Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Fena kaza yaptık

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Geçmiş olsun.

Gelişmeleri buradan yaz. Böyle birşey başkasınında başına gelirse ne yapması gerekitğini bilsin bari.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Rüzgarınoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cenkmenderes adlı üyeden alıntı
    Benim bildiğim kadarı ile ehliyetsiz olmak ayrı bir konu kazada kimin suclu oldugu ayrı. Ehliyeti yok diye tukaka adam olmuyor yani arkadaşımız.
    Öncelikle geçmiş olsun.
    Doğrudur cenk e katılıyorum bu konuda.Sen ehliyetsizlikten ceza yersin ancak karşı taraf suçlu ise masrafları trafik sigortası veya kaskosu karşılamak zorunda.
    Gerçi ehliyetsiz araç kullanmanın cezası baya ağır.Hasarını karşı taraf karşılasa bile baya uğraşacak ve para kaybedeceksin dostum.
    [I][B][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Rüzgarınoğlu...[/SIZE][/COLOR][/B][/I]

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    geçmiş olsun kardeşim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    sevgili kardeşim...
    öncelikle çok buyuk gecmiş olsun...ne karsı taraf, ne diğer araclar ne motor..bence senin sağsalim yazıo olman bile buyuk nimet..şükürler olsun...
    S&S

Bu konu daha önce geçmişti.Eğer o zamandan aklımda yanlış kalmamışsa;

Öncelikle sana ; ehli.yet olmadığı için ceza keserler...
    Sonra diğer işlemler , sende ehli.yet varmış gibi devam eder...

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Herkeze teşekkür ederim ilgilendiğiniz ve paylaştığınız için.Haklısınız en önemlisi sağlığımızın yerinde olması.
    Yarın sabah 8 de mahkemeye gidicem.Ben suçsuzum hakim bey amca dicem
    Bence de viper_1 ve durmustit arkadaşların dediği gibi ben yetersiz ehliyetten cezamı yedikten sonra geri kalan işlemler normal şekilde devam edicek.Umarım bir sorun çıkmaz.Yarın mahkemeden sonra gelişmeleri yazarım.

Kaza yaptığımız sitenin güvenlik kameraları kazayı kayıt etmiş.Eğer onlardan görüntüleri alabilirsem siteye eklerim.

destinyofrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 600
    Alıntı FutureShock adlı üyeden alıntı
    Herkeze teşekkür ederim ilgilendiğiniz ve paylaştığınız için.Haklısınız en önemlisi sağlığımızın yerinde olması.
    Yarın sabah 8 de mahkemeye gidicem.Ben suçsuzum hakim bey amca dicem
    Bence de viper_1 ve durmustit arkadaşların dediği gibi ben yetersiz ehliyetten cezamı yedikten sonra geri kalan işlemler normal şekilde devam edicek.Umarım bir sorun çıkmaz.Yarın mahkemeden sonra gelişmeleri yazarım.

Kaza yaptığımız sitenin güvenlik kameraları kazayı kayıt etmiş.Eğer onlardan görüntüleri alabilirsem siteye eklerim.
    Allahım neyi düşünmüş deli geçmiş olsun büyük hemde büyük geçmiş olsun ya nedir bu kaza yapan yapana :(:(:( ben daha yeni iğleştim

sametcakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125 var ama ehliyet yok
    Alıntı FutureShock adlı üyeden alıntı
    eğer yanlış anlamazsan bunu görmek isterim.

Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Alıntı sametcakar adlı üyeden alıntı
    eğer yanlış anlamazsan bunu görmek isterim.
    yok yav nie yanlış anliyim ben de görmedim ama çok görmek istiyorum kazayı.Shov tv ye satarız belki masraflar çıksın

sametcakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125 var ama ehliyet yok
    bekliyoruz bakalım kardeşmizi nasıl kaza yaptırmışlar. (keşke olmasaydıda bunu senden istemeseydik )

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Mahkeme şöyle bişey olmuştu.Savcılığa gönderildik 3 kişi.Savcının ufak bi odası vardı.Gİrdik içeri:Evet arkadaşlar tutanaklar elimde.İşte cezalarınız buyurun.15 gün içerisinde itiraz etme hakkınız var.Cezanız aha orada yazıyor.600kaat çabuk öderseniz(15gün) indirimi var.İşleminiz tamam geçmiş olsun gidebilirsiniz.

Polise gitme(tanıdığın yoksa).Bakarsın bide onların ceza yazası gelir eline verirler 48.9ytl lik bi kaıt.Benim bildiğim kadarıyla ehliyet olmadan hak iddaa edilemiyor.Belki olayın içinde jandarma olması işleri değiştirmiş olabilir.Bende merak ettim.
    ben çocukluğumdan beri yol tarafındaki kapıdan inerken arkama bakmayı biliyorum.Araba kullanıpta bunu bilmeyen biri yüzünden kaza yaparsam sinir küpü olurum adamın kapısını yolar kafasına takarım.Aklında bulunsun derim.

