Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

bi bayan hız motorunda nelere dikkat etmeli

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saol Koray amcası depo üstü çantanın içine koyuyorum öyle geziyoz kızımla
    Otopsici şöyle birşeyde deneyebilirsin

Tabi denge mevzusundan dolayı birtane daha yapman lazım
    -unnamed- bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    r6 ıyıdır en guzelı tek seferde işi bitir sen vay be kac kısı yorum yapmıs
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    araştırıyor
    size bayan oldugumu kanıtlamak için ne yapmam gerekir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:18 ----------

Alıntı krd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam "herkeze slm bu kardeşinize bi yardım ltfn" diye bi baslik acsa askerden geldim param su kadar r6 istiyorum diye bi konu acsa burdaki kimse birsey yazmayacakti konu altina. Ama adam çakallik yapip bayan diye baslayin yurdum açları damlamış aynen.
    çok afedersiniz ama bu sefer yanılıyorsunuz.bir bayanım ve yalan söylemedim sizleri nasıl inandıra bilirim bilmiyorum.ama eğer birgün gerceği anlarsanız mahcup olacagınız kesin.bi fotoğrafım vardı sokakta gördüğüm ve hayranlıkla incelediğim eger onu klasörlerden bulabilirsem hemen ekliyeceğim

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:30 ----------

Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çocuk sorun olmuyor motorda merak etme
    https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...23222689_n.jpg
    çok tatlı maşallah Allah analı babalı versin bende bugun bi video seyrettim 5 bayan motosiklet kullanıcısı hakkında bi tanesinin 14 ve 16 yaşlarında cocukları vardı.cok şaşırdım.bu siteye girdiğimden beri heycanım iki katına cıktı

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir bayan, hiz motorunda, yada herhangi bir motorda diger arac suruculerine bayan oldugunu belli etmemeli. Gerisi cinsiyet gozetmeksizin hep ayni yontemlerden ibaret.

Motosikleti
    araştırıyor
    inanmayan arkadaşlar umarım bu seferde internetten 2 hız motorunun yanında motorlara hayran olup sanki onlar ünlüymüşcesine fotograf cektiren bu bayanı google dan buldugumu sanmaz.en fazla bunu yapabilirim.daha yapacak bi şeyim yok.bunu yapmamın sebebide insanlara güvenmeyi öğrenmemiz gerekir sanırım.ben sorumu sorduktan sonra yardım eden arkadaşlardan dolayı o kadar mutlu oldum ki toplumun motor binenler hakkındaki algısının tamamen yanlış oldugunu anladım.ve yemin ederim ki daha bi isteklendim dedim ki şükürler olsun birileri yargılamıyor...devamlı önerdiğiniz motorlar hakkında araştırma yapıyorum.eşim bu cuma ve hafta sonu abant platformunda olacak eger gitmeseydi sahadada araştırma yapacaktık.artık diğer hafta sonu inşallahheycandan karnıma ağrılar giriyor

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    abla benim hala'm da motora binerdi ama çocuğu olunca bıraktı bence fazla pahalı birşey alma sıkılırsan fazla zarar etmemiş olursun veya evlenirsen
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    araştırıyor
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abla benim hala'm da motora binerdi ama çocuğu olunca bıraktı bence fazla pahalı birşey alma sıkılırsan fazla zarar etmemiş olursun veya evlenirsen
    3 senelik evliyim eşim Allah a şükür hayallerim gerçekleşsin diye cok destek çıkar.Ama o kullanamazmış bende çok isterdim onunda böyle heycanları olsun.birlikte kullanırdık o zaman hiç zararımız olmazdı bellimi olur o tutkuyu belki onada aşılarım.ama bi kere buz pateni öğretmeye kalkmıştım bileğimi kırdımesela oda bende tutku 2 kere kaza gecirdim ama hala devam kesinlikle buz patenide bi tutku

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bende üç yıllık evliyim eşim ilk zamanlar surat yapıyordu şimdi oda bana takılıyor her yere motorla gidiyoruz arabasına binmiyor neymiş araba ile trafik derdi park derdi varmış akşamları iş çıkışı almadığım zaman evde kıyamet kopuyor
    neymiş efendim her istediğim yere gidiyormuşum onu dükkandan almak zor geliyormuş falan falan kadın milleti işte tirişkadan kaprisler
    halbuki hiç alakası yok
    -unnamed- bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı Gökhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Otopsici şöyle birşeyde deneyebilirsin

http://i1098.photobucket.com/albums/...20415463_n.jpg

Tabi denge mevzusundan dolayı birtane daha yapman lazım
    valla Gökhan kardeşim bunları da düşün müyor değilim

Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    ninja 250

bir anda bu aklıma geldi nedendir bilinmez
    nedenamaya ve jackonbir bunu beğendiler.

Motosikleti
    araştırıyor
    Alıntı Frank Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://g1203.hizliresim.com/v/d/3gbzv.jpg

benim anladıgım kadarıyla arkadaşların bana yardım etmeleri baya garipseniyor.Motor sporu ne kadar kitlelere dagılırsa o kadar görünür olmazmıyız arkadaşım.ve mesajlarımda evli oldugumu yazmama ramen bu kadar kişinin yardım etmesi sizi haksız cıkartır.bayan oldugum için değil acemi oldugum için ilgi.burada arkadaşlar yardım etmeselerdi direk beğendiğim motoru alacaktım.büyük bi ihtimalle beni asfalttan kazırlardı o zaman bu kadar adrenalin bağımlısı birine ilk basamakta o kadar güçlü agresif bir motor Allah korusun ölüm getirir.

Motosikleti
    araştırıyor
    Alıntı Frank Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://g1203.hizliresim.com/v/d/3gbzv.jpg

benim anladıgım kadarıyla arkadaşların bana yardım etmeleri baya garipseniyor.Motor sporu ne kadar kitlelere dagılırsa o kadar görünür olmazmıyız arkadaşım.ve mesajlarımda evli oldugumu yazmama ramen bu kadar kişinin yardım etmesi sizi haksız cıkartır.bayan oldugum için değil acemi oldugum için ilgi.burada arkadaşlar yardım etmeselerdi direk beğendiğim motoru alacaktım.büyük bi ihtimalle beni asfalttan kazırlardı o zaman bu kadar adrenalin bağımlısı birine ilk basamakta o kadar güçlü agresif bir motor Allah korusun ölüm getirir.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    eteğinin zincire dolaşmamasına dikkat etmelidir.

Bu işin kadını erkeği mi olur..herkesin aynı şeylere dikkat etmesi gerekir. Bir kadının extra dikkat etmesi gereken bişey varsa bunu erkekler bilmez zaten...kadının halinden kadın anlar demişler...
    Halil Karamanoğlu ve o da olur bunu beğendiler.

Motosikleti
    araştırıyor
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eteğinin zincire dolaşmamasına dikkat etmelidir.

Bu işin kadını erkeği mi olur..herkesin aynı şeylere dikkat etmesi gerekir. Bir kadının extra dikkat etmesi gereken bişey varsa bunu erkekler bilmez zaten...kadının halinden kadın anlar demişler...
    motoru ekipmanla kullanmayı düşünüyorum.etek giymem yani scooter olsa belki etek kullanıla bilir ama
    arkadaşların tavsiyelerini dinleyip eşim ve ben aynı ekipmanı alıcaz yani bende erkek ekipmanı alıcamşimdi form istanbula gidiyorum orada aradığım şeyler hakkında bi araştırma yapıcam.umarım çok şık ve güvenli ekipmanlar bulabilirim

ayrıca çok isterim bi bayan motor yarışlcısıyla konuşmayı.bi kaç video izledim ve bi kaç bayan kullanıcının yazılarını takibe başladım çooook heycanlıyım

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    tek birşey söyleyecegim arkamdan herkez eleştircektir.
    eger imkanın varda egitim ama bu işi bilen hocalardan egitim alabilirsen honda olsun bmw kursları olsun bunlardan birinden egitim alabilirsen tabi bu
    birkac aşamadan gecer bu aşamaları gecersen istedigin cc motordan başlaya bilirsin bence tabi bu benim şahsi fikrim benla aynı fikirde olmayanlar olacaktır normal karşılarım.
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Lafım size değil yanlış anlamayın.
    hatis diye bir kullanıcı vardı o geldi aklıma.
    Sağlam banlanmıştı kendisi
    Motosikletli Kaplumbağa...

bayansınız yada diilsiniz o kısmını geçelim benim anlamadığım bütçem çok değil enfazla 20.000 ne demek o kısmını anlamadım

Motosikleti
    ninja 250
    tamam bende dediklerinize aynen katılıyorum kaldıki benim tepkim size değil zaten,ben ahaliye sesleniyorum daha öncelerden gördüğüm kadarıyla,gariban çocuklar orda başlık açıyor ilk vitesli motorum cbr 125 olsunmu ,tvs mi aliyim, cbf mi aliyim , hangi motorla başlamalıyım vs... gibi başlıklara 3-5 kişi anca cevap veriyor,ama şuraya bir baktım o da ne ! 55 tane cevap yazılmış :O, adamlar seçenekler zinciri oluşturmuş resmen,ayrıca brds e bende katılıyorum 20000 liraya gayet güzel r6 alınabilir.

imagginee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 düşünüyor
    Merhaba, ben ankaradan katılıyorum.ben de cumartesi a2 sınavına girdim.sürücü kursunda 5 gün yaklaşık 10 saat eğitim alarak sınavı geçebildim bir acemi olarak.bildiğiniz gibi bu sınava girenler genelde öğrenmiş oluyorlar.sınavdaki tek kadın ve acemi sanırım bendim.20 metre içinde sürüş ve kukaları geçmek can sıkıcı oldu.bir kuka atladım dönerken ayağımı yere attım ama yine de ehliyet almaya hak kazandım.nisanda kendi motorumu almak istiyorum.kır bayır gezmeyi sevdiğimden enduro tarzı ve boyuma kiloma uygun tartabileceğim bir motor.ankarada soner hoca diyorlar.güvenli sürüş eğitimi ve tecrübe kazanmadan asla trafiğe çıkmam.bütçem 5000 civarında montum, botum ve eldivenlerim var.Diğer ekipman, eğitim ve motor için bütçemi aşmam gerekirse taksite girip eve gelen temizlikçiyi de göndermem gerekiyor.boyum 1.65 kilom da 55.

samet10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 400
    benim bi bayan arkadaşımda 600f vardı arada bi başkalarından 1000 rr felan alıp kullanıyo du bayandır race kullanamaz diye birşey yok lakin r6 için çok yol katetmek gerek

önce bi 125 cc artık yamaha mı olur suzuki mi olur honda mı bilemem araştırıp bakmak ve tecrübe edinme ile r6 kullanıp kullanılamayacağı öğrenilir.

çocuk sahibi olmadan önce edinilmek isteniyorsa bu yaz bi 10bin km devirmek lazım ki ileriyi görelim =)

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)