapınca basıyo yarın kullanmadığım belliğimide takacam kaskı zaten artık 10 metre gideceksem bile takıyom demekki şart ..beli kırmadan belliğide takalım dimi ama
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    geçmiş olsun barış abi. bir şeylerin farkına geç varmamız bile bazen işe yarıyor
    karşı tarafta akıllanmıştır ama biraz pahalıya patlamış ona bu akıllanma

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Geçmiş olsun barış abi, gerci o çocuğa demek lazım geçmiş olsun diye Hemen üye yapsaydın siteye de adam gibi motor kullanmayı ögrenirdi belki
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Var
    Çok geçmiş olsun. Bence ucuz atlatmışsın. Allah muhafaza o hale gelen bir motor sana biraz daha yandan çarpsa bacağını bile koparabilirdi...

Bu pizzacı ve kurye motorlarından ben de şikayetçiyim. Motosiklet kullanmaya pek vaktim olmuyor çıkınca da arabam ile çıkıyorum. Kaç tanesinin ölmüşlerine rahmet okudum sayısını bilmiyorum.

Geçmiş olsun tekrar

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Abi geçmiş olsun.
    ALLAH'tan, bir şeyiniz yok.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

yok kurye veya pizzacı değildi camcıydı

bakmayın tiye alıyom fakat eğer dönmüş olsam veya aynadan kontrol etmesem yandan girerdiki hem bende hemde motordaki hasar büyük olurdu..

hani bişi sendromu diyolar odaklandığın yere gidersin olayı çocukta o olay gerçekleşti çok kolay kurtarabilecekken sağda duran bana geldi çarptı hemde beni motorun üstünden fırlatacak şiddette

bi komik olay daha ben ayağa kalkınca bizim elemanlarla bilader motoru kaldırdı..kazayı görmeyenler çocuğa soruyo iyide sen neye çarptin diye benim motorda hiç bişi yok inanın ama diğer motor kurabiye gibi dağıldı . bende inanamadım bir granaj nasıl böle dağılır. ya un kurabiyesinden yapsan ancak bu kadar dağılırdı.
    hepinize teşerkkür ederim hiç bişeyim yok Allaha şükür .. verilmiş sadakamız varmış
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    BBR geçmiş olsun.
    Aman dikkat..
    Daha Marmaris'e gelicez,
    Sana uğrayıp çay içicez.
    Her ne kadar benim için pek iyi anıları olmasa da,
    Türkiye'de en sevdiğim yerlerden birisidir, Marmaris...
    Bir tane de ayakkabı boyacısı ahbabım vardır.
    Çarşıdan barlar sokağına girmeden az önce bir hediyelik eşya mağazasının önüne tezgah açarlardı iki kişi.

Uff kaza haberi verdin. Ben lafı nereye getirdim.

Özledim Türkiyemi

Tekrar çok geçmiş olsun....
    Diğer arkadaşa da tabii....

Motosikleti
    AS 150 T - I
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok kurye veya pizzacı değildi camcıydı
    sen benden çok yaşayacaksın barış abi.
    tam ben diyecektim arkadaşa.
    pizzacılığı ya da kuryeciliği nereden çıkardın die
    senin yazını bir daha okudum abi pizza veya kurye kelimesi geçmio
    arkadaşım yani durup dururken laf atmayalım mesleklere

Motosikleti
    Siyah YBR 125
    Geçmiş olsun abi...Ayrıca bu olan olayda da tecrübenin önemi kanıtlanmış..

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı xnode adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun. Bence ucuz atlatmışsın. Allah muhafaza o hale gelen bir motor sana biraz daha yandan çarpsa bacağını bile koparabilirdi...

Bu pizzacı ve kurye motorlarından ben de şikayetçiyim. Motosiklet kullanmaya pek vaktim olmuyor çıkınca da arabam ile çıkıyorum. Kaç tanesinin ölmüşlerine rahmet okudum sayısını bilmiyorum.

Geçmiş olsun tekrar

Bu pizzacı ve kuryelerden nedir istediğiniz anlamadım?...Her olaya neden dahil ediyorsunuz?...Alıp veremediğiniz nedir?....

Kazayı atlatan demişki camcı....Demekki kurye yada pizzacı değil...Artık camcılarada dikkat ediceksiniz o zaman.....

Bu arada BBRR çok geçmiş olsun....Kusura bakma tutamadım birden kendimi....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Var
    Ben izmirdeyim buradaki özellikle pizzacılar çok kötü motosiklet kullanıyorlar ve insanların kaza yapmasına neden oluyorlar. Hayır en sonunda bunlar yüzünden yasaklayacaklar şehir içinde motoru o olacak. Kurunun yanında bizde yanıcaz. :(((

Konuyla ilgili diye söylemedim, genelde o arkadaşlar hızlı kullandıkları için çok dikkatsiz kullanabiliyorlar o açıdan söyledim. Herkesin mesleğine saygım var yanlış anlaşılmasın.

ya kur yelerde ekmek parası için çalışıyolar ama herflerde ters yön düz yön yok davar çobanı gibi motor nerde giderse oraya gidiyolar.çarptı bnm motora bbiri ehliyeti almaya 1 hafta kaldıydı.yani polis gelse suclu çıkarcaklar 150 milyona yaptırdım motorunu 250 milyonda bnmkinde vardı gelen geçen koyuyo zaten şimdide 1500 ytl masrafım var.

Motosikleti
    AS 150 T - I
    Alıntı xnode adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkesin mesleğine saygım var yanlış anlaşılmasın.
    bunu duymak güzel
    bakın yine aynı fikirde buluştuk.
    kurunun yanında yaşın da yanması

geçmiş olsun barış abi ucuz kurtarmışsın verilcek sadakan varmış bi kurban kes ben öyle yapacam.

şimdi madem yeri geldi geçen sene tam kırmızıda durdum ..motor söndü..hadeee hoppbala neden derken ayakla çalıştırmayı denedim . bir iki kick salladık çalışmadı baktım bi scooter durdu abi dur iteyim diye neyse onun itmesine gerek kalmadan çalıştı..baktım pizza dağıtıcısı çocuk ülen dedim bu çocukları yerden yere vururlar ama bak işte işini bıraktı geldi yardıma koşan ilk o oldu ..

inanın yolda kalsanız yardımınıza ilk koşacak burda ahkam kesenler değil kuryeler olacaktır.. pizzacıları bilmem

pg13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    geçmiş olsun dostum, allahtan hasarsız atlatmışsın..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Var
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inanın yolda kalsanız yardımınıza ilk koşacak burda ahkam kesenler değil kuryeler olacaktır.. pizzacıları bilmem
    inşaallah ahkam kesenler deyince de bizi kastetmemişsindir
    valla millete yardımcı olalım dedik herkes sinir oldu ya ne hikmetse.

Alıntı danger0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun barış abi, gerci o çocuğa demek lazım geçmiş olsun diye Hemen üye yapsaydın siteye de adam gibi motor kullanmayı ögrenirdi belki
    Ben Barış abinin yerinde olsam ya MT'ye üye ol affedeyim,
    ya da polis çağıracağım derdim...

ya şimdi işte hatada burda aslında bi masa başında oturmuş konuşan arkadaşlar gibi düşünsek ..hepimiz aynı fikirdemi oluruz aksi fikir söleyeni kesermiyiz asarmıyız ..çayı yudumlar hadeee len deriz en fazla dimi yani kimseyi kınamıyoz hepimiz deneyimlerimizi paylaşıyoz veya tecrübe ve bilgilerimizi ..

kızmaca darılmaca yok

bu arada herkese teşekkür ederim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Var
    Alıntı siyahlimuzin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunu duymak güzel
    bakın yine aynı fikirde buluştuk.
    kurunun yanında yaşın da yanması
    pizzacılık ve kuryelik türk hukuk sistemine aykırıdır dermişim

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)