öncelikle geçmiş olsun.

bende kaza yapmıştım.ehliyetim yoktu.ama karşı taraf 8/8 suçluydu.

Motorun tamir masraflaarını karşı tarafın sigortası karşıladı.(650 ytl tamir ücreti)

ehliyetim olmadığı için trafik cezası ödemedim.hastanelik olduğumdan ya yazmadılar yada yazdılar fakat karşı tarafta ödemiş olaabilir tam emin değilim.

DeepShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aşkımm valla ucuz atlattık kazayı Ben kapının açıldığını hatırlamıyorum.En son hava da hala senin beline sarılmaya çalışıyordum Bi baktım sen yoksun süper bi iniş yaptım yere ama fena sürüklendim Sonra etrafıma baktım noluyo nerdeyim ben diye.Seni gördüm ilerde hemen yanına geldim.Seni yerde öyle görünce çok korktum,boynun balon gibi şişiyordu gözümün önünde Neyse sonra ayyaş bi doktor gelip önemli birşeyin olmadığını söyleyince derin bir ohh çektim.Ordan sonrası çok komikti bizim ambulanstan kaçışımız,olay yerinde bizim dışımızda herkesin olması,o halde bile beni güldürmen...Çok şükür az hasarla kurtardık aşkım.gerçi benm ağrılarım yeni yeni çıkıyo ama neyseMorluklar da geçer.inşallah kimsenin başına gelmez böyle kazalar...

Forumdan Uzaklaştırıldı ttopchu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun

benimde bildiğim kadarıyla sende en ufak bir suç olmasa bile alköllü veya ehliyetsiz bir şekilde herhangibir kazaya karışırsan 8/8 sen suçlu olursun.

Sebebine gelince senin o araçla trafiğe çıkma hakkın yok, veya içkili trafiğe çıkma hakkın yok.

Tekrardan her ikinizede geçmiş olsun

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    aman yenge, bişe yok deyip dolaşma, en az 3 gün yat dinlen, kendine gel, çünkü acılar 2. günün akşamında iii ce kendini göstermeye başlıyoo..

tekrar geçmiş olsun.. görüntüleri bekliyorum ....

KoD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250
    geçmiş olsun kardeş. Senin su anda hiç bir hakkın yok ehliyetin olmadığı için hiç bir hak talep edemezsin. Ben de 2 sene önce kuryelik yaparken yenisahrada kaza yaptım. Mitsubishi münibüse orta kapıdan girdim. %100 suçlu karsı taraf ama bende ehliyet olmadığı için suçlu ben oldum. Tabi bizde diğer kuryeyi kaza yaptı diye gösterdik ilk basta ama yutmadı polisler. Zar zor iişi ayarladık yani ucuz atlattık. Allah kimsenin basına vermesin tekrar geçmiş olsun arkadaslar !!!

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    Alıntı bur-k@bilişim adlı üyeden alıntı
    sen hiç bişey yaptıramazsın karşı tarafa
    dikkat et onlar sana yaptırmasınn
    togla gecmıs olsun....
    ıkınızınde ıyı olmasına sevındım....
    sordugun soruyuda bıldıgım kadarı ıle cevaplıyayım
    bılıyuorsun ben hasar sorumlusuyum ve senın hasarının karsılıgı.....
    sadece park halındekı araclar ıcın konusuyorum karsı taraf senden sıkayetcı olursa onların masrafını da sen karsılamak zorundasın,ehlıyetsız oldugun ıcın hıcbır hak talep edemezsın.... ama ben kaskomdan yaptırırım derse sorun kalmaz
    tekrar gecmıs olsun.....Allah kaza bela vermesın...
    ____it's my life_1982____

Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Teşekkürler Batuhan.
    Ama bak Sonix in başına da ayınısı gelmiş.Karşı taraf ödemiş.Bu şans işimidir nedir ben anlamadım valla.

erdem.gunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun arkadaşım. önce önemli olan kalvyenin tuşlarına basıp bize yazabiliyor olman.

diğer durumun doğrusunu da yarınki mahkemeden sonra senden öğreneceğiz

Blacat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    Geçmiş olsun dostum.. Kendine dikkat et.. Aman.. Walla çk yorum yazılmış benim de kafam karıştı...
    [SIZE="2"][B][I][FONT="Verdana"][LEFT]MEEEEAAAAAAAUV
    [/LEFT][/FONT][/I][/B][/SIZE]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler