Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Mt İzmir 1.yaş günü (resimler Sayfa 1 ve 4 )

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Sevgili MT Izmir Grubu,
    Gureli rahmi üstad, forrap, kuvva murat kardeşim ve degerli eşi aakrep güldemet hanımefendi, karakiz,tomris, egeknn, tenten35, omer üstad ve sn.eşi ve cici kizi gülce, apv41 cengiz kardeşim ve sn. eşi, okram, babyface ve su anaklıma gelmeyen tum izmirli dostlar....
    Zia da sölemiş gerçi "İzmir guzel, Izmir'in insanı güzel ama sizler herşeyden güzelsiniz" die ama..Az sölemiş..
    Hep derdim hep düşünürdüm İzmir neden bu kadar güzel die..Bir kez daha anladım izmir aslında güzel değil..İçindeki gerçek dostlar izmir i bölesine çekici güzel ve yaşanır hale getirior..
    Gerçekten muhteşem bir parti ve hafta sonu idi....
    Bende; aakrep'e, kuvva kardeşime, egeknn'e ve özellikle bizleri evinde misafir eden Tenten35'e ne kadar tesekkur etsem azdır..Ha bu arada Rahmi abiyi unutmak mümkün degil..Yaklasık 3 saat yol geldik kendisinin davetine ama değdi valla..Harika bir mangal partisi idi..(Umarım köfteyi beğenmişinizdir.. )
    Birde Manisadan katılan 2 arkadasımız vardı..Nickleri aklımda kalmadı.Onlarada tatlı sohbetleri için ayrıca teşekkürler..
    Tabi partinin onur konugu ümmet abiyede özel selam ve sevgiler burdan...
    Ha bide yine lunaparka gidip o alete binelimmi.. hani en son birlikte bindiğimiz..Ne dersin kenan??
    Bencede savasxxl, serkan79(sen zaten gelemezdin ) ve baba muslum, gelmediginiz icin pisman olun....
    Evet harika bir hafta sonu ardından yagmurlada olsa sağ salim döndük İstanbul a..
    Ha bide bandırmadan son saniyede elimizde biletlerle bizi almadan kalkan 15.30"Turgut Özal" feribotunun saygıdeger!!!!!!!!!! kaptanına burdan selam iletiorum..!!!!!!!!!!!
    En kısa sürede tekrar hep birlikte olmayı diliyor ve tüm İzmirli ve Manisalı dostlara tesekkur ediyorum tekrar tekrar.
    S&S

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bunu en başa koymak istedim, Skullhunter'ın jesti, gecedeki herkesi çok duygulandırdı.

Grup kurmak örgütlenmek suçundan dolayı içeri gidiyoduk yanlız anahtarın kaybolduğunu söylediklerinde yüzümün halini görecektiniz

Devam edecek......;)

Levent abi çok şey kaçırdın valla.... Öyle kuru kuru kutlarım mesajı olmadı bilesin

Devam edecek......;)

Valla çok vakit alıyo babyface ama daha bitmedi geliyooooooo.......

Devam edecek......;)

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Arkadaşlar,

Kenan kardeşimle de daha önce konuştuğum gibi aynı tarihte benimde planlanmış başka bir seyahatim olduğundan, çok gelmek istememe rağmen katılamadım. ( ben de dün akşam döndüm )

Çok güzel bir organizasyon yapmışsınız. Tebrik ederim !

Bu güzel dostlukların başlangıcının 1. yıldönümünü gönülden kutlarım !
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

BaByFaCe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zx636r
    resimler bu kadar mi yaa..ekleyin daha, ben az cikmisim bu resimlerde..ellerinize saglik..

bora_Vstrom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    Kenan allah kurtarsın

nasıl gelemedik ya oooof ooof
    [FONT="Arial Black"][SIZE="2"]35 AT 0406 B.AVCILAR 0 Rh (+)[/SIZE][/FONT]

Bence Gecenin Fotografı budur kim ne derse desin....

VENTUREROYAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VENTUREROYAL 1990 1300cc 98 hp 2004 kawasaki 636<
    TÜm Geceye Katilan Ve GÜzel Saatlerİ PaylaŞtiĞimiz ArkadaŞlara Çok TeŞekkÜrler .mİsafİrlerİmİze Geldİklerİ Ve Geceye Renk Kattiklarindan Dolayi Tekrar TeŞekkÜrler.herŞey GÖnlÜnÜzce Ve SaĞlikli Olsun.

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    geziye katılamadım ve çok şey de kaçırmışız gördüğüm kadarıyla neyse. bu arada istanbuldan gelen ziya ve alican abilerimizle tanışmak çok güzeldi. beraber az da olsa vakit geçirdik dostluklar böyle başlar hele bi de rakı sofrasında balık eşliğinde başlamışsa izmirde tadından yenmez. nice yıllara, nice dostluklara. herkese sevgilerle

bu arada ya ben o insanın evrimleşip motorsikletçi olduğu tshirtlerden istiyorum. nerden ve kimden bulurum. kenan bu konuya bi el atsak

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Ohhşş ne güzel geçmiş.

Nice senelere

Ümmet Abinin Klasik Tabela gösterme hareketi

Bu da yeni stil tabela gösterme hareketi (Yanlış anlaşılma olmasın işaret barnağadır)

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    birlikteliğinizin devamını diliyorum.nice senelere

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Güzel bir kutlama olmuş... Keşke gelebilseydim... Nice senelere...
    Cüneyt Eralp

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    neler kaçıracağımı tahmin ediyordum zaten ama resimleri görünce kıskanmamak
    mümkün değil neyse inşallah seneye artık izmir mt nin yıl dönümünü tekrar
    kutluyorum

Manisa il sınırında fotoğraf çektirecek birini ararken, bu amca çıktı geldi.
    Simit tezgahını motorunun arkasına bağlamış işinden dönüyorken bizi gördü, simit ve kolonya hediye etti.
    Dünyalar tatlısı Manisalı motorcu abimizin resimlerini koymadan edemedim valla.
    "Yurdumun güzel insanı" klasik bir cümledir ama başka diyecek bişey yok....

Ve, Ben Thai ve Yol arkadaşım zuhtupasa'nın İzmir maceramızın son noktası, Eskihisar - Topçular feribotu.
    Ayrıca 15 saniye farkla bizi 18 Eylül 2006 tarihli 15:30 Turgut Özal Bandırma- Yenikapı feribotuna almayan sayın kaptanı, en içten dileklerimizle halen anıyoruz.
    Ancak bu anma sadece kendisini değil annesini de ilgilendirdiğinden forum kuralları gereği fazla açıklama yapamıyorum.

MT İzmir grubunun tüm üyelerine tekrar tekrar teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız arkadaşlar
    İyi ki varsın MT.

Forrap'ın son gün fotograflarını da dört gözle bekliyoruz....

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    iğrençsiniz .. heçte güzel olmamış eğlendiğinizi bile sanmıyorum ühhhüüüühhhüü ;
    lanet olası zenciler..
    (gidemedik ya acımızdan kıvranıyos)
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    MT İzmire yakışan son derece keyifli ve bir okadar da güzel bir organizasyon oldu.. Toplam 45 kişiydik ancak çeşitli nedenlerden gelemeyen çok sevdiğimiz arkadaşlarımız da vardı onları da bizlerle beraber hissettik..

İstanbuldan gelen Zühtüpaşa-Thai-Vedatkaya-Kırmızı arkadaşlarımıza da çok teşekkür ederim bizleri yanlız bırakmadılar onurlandırdılar..

Manisadan gelen Racıngiski ( iskender ) ve arkadaşı + Ümmet abi sizlere de sonsuz teşekkürler..

Resimleri çektiğin ve yayınladığın için ayrıca sağol ziacım emeğine sağlık.. Bir çok arkadaşında bulunduğu daha bir çok resim var cd olarak elime geçtiği an sitede yayınlayacağım resimlerin devamını bekleyin...

Bu gece de emeği geçen ve bir arada olan tüm MT ve MT izmir üyelerine teker teker teşekkür ederim.. geride kalan 1 yılın acı tatlı anıları var hepimizde ve bu anlamlı gece de bir arada olmak bir bütün olmak beni çok mutlu etti ve keyiflendirdi.. Pazar günü dönerken Rahmi abimizin bizi çiftlik evine davet etmesi ayrı bir jest ti doğrusu güzel bir mangal partisi oldu rahmi abicim gönlünün zenginliği dostluğun abiliğin ve bizlerle olduğun için teşekkürler..

sanırım hafta sonu tek facia lunapark maceramızdı en kısa zamanda tekrarlamak isteriz değilmi zühtü paşam

Hepinizi çok seviyorum Nice yıllara MT ve MT İzmir...

Sertac_cagdas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arakdaşlar Davutlar-Güzelçamlı yol ayrımında sizlere hoşgeldiniz demiştim ve dediğim gibi üniversiteye gidecek olan kız arkadaşımın son 2 gününde yanında olmam gerektiğinden bu güzel etkinliğe katılamadım Çok eğlenmişsiniz fotolardan belli.... MT evimin o kadar yakınına geldi ve ben etkinliğe katılamadım (evim Davutlarda) Neyse napalım seneye artık bi daha gelirsiniz inşallah...
    Mondial 125 MT > Mondial 250 MCT > Kawasaki EN 500 > Yamaha FZ 6 (naked) > Şu an Honda CBR 600 f

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    bu son resimlerde süpermiş ama merak ettiğim bişey var hangi motor daha hızlıydı paşa seninkimi yoksa ziyanınmı

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    gerçekten harika geçmiş show yapmıssınız yaw helal olsun valla ne diyeyim zevkle resimlere baktım orada olmak hele ne güzeldir kimbilir! niye yalan söyleyeyim 10 üzerinde 10 emeği geçen' düşünen' giden' karşılayan misafirperver'lik yapan tüm MT üyelerine mod larına sonsuz sevgiler gönlünüze sağlık
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    kıskanmamak elde deıl walla.
    MT ANTALYA

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler