Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu akşam bende düştüm :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    motti60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu akşam İnternational Hosbital'a ziyaret amaçlı gitmet için yola çıktım hatta gitmeden Serkan79 arkadasımlada msn de konuşup gelmek isteyip istemediğini sordum motorunun anahtarını iş yerinde unuttuğu için gelemeyeceğini söyledi neyse çıktım yola şirinevlerden ataköy istikametine doğru yavaş yavaş gidiyorum sahilden yeşilköy yoluna girdim bayada gittim yol üzerinde acayip su birikintileri olan bir yer vardı yavaş yavaş geçtim ne olur ne olnaz diye sonra sağa goğru bir viraj cıktı hızım ya 35 ya 40 motor aniden kaymaya başladı bölge çok karanlık ama sisler ve farlar yanıyodu motoru ayaklarımla dengede tutmaya çalışırken ne olduğunu anlayamadan bi anda asvalta yapısıverdim. arkamdan gelen arabalarda cok yavaş olduğundan hemen durdular, yaşlı bi amca arabadan inip hemen yardıma geldi ben yerde yatıyorum okadar hızlı olduki ne olduğunu anlamadım sadece motorun altımdan kaydığını hatırlıyorum bide sağ elmacık kemiğimi asvalta vurduğumu, amca ''oğlum alıyosunuz böyle motorları...'' falan bişeyler diyodu tam anlamadım birşey olup olmadığını sordu sağolsun, sonra teşekkür edip amcayı gönderdim. motoru kaldırdım sağa çektim ilk basışça çalıştı ortam karanlık olduğundan net hasar tesbiti yapamadım sadece sağ sis farımın camı kırılmıştı bir iki dokunuştan sonra yandı ama sağ elim ve kolum sürtünmeden dolayı biraz sıyrılmış bide sağ ayak bileğim ağrıyodu belli belirsiz.Dörtlü flaşörleri yatım, Serkanı aradım (insan birine ihtiyaç duyuyo )bi sigara yakıp olayın şokunu atmaya çalıştım.
    Sonuç sitedeki arkadaşların bas bas bağırmasına rağmen tam korumasız motora binmeyin diye ben hava sıcak olduğu için yarım kaskını almıştım ve montumu giymemiştim ama dizliklerim vardı (hatta sağ dizlik çatlamış) onedenle dizim hariç tüm sağ tarafım acıyo ve suratım çok ufak sıyrılmış, alalı daha 6 ay olmasına rağmen birkere motor yaptırdım(sekman,subab,piston değişti) 2 ay motor yattı zaten soğumuştum bide bu olay iyice bi tuğaf oldum neyse işte böyle dostlarım heves meves kalmadı hanımdan yediğim fırçanın haddi hesabıda yok ne yapacam bilmiyorum.
    Görüşmek üzere herkeze kazasız belasız sürüşler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Ayku büyük geçmiş olsun. Peki düşmenin nedeni ne ki. Benim bildiğim senin motorun tekerleri büyük ve dengeli bi alet. Hızında baya yavaşmış. Şaşırdım frenaj hatası olmasın.

işte böyle dostlarım heves meves kalmadı hanımdan yediğim fırçanın haddi hesabıda yok
    Aman aman tehlikeli bölge Benim ki direkt aferin diyor bende peki hayatım diyorum. Bi ben artık bi şey demiyorum diyor çek lafı çekebildiğin yere. Şimdi senin ağrın sızın kalmamıştır o fırçalardan sonra

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Geçmiş olsun korumalar çok önemli allahtan çok bişey olmamış daha kötüsü olabilirdi
    Kendine iyi bak sağlıcakla kal
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    çok geçmiş olsun öncelikle, kaza yapınca insan üstüne başına baktıktan sonra ilk aklına gelen şey evdekilere ne diyeceğin oluyo zaten. Bi süre öyle heves kaçar ama sonra yine geri gelir merak etme.
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    geçmiş olsun abi wala senin eşin problem benimde anam

motti60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öncelikle sağ olun arkadaşlar , koruma koruma koruma başka bişey diyemiyorum.

-yok Kemal'ciğim ıslak zeminden geçtikten sonra ne olduysa oldu, sudan geçtikten sonra benim motorun beyni sulanıyo aman dikkat sakın güvenme lastiklerine (ayrıca fren yapmaya fırsatım olmadı)

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    geçmiş olsun
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    yaw ciddiye almayın bu adamı bi ayakta duramadı zaten olm aykut motoru yolda kullanacan motor seni kullanmıcak ne ikide bir motorun altına giriyon

şaka şaka geçmiş olsun kardesim zaten kazadan sonra beni aradıgında tahmin ettim bi aksilik oldugunu telefon caldı aha dedim kesin polis cevirdi neyseki daha küçük bi hasarla atlatmıssın

alonso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym fiddle
    geçmiş olsun

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    motti60 dostum öncelikle geçmiş olsun ama öyle bir kere düştün niye motordan soğumak yok , bu tür şeyler tecrübeyle sabittir...

ben ki beş kere kaza geçirmiş birisi olarak hala kullanmayı seviyorum ve zevk alıyorum geçirdiğim kazaların hepsinden bişeyler öğrendim ve hep üstüne ekleyerek devam ettim
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kupkuru zeminde dönen lastikler ıslak zeminde tüm yol tutuşlarını kaybediyorlar. Tabi kaliteli, ıslak zeminler için olan lastikler apayrı, bu tür lastik hatası kazaları çok okuyorum bu yüzden alacağım motor küçük jantlı bir motor olmayacak ve lastikleri duruma göre hemen değiştireceğim, geçmiş olsun ucuz atlatmışsınız.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

kenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Silverwing 400
    Abi geçmiş olsun bende bugun dustum Allah korudu
    İnandığınız gibi yaşayamazsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız...

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    geçmiş olsun,en büyük kazan bunla kalsın

GÖKTAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    geçmiş olsun.

Sanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500A
    Geçmiş olsun ....
    Yollarda Motorcunun Motorcudan başka Dostu Yok!

chooper777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondıal 250
    geçmiş olsun.

Blacat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    Aykut abi geçmiş olsun... Tesadüf işte.. saat farkı ile kaza yapmışız aynı gün.. geçmişler olsun...
    [SIZE="2"][B][I][FONT="Verdana"][LEFT]MEEEEAAAAAAAUV
    [/LEFT][/FONT][/I][/B][/SIZE]

Forumdan Uzaklaştırıldı The jackal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni windy
    geçmiş olsun bu daha başlangıç alışırsın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler