Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Bugün Motorsuzluğumun Son Günüydü...Toplu Taşıma Araçlarından İstifa Ettim...

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Nazar Etme Ne Olur ...Kredi Kartına Taksitle Al Seninde Olur...

Bugün motorsuzluğumun son günüydü...Metroyu Otobüsü kalbime gömdüm...İçimde bir buruk anı olarak kalacaktı Toplu taşıma araçlarındaki hatıralarım...

Şoföre günaydın deyişim...

sıkışan bölgelere arkada boş yer yokmu diye haykırışlarım...

o akbilin iğrenç...didooo sesleri...

ortadan binenlerin mavikartlarını uzatmaları...

otururken birilerin gelip acaba kalkacakmı diye taciz etmesi...asla yaşlı olduklarını kabul etmeyip yer verildiğinde "ülen iyiki yaşlandık bak yer verenlerimiz çok oluyor" diye sevinmeleri...

ama otobüslerde ezilme tehlikesi yaşadığım için...foto çekemedim...(en azından bizim seyrantepe otobüsü hep tıklım tıklım olur) sizlerle daha modern metromuzdan cici fotolar koydum... güldiken amca beni anlar...zamanında oda gültepe arabalarına az binmemiştir...üst üste istif halinde giderdik...

Ben motoru esasında teslim almadan önce ruhen kullanıyordum...bugüne adeta motorla başladım...garip bakışlar altında tabi...millet ben kaskla işe giderken şunu diyorlardı...

"abi bu herif maynak..."..."aaa kaskla geziyo...ama kravatlı falan..."..."aaa çalışmaktan sıyırmış herif...akıllı deli...psikolojik manyak...."

MOTORSUZLUĞUMUN SON GÜNÜ İŞE KASKLA GİTTİM...

ama ben umursadım...tringo dedim...o kask kafamda olacaktı...motorum beni bekliyordu bugün mutlaka almalıydım...kafa 1500 olmuş zabahınan zaten...milletin garip bakışları altında işime doğru emin adımlarla ilerliyordum...

lanet olası metro emin adımlarla bir daha alamayacağı yolcusu benim için son kez geliyordu... pekde ciddiyim sabah sabah...

metroya bindim halen aynı bakışlar...sanki uzaylı görmüş gibi millet...benimde insan olduğumu anlamaları için uzun bir süre gerekti...kafasında kask olan birini neden dışlarki bu toplum...bizi sevmiyorlar valla...biz hep deriz boşa demiyoruz...

toplu taşıma araçlarına son binişim olan bu fotoyu asla unutamam...son bakışlar...

motorsuz son poğaça alışım...

Nişantaşı sokaklarındaki motorsuz son günüm...

nihayet bir fırsatını buldum ve benim aslanı almaya Ümraniyeye gittim...benim aslan dışarıda üşümüş... diğer kardeşlerinin yanında oynamak istemedi...beni al diye tutturdu...kurtar beni bu bataklıktan Mete Han abi deyince kıyamadım aslanıma...

bataklıkta bir gül gibiydi benim cbfm...diğer motorların yanında nasılda parlıyordu...

selesinde adım yazıyordu...kapı gibi tapulu mal valla...

aslan parçası mübarek...duruşu yeter... plaka kapatmak adettendir...ne alakaysa...

Bu arkadaşda D&B Motordan ALi kardeşim...Çok efendi biridir...yardımları için teşekkür ederim...Trabzonludur...Hyosun rt 125 hastası...egsozda 2 tanede delik açarım bağırtırım motoru deyip durdu...Bizim prometheus kankamın tayfasından...sıkı endurocu...

Benim aslan şahlandıı..yolda...abi yok böyle tatlı bir motor inanın...vitesler yağ gibi akıyor adeta...duruş kalkış...herşey dört dörtlük...fotolar daha güzel olsaydı keşke...yaşamanız lazım bazı şeyleri...

kask arkasındaki çıkartmaya dikkat...

beyler 90 den beri iş hayatındayım...Abi bu kadar yoğun...yorgun... süzgün... bezgin bekir... olduğumu hatırlamam inanın...yani motoruma doyamadım ona yanıyorum...daha 45 km de...bugün teslim aldım...3 gündür beni bekledi kerata...ama 15 gün yatma ihtimali belirdi evde...nedeni sabahın 6 sında kalkacak olmam ve şirket aracının bende olması...yani havalarında ne kadar soğuk olduğunu farkettim...abi af buyrun güneş görmeyen yerlerim nasılda üşüdü sormayın...

özgür olmak motor kullanmak çok zevkli bir şey...tarifi yok...motorsever olmak bir ayrıcalık...gerçekten çok şanslıyız...

En iyi motor kendi motorundur...Mobiletinde olsa kendi motorundur...kıymetini bil...son motorum Pıaggıomdan ayrı kalmak öyle bir dert oldu ki içime anlatamam...yani siz siz olun elinizdekinin kıymetini bilin...

Güzel bir İstanbul manzarasıyla mesajımı sonlandırmak isterim...

zahmet edip yazdığınız her cevaba bizzat vaktim oldukça teşekkür edeceğim...sevgi ve saygılarımla...

Bezgin Bekir Mete Handro...

görmemişin motoru olmuş....

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Hayırlı olsun ilk ben diyeyim Ne haber vermiyosun alıyom diye Artçı kütüğün bekler seni Akşam akşam nası mutlu oldum biliyon mu Bak düzgün türkçe bile yazamıyom Ahahaha abimin motoru var, hehehe

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    heyooo sevincini canı-ı gönülden paylaşıyorum , kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    lay lay lay lay lay lay lay lay lay ooo mete hannnnn abicim hayırlı olsun güle güle kullan allah kaza bela vermesin tekerin düzbassın :D
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    hayırlı olsun abi .güzel günlerde,kazasız, belasız ve cezasız kullanmak dilegiyle

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    metroda oyle gezip foto cektirirken kaçık sanatçı herhalde felan demislerdir, hayirli olsun, kendim almis kadar sevindim
    [COLOR="Red"][B]Been here, done that before and survived[/B][/COLOR]

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB

hayırlı uğurlu olsuuun.
    ALLAH (CC) kazadan, beladan esirgesin hepimizi. amin.
    En iyi motor kendi motorundur...Mobiletinde olsa kendi motorundur...kıymetini bil...son motorum Pıaggıomdan ayrı kalmak öyle bir dert oldu ki içime anlatamam...yani siz siz olun elinizdekinin kıymetini bilin...
    baba olmak gibi di mi yani?
    baba olmadan, ne demek olduğunu anlamazmışsın ya...
    işte öyle. başkasının motoruna laf atma e mi kask kafalı arkadaşım

beraberce teker çevirmek dileklerimle...

imzanı da değiştir.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Hayırlı uğurlu olsun.Herdaim ağzın kulaklarında tekerin yerde kulanırsın inşaallah

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    Valla hayırlı olsun mete_han.. metroya kaskla binen bir motosiklet tutkununa motosikletten inmek hiç nasib olmaz umarım bir de yine umarım bu motorunu da bir önceki motorun gibi geri vermezsin

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mete_han abi sen koca bi çılgınsın
    hayırlı ugurlu olsun baharda gezilerde görüşürüz. her zaman güle güle pin.
    ==============================
    ==============================

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    kankacım yeni motorun hayırlı uğurlu olsun.....inan kendim almış kadar sevindim....kazasız belasız binersin inşallah.....bu arada o fotoları kim çekti lan sabah sabah yanına foto ekibimi aldın olm ne yaptın hırbo hiç lafını etmedinde ......olm hem metroda kafana kaskı geçiriyon hemde insanlar tuhaf tuhaf bakıyo diyon sende film adamsın vallaha he.....o metroda ben olsam yanına yaraşır akli dengeni ölçer veya 112 acil servisi arardım seni alıp götürmeleri için........ neyse hadi güle güle bin yeni motoruna.............
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Atlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Hayırlı olsun kardeşim, Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin. Darısı isteyipte bekleyenlerin başına

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    abi motorun hayırlı olsun allah kaza bela vermesin alem adamsın ya kaskla metro ya bindin ya bende motorumu almaya gitsem bende takarım kaskı helal sana,umarım bende cbf mi alınca sizlerle cbf ci dostlarımla güzel bi tur yaparız.
    tekrar hayırlı olsun mete abi tanışmak üzere kendine iyi bak.
    98 Beygir.....

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    once hayırlı olsun
    sora bölmek gıbı olmasın ama hanı fitesli motor sehır ıcınde ıskenceydı:D
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Metecim motosikLetin hayırLı oLsun güseL kardeşim.GüzeL günLerde kuLLanmak nasip oLur inşaLLah.
    Metrodaki kask lı pozLarına bayıLdım abi.Harbiden de azıcık manyaksın
    Born To Be wild,Live to Ride...

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    once hayırlı olsun
    sora bölmek gıbı olmasın ama hanı fitesli motor sehır ıcınde ıskenceydı:D
    1-2 ay sonra satacak ahan da buraya yazdım
    ama şimdilik hevesini kırmayalım pandoşun.
    ("bu motor beni taşımıyor yaahu" diye satış işlemlerine başlayacak )
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    valla kendim almış gibi sevindim.hayırlı olsun kazasız sürüşler.metro ya kaskla binmek büyük cesaret helal olsun

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Hayırlı olsun Metehankro
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

rochas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250
    kazasız, belasız iyi günlerde kullan inşallah. darısı isteyenlerin başına..

musta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax 250i
    güle güle kullan kazasız sürüşler

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler