Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

IELTS sinav sonucum:D

Motovento
    REKLAM ALANI
    cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Hehheee Arkadaslar, bugune bugun IELTS sinavina sirasiyla L-R-W-S bantlarindan 8-7.5-7-8'i bayramlik kiyafet olacak sekilde giydirmis bir uyeniz var:D
    Beeeeen:D Cezooo
    (var mi iyisini yapan acuba yav?- gulmeyin, garip sevinsin:D)
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Puan olarak güzel , tebrik ederim.

IELTS bilmiyorum ama, iki sene önce Toefl IBT'ye girmiştim, L - 30, R - 29, W - 28, S - 24 gelmişti, 30 üzerinden. Fazla hazırlanamadığım için speaking patlamıştı, 1 dk konuş diyor, ben 30 saniyede anlatıp, geri kalan 30'da tekrara girdiğim için puan tabi düşük . 2 sene geçerliliği bitti, yakın zamanda tekrar gireceğim.

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    8 bayağı iyi bir puan. Ben de Türkiye'de girsem yakında iyi olur. Ukr'da 8 almak için takla atmak gerekir 6.5-7 almak için bile çok iyi çaba sarfetmek gerekiyor. Girenin yarısı kalıyor zaten...
    Ielts hazırlığı için iyi bir kurs varmı acep?
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bu sınav ne iş beyler ben anlamadım malum ilk okul terk
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    IELTS (IPA okunuşu /ˈaɪ.ɛlts/), International English Language Testing System (Türkçe: Uluslararası İngiliz dili sınav sistemi) İngilizce dil seviyesi belirleme için uluslar arası alanda geçerliliğe sahip bir sınav sistemidir. 1989 yılında başlatılan sınav Cambridge Üniversitesi Yabancılar için İngilizce Sınav Merkezi, British Council ve IDP Eğitim Ltd tarafından düzenlenmektedir.

Sınav iki türde yapılmaktadır; akademik ve genel amaçlı. Akademik sınav İngilizce konuşulan bir ülkede üniversite eğitimi almak veya mesleklerini icra etmek isteyenler için gereklidir. Genel amaçlı sınav ise akademik olmayan çalışma, staj veya göçmenlik başvuruları için gereklidir.

http://tr.wikipedia.org/wiki/IELTS
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Gorkem, aciklamada ufak bir eksik var; gocmenlik basvurulari icin genel sinav alinacak diye bir sart yok. O, kisinin gocmenlik vizesiyle hangi meslegi icra ediyor olacagiyla da ilintili. Bir bilgisayar muhendisinden genel tes isterlerken bir ogretmenden akademik istiyorlar. Gorkem, Istanbul'da bile iyi bir IELTS kursu olmadigini duydum(eger seviyen 9 uzerinden 6.5-7 gibiyse seni tatmin etmez kurslar. cunku kurs almaya gelenler genelde 5-5.5, hoca da ona gore ilerliyor). Seviyen yuksekse IELTS "Past Papers" kitaplari satiliyor buyuk kitapcilarda. Oralardan edinip ha bire sinav cozmek gerekiyor...

Ooo.. Cagdas Senin puanlar da iyiymis:D
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)