Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Motorum Mahvolmuş !!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    geçmiş olsun
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ibrahimkuscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150zat
    akira, çok çok geçmiş olsun kardeşim. inşaallah kısa sürede içine sinecek bir çözüm bulursunuz.
    [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="2"][COLOR="Blue"]Mutlu Olun Ama Memnun Olmayın. Jim ROHN[/COLOR][/SIZE][/FONT]

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Akira, mantıklı olarak düşünürsen 7 milyara aldığın bir motora 6 küsür milyar masraf yaptırmak pek mantıklı değil. Bence yapacağın masraf ile yeni motorun arasındaki farkı göz ardı edip yeni motor al derim. Motoru görmedik ama anladığım kadarıyla değişmeyecek parça kalmıyor, GT250R gibi bir motora bineceksen de belli bir sürate çıktığını varsayarsak, altındaki motora güvenmen gerekir. Bence alabiliyorsan ya yenisini al, ya da paranın yettiği yeni bir motor al. Motoru bu hale getiren arkadaşa da hepimizden selam söyle...
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    Alıntı ceash adlı üyeden alıntı
    gecmiş olsun umarım en kısa zamanda toplarsın motoru
    Bende az önce bir virajda kayarak düştüm motor altmdan kaydı gitti karşıdan gelen aracın lastiklaerine kadar gitti benim biraz sağ kolum incildi dirseğim söküldü notoru koruma demiri korudu motorda bişey yok ama benim canım biraz yanıyor

geçmiş olsun ceash arkadaşım.inşallah ciddi bir sağlık problemin yoktur aman dikkat henüz sıcağı sıcağına, kendini kontrolde tut ve dikkat et cana gelmesin,mal birşekilde alınır bulunur çaresi!!!!!!!
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Bende az önce bir virajda kayarak düştüm motor altmdan kaydı gitti karşıdan gelen aracın lastiklaerine kadar gitti benim biraz sağ kolum incildi dirseğim söküldü notoru koruma demiri korudu motorda bişey yok ama benim canım biraz yanıyor
    Sağol sanada geçmiş olsun.

Şu an aklımdaki fikir motoru aldığımız yere ne kadar ederse vermek ve üzerini kazayı yapana tamamlatıp yeni birşeyler almak (mümkünse enduro gibi dağılmayacak birşey). Tabi karşı tarafın tutumu bu durumu etkileyecek.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Sevgili Akira,geçmiş olsun.Umarım,kendini daha fazla üzmezsin.En önemli şey sağlık.O olduktan sonra düzelmeyecek olay yoktur.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

yavuzk2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya çok üzüldüm ya.. bence o motoru düşüren alsın satıcakmı napacak artık naparsa yapsın sana aynı motorun yenisini alsın.. ya terbiyesizlik bu ya, çok sinirlendim

raymond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 mondial KH 100 (97CC),2,5 tdi vw transporter

gecmiş olsu akıra

slm gecmiş olsun motoru vuran vatandasa sat motoru ne yaparsa yapsın ıster yaptırsın ıster bınsın
    erkan

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Adam düşünce zaten korkmuş birdaha bedava verseler binmem demişti (Hoş benimkinede para verip binmemişti ya).

Bu yüzden motoru satın alacağını hiç zannetmem. Herşey yarın belli olacak. Gelişmeleri buradan yazarım.

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı skyrider adlı üyeden alıntı
    akira dostum gercekten cok uzuldum sankı benım motorummus gıdı sınırlendım ama olayın bırde su tarafından bak benım mahalleden arkadasım kımseye motorunu vermeyen bır adamdı cunartesı aksamı gece 2 de arkadası arıyor gel benı al dıye adam yatagından kalkıp almaya gıdıyor ve arkadası kulanmak ıstıyor oda kıramıyor verıyor cumartesı aksamı ıkısıde karsıyaka sahılde kamyonun altına gırdıler ve hayatlarını kaybettıler gazetede okumussunuzdur(pamır ve oktay ıkısıde 20 yasında gencecık adamlar) bugun topraga verdık ama sunu unutma o motorun uzerınde sen de olabılırdın ve hayatını yada hayatınızı kaybedebılırdınız verılmıs sadakanız varmıs mal canın yongasıdır evet bunu kabul edıyorum ama sakın unutma motoru elbet bır sekılde yerıne koyarsın ama senın anan ve baban bırdaha senı dunyaya getıremez onun ıcın kendını sıkma hersey olabılır hayatta bızı beklıyen okadaaar cok suprız varkı bunu hıcbırımız bılemeyız suprızler hep ıyı olmazlar bılırsın cok gecmıs olsun tekrara kendıne dıkkatet saygılar sevgıler
    Ben çok üzüldüm başınız sağolsun her ne kadar bu söylenenler olaylar sonrası boş kalıyorsada bunlardan hep ders çıkartmamız gerekiyor dediğiniz gibi herşeyde bir hayır vardır...

raymond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 mondial KH 100 (97CC),2,5 tdi vw transporter

arkadaslar

slm arabama vatandasın bırı orta kapıya durduguı yerde vurdu yaptırdım boya tutmadı tekrar boyattım bu sefer de ufak kusur kalmıs kapıya baktımmı o kusuru görurum akıra sen bu motordan zevk almassın huylandın bır kere evvelkı gun araabyla beledıyenın kapatmadıgı bır asfalt oyuga dusutum jant eyıldı jant kapagı kırıldı sımdı bana arabada sankı tıtreme varmıs gıbı gelıyor yarın sökturcem lastıgı jantı falan yanı ınsan ın ıcı takılıyor sat gıtsın abı babaya kızma saglık olsun baba vermıs bırde sen verseydıınde olsaydı seyreyle o zaman saglık olsun ucuz pahalı sat al ıyı bısı alllah ısını rast getırsın akıra kardes
    erkan

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sizede çok geçmiş olsun Allah beterinden saklasın...

tarzanabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daha bisan megashock sürüyoz :(
    Geçmiş olsun kardeşim..

Arkadaşlara katılıyorum, bence hiç tamir ettirmeye kalkışma araya servis elemanlarının tezgahı girebilir (kankası çıkar belli mi olur). Bence sıfır fiyatına sat motorunu komşuna sen yenisini al, o ister tamir ettirsin ister satsın orası ona kalmış. Böyle derin bir acının üstüne bir de sen uğraşma tamiriydi falan Ki görsün arkadaş emanete hıyanet ne demekmiş.. Sana kalan tek zahmet yeniden rodaja girmek olucaktır

Kabul etmedi mi? rezil et.. (kindarım napiyim)
    Patronundan memnun musun? [FONT="Impact"]genh.projesi.com[/FONT]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Alıntı raymond adlı üyeden alıntı
    slm arabama vatandasın bırı orta kapıya durduguı yerde vurdu yaptırdım boya tutmadı tekrar boyattım bu sefer de ufak kusur kalmıs kapıya baktımmı o kusuru görurum akıra sen bu motordan zevk almassın huylandın bır kere evvelkı gun araabyla beledıyenın kapatmadıgı bır asfalt oyuga dusutum jant eyıldı jant kapagı kırıldı sımdı bana arabada sankı tıtreme varmıs gıbı gelıyor yarın sökturcem lastıgı jantı falan yanı ınsan ın ıcı takılıyor sat gıtsın abı babaya kızma saglık olsun baba vermıs bırde sen verseydıınde olsaydı seyreyle o zaman saglık olsun ucuz pahalı sat al ıyı bısı alllah ısını rast getırsın akıra kardes
    Sağol sanada geçmiş olsun.

Bu motor benim için artık ölmüştür. Ne o eski tadını verir ne de eski muhabbetlerimizi edebiliriz. Ne o beni ne de ben onun dilinden anlayamam artık. O kazayla beraber ruhu gitti, geriye sadece demir ve plastik kaldı.

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    yorum yapmak istemiyorum çünkü.....
    istemiyorum işte.
    böylesi daha hayırlı...

ama babanı sakın üzme, hatta git boynuna sarıl, boşver baba de.unutma o seni bu yaşlara kadar getirdi ve nelerini affetti kimbilir.bi arkadaşın dediği gibi keşke benim babamda hayatta olsaydı da ben de onun bir "oğlum" demesini duyabilmek için dünyaları verseydim.bende çok özlüyorum babamı ve zamanında kırdığım oldu onu zaman zaman ve şimdi inan çok pişmanım.
    sen kırma sakın babanı.onun yüzündeki bir gülümseme dünyalara bedel.herşey hallolur, yeterki sevdiklerin üzülmesin...
    birde bir önerim var akira.buraya bir hesap nosu yazarsan eğer, içinden kopan bir yardımda bulunsun(mesela 5 ytl).
    o zaman gt250r dan inip 250 lik çinliye değilde belki, japon bi 250 liğe binersin.sakın yanlış anlamayın lütfen ama inan ilk 5 ytl benden...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

fes71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D250
    Kardeşim çok büyük geçmiş olsun.Üzülmemek mümkün değil.Lakin babanla ilgili ilk yazdıklarını olayın şokuna veriyorum.Zira şu an aynı şekilde düşünmediğini tahmin edebiliyorum.Muhterem babanın ellerinden öperim.Belki de babanın yumuşak yüzü seni parçalanmaktan korumuştur.Giden motor olsun.Allah sevdiklerimizi ve bizleri kötü ölümlerden korusun.En kısa zamanda bu sorunu halledebilmeni can-ı gönülden dilerim arkadaşım.
    PRUVANIZ NETE,DENİZLERİNİZ SAKİN,
    MOTOSİKLET HAYALLERİNİZ GERÇEK OLSUN! 34 HVD 12 SİYAH İNCİ

Mr.Wish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :(
    Geçmiş olsun Akira kardeş. İnşallah gelişmeler yüzünü güldürecek şekilde olur. Herşeyde bir hayır vardır denir, bu olaydaki hayrı çabucak görebilmeni diliyorum ki, üzüntün yada uykunu kaçıran düşüncelerinden kurtulabilesin. Herşey gönlünce olsun. Sevgiler...
    Uçurumları sevenlerin kanatları, rüzgarı sevenlerin ise motoru olmalıdır...

sandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Er 5,00
    Geçmiş olsun kardeş.

WAlla benim de okurken içim bi acayip oldu, cız etti.. Dicek bişi kalmamış artık, keşkeler sölemek boş heralde.. Bunda da vardır bi hayır, ben hep buna inanırım. işallah zamanı gelince yüzün daha fazla güler..

cgl125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum geçmiş olsun gerçekten sinir bozucu bi durum ne kadar durumuna uygun olucak bilemem ama motor da olsa sonuçta bi alet cansız ruhsuz bi makina bu duygulanımı yaşatan senin motorcu ruhun ha tabi bunu en güzel bi motorla yaşarsın o başka ama diyeceğim gibi bi makina için çok ta üzme kendini sıkma canını seni anlıyorum benimde 93 model jawam var maddi imkansızlıklar yüzünden aldım bunu hiç almmaktansa ve kaç kere olmadık yerlerde yolda kalmama rağmen külüstür gibi küflü paslı duruşuna rağmen yinede seviyorum fakat dediğim gibi bence çok sıkma canını her işte bi hayır vardır
    bide merak ettiğim acaba sen babanın arabasını veya başka bi şeyi ondan tam anlamıyla izin almadan birine verseydin ve buna benzer bi durum olsaydı babanın tutumu ne olurdu merak ediyorum
    her şey mümkün değil
    hiç bir şey de imkansız

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    geçmiş olsun umarım eskisi gibi olursunuz motorunla...
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler