Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yeni ÖTV oranlarımız hayırlı olsun arkadaşlar.

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı ozgur_zrolu adlı üyeden alıntı
    Motorcuya vurulan bir darbe.Güya maliye bakanlığı bunu ülke ekonomisi ile ilgili bir düzeltim olarak ortaya salıyor ama her şeyin bir adabı var.Yumurta gelince hareket ediyorlar ve milletin ağzına ediyorlar afedersiniz.Çok büyük ayıp bunu kınıyorum.
    sana aynen katılıyorum kardeşim.gazete de çıkan haber başlığı ise: arıoğlu: cari açığa seyirci kalmadık, ötv'yi yükselttik.yorumsuz(!)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    elsiva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bekleyelim bekleyelim de acayip sinir bozuyolar
    allah onları bizim başımıza getirenlerin başından eksik etmesin diiiicem ama bizide fena etkiliyo ya
    sabır bakalım ne olacak

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekrar lanet olsun bir ülke yönetimi bu kadar sömürmez vatandaşlarını. Ulaşımı zorlaştıran gün geçtikçe pahalı hale getiren bu zihniyeti şiddetle kınıyorum.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    bide su tarafından bakın 250cc ustu bır motor alıcaksanız bır hummer la aynı oranda OTV odeyeceksınız varın zengınlıgınızı sız hesaplayın
    SAYIN YETKİLİLER SANDIKTA GÖRÜŞECEĞİZ
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

latif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf450,honda xl200,yamahaxt660r,yamaha tenere 660,honda xr650r
    kala kala bizim ötv pararlarina kaldilarsa işleri zor allah yardimcimiz olsun ülke ne halle getirdiler başka ülkaelerde teşfik amaçli motora adami zorla bindiriyorlar bizim ülkede 2 misli motosiklet satiliyor o nuda kabul ediyoruz akat bu kadarida pes dogrusu bu dünyanın bir de öteki yani var !!!!!
    istanbulmotoclub

seco@ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125
    allah bunların hepsini bildiği gibi yapsın bunlar insan değil yaratık içimden neler geçiyor çoğu arkadaşım tahmin ediyordur ama maalesef buraya yazamayacağım hepsi şimdi rahat rahat uyusun soyguncu hırsızlar
    Ybr
    10 xx xxx

maviş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki bandit 1200 s (2004)
    makine bunlar 4 değil 14 dönsünler ne bu yaa buldular kuzu gibi milleti yerleştirip duruyolar..olmuyo böle yahuuuu

gravis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda Africa 1100 l2 /piaggio liberty 150 abs
    bu durumda bize düşen biraz bekliyep suların durulması ve fiyatların oturması için sabretmek

Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hepimize geçmiş olsun, ama yeni bir gelişme değil bu, zaten bekleniyordu onaylanması. Bugünden geçerli olmak üzere yeni ÖTV'ler hayırlı olsun, kına yaksın böyleleri. Motosiklet üreticileri ve getiricileri fiyat düzenlemesi yaparlar yapmasına ama yine de eski fiyattan farklı olacağı kesin. Oy verirken daha dikkatli düşünürsünüz artık.
    Bizim ülkemizde eylemi sadece kürtler ve öğrenciler yapar, bizler televizyondan seyretmekle yetiniriz.
    Özeleştiri yapın biraz, organize olamıyoruz, hakkımızı arayamıyoruz, sadece meeee'liyoruz...

Bolu Beyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ötv oranlarının arttırilması elbette benim de işime gelmedi hatta bende haksızlık olarak düşünüyorum

ama

kişilik haklarına girmeden söyleyelim derim
    As technician As Possible

canerthereal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ptesi motorumu alacaktım allah belalarını versin başka hiçbişey demiyorum ettiğim bedduanın haddi hesabı yok

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    arkadaşlar sıkmayın canınızı sabırlı olun. bırakın 0 satanlar düşünsünler bu otv işini. motor alacak olanlar biraz beklesinler.
    ben hiç bir zaman 0 motor almadım. temiz bulduktan sonra da gerek yok.
    ayrıca ülkemizde bombalar patlarken böyle motorlarla kalkıp protesto yapmak bence uygun değil. devletimize destek olmamız lazım. aksine bir tane daha vergi yiyebilirsiniz . gidin anayasa mahkemesine danıştaya vesaire bir şeye ve bu ötv'nin yanlış düzenlendiğini söyleyin. eğer devlet 250cc altına yüksek vergi koyarsa daha çok kazanır.
    bana sorarsanız motosiklet vergilerine dokunulmaması lazımdı. ne indirilcekti ne de artıralacaktı.

Motosikleti
    bmw r 1200 gs

ötv

selam arkadaşlar ben motorumu persembe gunu aldım yanı ötv den yırttım. Motor alacak arkadaşlar için çok üzgünüm. Arkadasların dedığı gibi biraz beklemekte fayda var motor satanlarda en az alıcılar kadar zor durumda kaldılar. Kampanya türü faalıyetler olabılır. Hepimize Hayırlı Olsun

gokalpbolukbasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan 150 (comingsoon)
    Bide duruma iyi tarafından bakmak lazım! Normal koşullarda 23 25 milyar olan bi araba güzelim türkiyemizde 40 45 milyara satılıyor. Yani %85 e yakın vergi. Peki sonuç ne!! 60 aya varan düşük faizli krediler peşin fiyatına 24 aya varan vadeler.Alan memnun satan memnun kimsenin gıkı çıkmıyo herkez halinden memnun. Geçen sene 500.000 araç satıldı düşünün bi bakalım ! Çaktınız köfteyi dimi!!
    Motor piyasasıda aynı olucak, bu sene belki biraz düşer ama alışıcaz, sonra satışlar 2 3 katına çıkıcak krediler sayesinde. Sonra banka patronları tarihte görülmemiş blançolar açıklamaya devam edicekler tabii.
    Vay benim güzel türkiyeme!!

naruto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu adamlar motor kullananları ,motora sevdalananları ne zannediyo acaba çok merak ediyorum..Hepimizin şirketleri var, yatları ,katları var bi de motora binelim diyen zenginlerden olduğumuzu mu zannediyolar...Devleti soyan soyana,kendileri için vergi affı getiren getirene...Yüzsüzlüğün bu kadarı da pes doğrusu...Adamlar 5200cc lik lüks jeepe de 650 cclik motorda aynı orandı vergi koydular.Daha fazla yazmayayım; terbiye sınırlarını aşan kelimeler gelmeye başladı aklıma..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler